Безпорадна Кроко• 06 сентября 2025
Сьогодні дізнавалася що мій батько
Має ще одну доньку .
Я повела доньку в 2 клас , у нас хороша школа , дружимо з батьками .
Однокласниця і одна з найкращих подружок моєї дочки - це і є дочка мого батька .
Тобто моїй він дідусь , а їй батько . Її мама точно знала про мене , але ні слова не говорила рік .
Мені і образливо і трошки гидко .
Як себе поводити ? Стосунки з усіма були нормальні , а тут дурою почуваюсь
Мені і образливо і трошки гидко .
Безпорадна Кроко
• 06 сентября 2025
Хоча ви праві , це їй буде більш соромно .
Тому що вона молода і спала з дідом .
Але моя причетність до цієї історії не дає мені покою 😢
Тому що вона молода і спала з дідом .
Щебетуха• 06 сентября 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Тому що вона молода і спала з дідом .
А как узнали? Общались с молодухой как с подругой, каву пили и не знали что она с вашим папой ребенка общего имеет.
А этот ребенок, к тому же, дружил с вашим. То есть тетя и племяшка одного возраста дружат.
Ну шо сказать? Батя красавчег)))