Святатабожа• Изменено 05 сентября 2025

Лицей 8 класс, нет 3 преподавателей.

Может кто посоветует куда накатать жалобу?
Лицей 8 класс, нет учителя алгебри, геометрии, физики. Замен нету, дети сидят в телефонах в кабинете. У меня просто нет слов. Как правильно поступить в этой ситуации, куда можно написать жалобу?
P.S. учителя физики нет еще с 7 класса.
Скляна миша• 06 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
Як це дати з інших шкіл? Вчителі, що кріпаки?
Люди думають, що вчителів можна виписати по ’’пошті’
Мушля з Криму• 06 сентября 2025
президенту канешна пишите. он порешает
120-120-120 (не худею)• 06 сентября 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Так говорю, учите своих детей сами :)
А то все вокруг неучи, недостойные, а родители только недовольство проявляют
Но что-то им не находят нормальных учителей за их недовольство
Так і вчать мамки тихенько. З першого класу по 3 репетитора деякі діти мають. Я, до речі, один з них. А до ЗНО підготуватися - також по грошам тягне (як у космос полетіти). Все на мамках. Я до ЗНО не готую, бо взагалі не вчитель за освітою. Розцінки від колег знаю. Тому так, все на батьках. І вже давно, до речі.
Жинси на дитину• 06 сентября 2025
Ответ дляМушля з Криму
президенту канешна пишите. он порешает
Та то не проблемы родителей
Они что виноваты, что у учителей маленькая зп и тд
То сами учителя хай пишут
Жинси на дитину• 06 сентября 2025
Ответ дляОднозначная
невестка шла к своей работе последовательно: училище на учителя, работа/стаж, универ шевченка на литературу, центр занятости - годовое образование с дипломом второго высшего на школьного психолога. Она развивалась в этой сфере постоянно. Уже 20 лет в одной школе. И ей уже 59, так что да, общий стаж есть.
Вашей невестке 59, а вам сколько!?
Жинси на дитину• 06 сентября 2025
Ответ дляСкляна миша
Спочатку тут розповідають, що вчителі зажралися, потім що нєфіг там робити і все літо вдома, касири в АТБ і то більш відповідальна робота краще вже вдома на сімейному, а потім, хелп, куди скаржитися. Ну таке...
%
Скляна миша• 06 сентября 2025
Ответ дляФантазерша
Да вы шо))) село 40 км от Киева есть школа нет вакансий уже лет 30. Потому что девочки поступают в пед и мед и возвращаются в село
Угу, якраз, село 30 км від Києва, населення більше 30 000, в школу так і не прийшов вчитель фізики, інформатики, української мови і т.д., навіть свої не йдуть на 6500 молодого викладача, одна школа в дві зміни , а друга мабуть в три, бо дітей нікуди дівати.
Капитошечка• 06 сентября 2025
Ответ дляСкляна миша
Учителя - самые большие терпилы. Где митинги, забастовки, профсоюз? Значит, все устраивает.
Скляна миша• 06 сентября 2025
Ответ дляКапитошечка
Є таке, бо профсоюзи практично не існують чи не виконують свої функції, он тільки за цей рік скільки постів, залізничники (працівники аеропортів, метрополітену) в такій то європейській країні оголошують страйк - все, їдьте як хочете або ходіть пішки, ну і допомагає. Не вийшли 1-го вересня і все тут. допоки якісь хоч обіцянки не видадуть.
Тюрюнь_Тюнь• 06 сентября 2025
Ответ дляЧу Ча
Дати, їх правопис. Це плюс до тих ,що ви написали. Ну і взагалі,це пише вчитель: декілька помилок в українській, декілька в англійській. Мені здається,цього досить,щоб бачити рівень
А який рівень Ви хочете побачити? Я в серпні С2 отримала за кордоном і було складно. Теж колись працювала в школі, на Салтівці. Мені реально подобалось, з багатьма спілкуємось. Просто освіта Україні не потрібна. Піднімуть ЗП- все буде, на цей момент немає про що говорити. Син 11 закінчив, зі школи 5 вчителів звільнились у цьому році.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 06 сентября 2025
Ответ дляЗначит надо
А что изменит ваша жалоба?
Думаю просто нет желающих работать
Странно, почему?
Может, потому что на 11 тысяч не прожить по человечески? Может, потому что бегать с подростками по укрытиям не комфортно? Может, потому что половина учеников - исчадия ада? Может, потому, что половина коллег - еще те гадюки? Может, потому что никто не уважает и считают лузером школьного учителя?
Да не, не может быть.
И почудится же такое)))

