Святатабожа• Изменено 05 сентября 2025
Лицей 8 класс, нет 3 преподавателей.
Может кто посоветует куда накатать жалобу?
Лицей 8 класс, нет учителя алгебри, геометрии, физики. Замен нету, дети сидят в телефонах в кабинете. У меня просто нет слов. Как правильно поступить в этой ситуации, куда можно написать жалобу?
P.S. учителя физики нет еще с 7 класса.
неДоЖиру• 06 сентября 2025
У нас был лицей с углубленным изучением иностранных языков. Немки и англичанки чухнули в 2022 в разные страны, в 2023/2024 им онлайн не разрешили преподавать и они уволились. Английские группы, несмотря на то, что 1/3 учеников свалила, укрупнили, а немецкие классы насильно перевели на французский язык.
Зато лицей
Дама_с_коготками• 06 сентября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Це брехня. У чоловіків вчителів бронь. Ви спробуйте влаштуватися до школи!
Математиком? Легко. У меня право преподавания математики, репетитор, хз откуда узнал об этом директор, но очень предлагал 30 часов в школе. Хз нафига оно мне при оплате 100грн в час?
неДоЖиру• 06 сентября 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Проще оплатить эти 30 часов директору ради брони. Мои коллеги-мужчины на какие-то кафедры в учебных заведениях так устроились. Просто платят за бронь.
Дама_с_коготками• 06 сентября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Вчитель математики моєї дитини у районній Київській школі задовго до війни мала 20 тис чистими. Їй було років 47-48 на той час.
Так это до войны. Сейчас сняли престижность (было 30% стало 5%), и у неё выслуга 30% (это проработать нужно 20 лет)
Дама_с_коготками• 06 сентября 2025
Ответ длянеДоЖиру
Для брони хватит и 13,5 часов
неДоЖиру• 06 сентября 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Для брони хватит и 13,5 часов
Мои вообще не ходят на ту работу. Просто числятся там и платят директору.
Дама_с_коготками• 06 сентября 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
На счёт распределения бюджетников - согласна на 200%, должны отработать потраченные на них деньги
Так бухгалтеро тоже нехватка в школах и с экономическим можно читать математику. Предлагаю всех бюджетников загнать в школы и проблем не будет
ГейСюда• 06 сентября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Поряд були постійно вакансії в атб та форі- жоден вчитель чомусь не захотів на меншу зарплату за більший обсяг роботи. Цікаво чому ?:)
У нас магазин мебели. Можно педсовет проводить, большинство продавцов или работали в школе или имеют пед образование.
Дама_с_коготками• 06 сентября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Це не про Україну. Що можна побудувати на базі вчителя математики, який склав те саме зно з математики на 120-130? В переважній більшості рівень вчителя - нижче плінтуса. Тому знання діти отримують за гроші у репетитора, а не в школі. Допоки так буде, допоки про достойну зпл вони можуть лише мріяти. Знаєте, моя дитина зараз в іноземній школі. І я з подивом дізналася, що виявляється існують країни, де вчать вчителі, а не батьки. Зарплата у них при цьому середня.
Средняя -это неплохо. У нас молодой учитель получит меньше половины средней
Ро30BbIu_CJIoHuK• 06 сентября 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Так идите вы в школу, покажите, как надо!
Сначала я вам расскажу, что такое сарказм.
А в школе я уже была, спасибо, больше не хочу.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 06 сентября 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
У нас 3 парня пришли, толку от них в учёбе никакого
А представьте тот день, когда в брони отпадет необходимость))))
Ухху, понесутся мужики с заявлениями))))
Дайбоже дожить и увидеть.
Дама_с_коготками• 06 сентября 2025
Ответ дляЗаведУющая
У мене є знайомий викладач ВНЗ, який вже рік намагається влаштуватися у Київську школу (для броні). І ви знаєте - місць нема )
Викладачі вищих навчальних закладів (ВНЗ) мають право на відстрочку від мобілізації, якщо працюють за основним місцем роботи на ставку не менше 0,75 ставки та мають відповідну наукову, науково-педагогічну чи педагогічну посаду.
Вы погано підготувалися
Дама_с_коготками• 06 сентября 2025
Ответ дляДоставучая
ВСІ вакансії київських шкіл є в загальному доступі на сайтах районних відділів освіти і щомісяця оновлюються. Їх там сотні. Ваш знайомий тупо бреше
Це вона бреше про неіснуючого викладача ВНЗ, якому потрібна школа для броні. У викладачів внз вона є і без школи
Дама_с_коготками• 06 сентября 2025
Ответ длясказочное_Бали
Каторжні роботи в школі ))) і конвоїр під кожним кабінетом, аби не розбіглися силою загнані вчителі )))
СЗШ ? Самовільне залишення школи? І на кордоні не випускати, щоб не потікали в Європу?
Дама_с_коготками• 06 сентября 2025
Ответ дляНога на ногу
Вы не учитель , но вы репетитор? Это вообще как?
Навіть для роботи в школі не потрібен диплом пед. Давно так
Нога на ногу• 06 сентября 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Вы погано підготувалися
Підтверджую
Від 0,75 ставки всі заброньовані викладачі вишів
Юпитерная• 06 сентября 2025
Ответ дляГейСюда
Я в IT компанії працюю в нас тех підтримці теж повно педагогинь: англійська мова, німецька, французька. Одна є навіть кандидат (чи щось таке). Є викладачка математики і інформатики.
Короче, хоч школу відкривай))))
Як_наготую...• 06 сентября 2025
Ответ дляКнопкотиць
Робота для душі????
Ви хоч самі в це вірите?
Величезна відповідальність за життя дітей під час війни. Постійні сварки дітей і претензії батьків, постійний шум...
Ви хоч самі в це вірите?
Бачите, вам ця робота не для душі. Але є інші люди, слава Богу.
Вчителька мого сина казала, що це її хоббі. А гроші чоловік заробляє.
І таки вона від Бога вчитель, вміла налагодить процес, щоб ніяких сварок з батьками
Ответ дляЯк_наготую...
А де б вона була, якби в неї не було такого чоловіка?
Кошка Мурка• 06 сентября 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Ну, в нас більгість вчительок як на волонтерських засадах працюють. Просто робота для душі і щоб вдома не сидіть. Заробляють чоловіки. І точно не бідують, майже всі вчительки на машинах приїздять, причому хороших машинах. Гарно вбрані
Але це не Ваша заслуга, що вони вбрані та на машинах, та точно не влади, яка попіклувалась про їх зарплатню та нормальні умови роботи. Треба згадати всіх ціх яж мамок, які тут навіть до повномасштабки писали, ’не подобається, най шукають іншу роботу’. Вони й знайшли. Які тепер до вчителів питання?
Кошка Мурка• 06 сентября 2025
Ответ дляСкляна миша
Спочатку тут розповідають, що вчителі зажралися, потім що нєфіг там робити і все літо вдома, касири в АТБ і то більш відповідальна робота краще вже вдома на сімейному, а потім, хелп, куди скаржитися. Ну таке...
Це ж класика від товстолобих. Вони ж навіть на крок вперед на бачать. треба всіх загнобити тут і зараз. І звичайно додати ’вистачить нити - міняйте роботу’
Кошка Мурка• 06 сентября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Це вони до Вас прийши, Ви подивились на їх трудову книжку, де написано, шо вони пропрацювали вчителями, та вони сказали, що в АТБ обов´язків більше. тому вони не хочуть, так?
Кошка Мурка• 06 сентября 2025
Ответ дляЗаведУющая
Рівень Ваших міркувань такий самий, як в тих примарних вчителів з результатом ЗНО120-130, про яких Ви пишете, якщо Ви не можtnt проаналізувати ситуацію та зробити висновки. В іноземній школі - це за кордоном? Зарплатня середня для України чи для тої країни, де вони викладають?
Кошка Мурка• 06 сентября 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Ага.Жалобу.И директор купит новых учителей на рынке рабов...