Пс. Тоже думаю, что просто нет желающих на такие галеры)))
Ро30BbIu_CJIoHuK• 06 сентября 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
И тем не менее: на учителей школьных в основном учатся за бюджетные деньги, значит должны какое-то время отработать
Так это. Они ж тупые. Повступали с самыми низкими баллами, потому что больше никуда не взяли.
Счастье_же_вот_оно• 06 сентября 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Рік пропрацювала, досить мені тих галер за копійки, самі вчиться на бюджеті і йдіть працювати в гадюшник
Счастье_же_вот_оно• 06 сентября 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ну значить всієї тупості вистачило зрозуміти, шо в школі робити нема чого
В мене взагалі корочка, що можу викладати математику йшла окремо, а так я науковець з математичною освітою Правда і наукою займатися навіть не знаю хто свідомо піде зараз займатися в нашій державі. Точніше знаю - тим, кому не треба самим забезпечувати себе та сім´ю, тоді можна дозволити собі розкіш працювати або науковцем або... вчителем
Божий одуванчик• 06 сентября 2025
Звичайно, можете написати скаргу, петицію, в суд позов, ви маєте всі права це зробити. Що означає ´куда´? Валіть все на Зе
Сіґеле-міґеле• 06 сентября 2025
Ответ дляАнчо Ус
Помимо зарплаті, ЕСТЬ огромная проблема-директор ждет взятку! И не берет Без взятки!
В школу?? На ту зп ще й хабар?
ЗаведУющая• 06 сентября 2025
Ответ дляЯк_наготую...
У нас дуже специфічна математичка одна. Скільки не пробували батьки жалітись, то директор присажувала конкретно.
Так і казала, що не буде ніякої. Вчителів математики майже нереально знайти, так що терпіть, вчіть дітей терпінню, закривайте очі і не колотіть воду
Це брехня. У чоловіків вчителів бронь. Ви спробуйте влаштуватися до школи!
ЗаведУющая• 06 сентября 2025
Ответ дляКраїна мрій
Ну я же не одна в той школе работала. Такую з/п, как вы написали 20 чистыми, получала женщина 62 лет, со стажем 30+ лет
Так что я не верю во все то описанное. Разве что добавить 0,5 ставки могут - это да
Вчитель математики моєї дитини у районній Київській школі задовго до війни мала 20 тис чистими. Їй було років 47-48 на той час.
Зоряний Шлях• 06 сентября 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Странно, почему?
Да не, не может быть.
И почудится же такое)))

Я вихователь на групі подовженого дня, 30 дітей першокласників і навішують ще на мене інклюзивну дитину з 5 рівнем за якою має бути догляд постійний, зарплата 6000 і 2000( має бути Зел.) Коли відстоюю себе і дитину, щоб для неї має бути асистент, то кричать, що я не справляюся з обовʼязками і писала на звільнення. Ось так директора бережуть кадрів і хвилюються за безпеку дітей.
Ядвига Юсьлегко• 06 сентября 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ще трохи і взагалі катастрофа буде з вчителями, ніхто за ті копійки не хоче працювати.
Да, мало того, что за копейки, так еще и родители абсолютно не поддерживают!
Ядвига Юсьлегко• 06 сентября 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Якщо звернутись в вищі органи, є шанс, що вони посррияють швидшому пошуку.
У нас так було з вчителем молодших класів.
Обзвонили парочку вчителів в декретах, які думали виходить, не виходить. Попросили любенько, знайшли правильні слова і таки знайшли
Нашу так вытащили из декрета, отыгрывалась все 4 гола на детях
Ядвига Юсьлегко• 06 сентября 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Це ще квіточки, зараз ще чоловіки йдуть заради броні, чи до пенсії доробляють
У нас 3 парня пришли, толку от них в учёбе никакого
Ядвига Юсьлегко• 06 сентября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Нууу, але ж щороку випускаються студенти-бюджетники. Чому у нас більше немає цільового направлення? Хоча б на рік. Молодий вчитель краще, ніж ніякого вчителя
Так там же одни троечники учатся, в педе, зачем они вам? Тут же все вопят, что учителя ни хрена не учат!
Ядвига Юсьлегко• 06 сентября 2025
Ответ дляКапитошечка
Да, нужно решать кардинально. Поднимать зарплаты, после вуза распределение в школу, особенно тех, кто учился за госсчет, иначе зачем государство на их учебу тратит средства.
На счёт распределения бюджетников - согласна на 200%, должны отработать потраченные на них деньги
Ядвига Юсьлегко• 06 сентября 2025
Ответ дляЧу Ча
Ось додам)) чи сміятися,чи плакати. Людина йде працювати викладачнм англійської
Больше додавайте, никаких учителей английского не будет!
Ядвига Юсьлегко• 06 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Вона вже давно є
Або пенсіонери працюють, або купа замін. Вчитель математики може викладати і географію і хімію і тд
Особливо по селам
В Києві вже років як 10 проблеми почались, особливо з викладачами точних наук
У моего ребёнка классрук учитель физкультуры, у них даже класса нет поэтому, у параллельного класса - учитель музыки! Вы такое слышали вообще?
Мандарина• 06 сентября 2025
«Общества необразованные и полуобразованные страдают обыкновенно такою болезнью: в них очень легко людям, пользующимся каким-либо преимуществом, обыкновенно чисто внешним, приобрести огромное влияние и захватить в свои руки власть».
Зря что ли всю науку под корень вырубали столько лет?
Ядвига Юсьлегко• 06 сентября 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Так идите вы в школу, покажите, как надо!
Ядвига Юсьлегко• 06 сентября 2025
Ответ дляЗаведУющая
И что, это достойная зарплата за такую работу?
Мандарина• 06 сентября 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Это не решение проблем. Учителя и врачи должны получать достойную зарплату, именно на этих профессиях строится фундамент жизни общества и следующих поколений. Уничтожив медицину, науку и образование населения можно делать что хочешь с этими людьми. В принципе, итоги уже видны сейчас. Но это не конец ещё…