Вы зарплаты учителей видели? Что у нас обычно пишут?Не нравится зарплата- увольняйся.Вот они все и уволились.
Можете вы пойти поучить.
Потому что дураки закончились, бубочкам нести физику и доброе, вечное.
Можете вы пойти поучить.
Ви про що? Це ж ’хозяєва життя’, десь на рівні Бога, розповідали всім. щоб не нили, але ж клепки немає подумати про наслідки
Кошка Мурка• 06 сентября 2025
Ответ дляПургену мне
Так дивно, автор тему накатала і зникла.
А проблема є, і вона дуже велика. Вчителя йдуть з школі, в наслідок ганебних зарплат і великого навантаження. Почитати навіть цю тему, особливо поваги до вчителів не видно, але стійке бажання силоміць працювати за ці копійки є. Коли військові підіймали питання, що у них зарплата 10800, всі говорили, а нащо їм платити більше, вони усі бухають і нічого не роблять, що ми маємо? Зараз дійсно проблема з вчителями, і знов єдине рішення, це насильно заставляти працювати в таких умовах.
Ви з тут мами усі майже, просто уявіть, ваша дитина навчається в педагогічному, випускається і її відправляють в інше місто працювати вчителем молодших класів з зарплатою 12-14 т грн, бо стажу немає. Ви б були щасливі?
6800, а не 12-14
Кошка Мурка• 06 сентября 2025
Ответ дляВкуси мене
Не только именно с врачами со всем медперсоналом!Никто не хочет за эти копейки идти,кому оно нафиг надо,если уже с медколледжа нужно пройти курсы специализации,а только потом идти устраиваться на работу по профилю?И потом получать слезы,работая в хирургии,операционных,реанимациях и т.д.Санитарок тоже нет,так что уже не загибают пальцы родственники да и сами пациенты,дальше будет ещё хуже.Плюс стали задерживать зарплаты,да ну нах такую работу.Зато каждая здесь норовит уколоть-знали,куда шли.Вот теперь пусть и подумают,а кто будет учить и лечить.Дурных всё меньше и меньше.
Дурних менше серед працівників медзакладів та вчителів, а серед тих, кому всі винні, не поменшало
Кошка Мурка• 06 сентября 2025
Ответ для-Ань-
А вчителі безкоштовно своє здоров´я знищили, коли взяли участь в медичному експерименті.
То навіть не вакцини, а експериментальні препарати. Не вакцинація від ковіду, а великий медичний експеримент. Навіть українські суди це підтверджують!
Рішення суду від 28.12.21.
Всі уколи ’щеплення’ від К-19 під публічною назвою ’Вакцина від К-19’ знаходяться в стадії клінічного дослідження і є частиною медичного експеримента в Україні.
Іллічівський міський суд Одеської області
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
Номер судового провадження 2/501/1535/21
МОЗ не може примусити отримати укол від К-19, так як вакцинація можлива ТІЛЬКИ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ ПРЕПАРАТАМИ. Ніхто не може бути звільнений! Зарплату за період відсторонення нарахувати! Наказ про звільнення анулювати!
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Липовецький районний суд Вінницької області.
Карантина юридично в Україні нема.
Поліція - це приватна компанія, яка надає послуги; має код ЕДРПОУ, номер КВЕДа і ’здійснює комерційну діяльність’..
На поліцейських було покладено обов´язок всім говорити, щоб не носили маски.
Ті, хто примушують одягати маску, підлягають кримінальному переслідуванню.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Зіньківський районний суд Полтавської області.
Тут вам одразу консультація юриста, адвоката, поліцейського, прокурора і судді в одному документі. ОФІЦІЙНОМУ ДОКУМЕНТІ.
Ссилки на Єдиний державний реєстр судових рішень.
Рішення суду від 28.12.21.
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Карантина юридично в Україні нема.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Що це була експериментальна вакцина, було відомо одразу, на сайті МОЗ це написано чорним на білому, ніхто це не приховував