Корсет_на_шурупах• Изменено 06 сентября 2025

Кіт в квартирі. Син знайшов кота.

Приніс мій підліток мале кошеня, кволе, але їсть саме. Я категорично проти котика в квартирі, є можливість його віддати родичам в село в гарні умови, на вулицю його уже ніхто не викине. Син просить залишити, він котів дуже любить і давно просить. Розкажіть, чи важко вуличного знайду привчити до лотка? І чи дуже коти друть все в хаті? Нас, дорослих вдома практично немає, тобто привчання до лотка ляже на плечі сина.
Дайте згадаю• 06 сентября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
В квартирі?
Вы видимо недавно в городе живёте. Да люди в квартирах держат кошек и собак.
побольшомусекретику• 06 сентября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
В квартирі?
Ви з печери?
автор Корсет_на_шурупах • 06 сентября 2025
Ответ дляпобольшомусекретику
Ви з печери?
В темі ж пише, що з квартири, будьте уважні 🥰
Простоваля• 06 сентября 2025
Ответ дляПупс
Ну, ось. Автор ще й перестане висипатися нормально.
Ну, если честно, пока была одна все было ок. А вот вторая подорванная, научила всех
Тишком нишком• 06 сентября 2025
Ответ дляSo_so
Мои оба спят закрытые, вечером сами идут на свои лежанки. Иначе невозможно, у меня чуткий сон.
Мне было негде его закрыть, чтоб ор не слышать. Даже, если закрывала в кухне, он так орал и скакал на дверь, что я просыпалась
У сестры частный дом, то они кота в прихожке закрывают и спят отлично
Дайте згадаю• 06 сентября 2025
Ответ дляПупс
Якщо любите порядок і чистоту, кіт буде джерелом постійного стресу. Якщо кіт з довгою шерстю, ще й ригати нею буде регулярно.
У плохой хозяйки конечно кот виноват
So_so• 06 сентября 2025
Ответ дляТишком нишком
Я своих приучила с самого маленького
Пупс• 06 сентября 2025
Ответ дляДайте згадаю
У плохой хозяйки конечно кот виноват
Чому це? Навпаки. Але у хорошої господині автоматично збільшується кількість зусиль по утриманню житла в чистому стані.
Перловая Кашка• 06 сентября 2025
В туалет привчаються відразу. Дряпалку показати, теж відразу розуміють. Вчасно стерилізувати , щоб не було в домі запаху.
Витратити треба гроші на підстилку, лоток, ветеринара, тарілочки , дряпки, іграшки.
Перловая Кашка• 06 сентября 2025
Ответ дляПупс
В час пралки, сушки, робота пилососа за це переживати? Я з цими всими девайсами супер господиня
svetolino• 06 сентября 2025
Надо любить!!! Но для подростка это +. Ещё две любимые мордочки.
svetolino• 06 сентября 2025
Пупс• 06 сентября 2025
Авторе, врахуйте що коти живуть 12-17 років, ваш син виросте скоро, вступить в коледж чи університет, буде інше життя і захоплення. А кіт лишиться повністю на ваших плечах.
Корм, ветеринарний супровід, наповнювач, прибирання додаткові, мілкий ремонт, ’педагогічна’ робота з твариною. Мінімум на 2-3 тисячі в середньому щомісячний бюджет на нормальне утримання.
Поясніть вашому підлітку, що мама теж потребує комфорту, відпочинку і догляду. Що 20-30 тисяч на рік на гідне утримання тварини, це як на тиждень з´їздити відпочити. Що не треба бути егоїстом, всім членам родини має бути комфортно з твариною.
svetolino• 06 сентября 2025
Дайте згадаю• 06 сентября 2025
Ответ дляТишком нишком
У нас кот спал столько сколько мы. Вечером с ним играли пока маленький был. Набегался и спать до утра.
Гомосноб• 06 сентября 2025
Ответ дляПупс
Звісно ні, лишили братєльніку ’ми ж оренду не знайдемо з котиком, увійди в наше положення’. І за 3 роки квартира буквально в бомжатник перетворилася, брат весь день на роботі, а кошак з нудьги все що можна подряпав і зжер, пух і шерсть навіть на фіранках.
У Вас брат зас...ц, но виноват кот.
Пупс• 06 сентября 2025
Ответ дляГомосноб
У Вас брат зас...ц, но виноват кот.
Він чоловік, працює по 10-14 годин на добу, приходить - вдома ригачки на підлозі, розкиданий корм, подерті шпалери і шерсть кругом. Ви багато бачили одиноких чоловіків, які щодня пилососять, миють підлогу і вичісують тваринок? Я таких не зустрічала.
Ответ дляПупс
В нас просто є куди віддати, тому вагаюся. Поки що ітак буде у нас, бо маленький. Те що дитина просить то одне, діти багато просять. В тітки в селі йому також буде добре, спатиме на сіні, питиме молочко.
Пупс• 06 сентября 2025
До речі, тут були теми у скільки в середньому на рік обходиться утримання кота у містах - пошукайте, Авторе. І тих хто писав ’годую тим чим самі харчуємося’ тут спалювали на багатті.
А середня цифра пару тисяч на місяць, це якщо без загонів з грумерами і дорогими іграшками.
Дайте згадаю• 06 сентября 2025
Ответ дляПупс
Потому что надо мальтпасту покупать чтоб кот шерстью не рыгал. Ряженку если на натуралке. Когтеточку подобрать и шерсть вычёсывать регулярно.
Тишком нишком• 06 сентября 2025
Ответ дляДайте згадаю
Да, я знаю такие случаи. Но это редкость
Так же, как и у моей соседки кот был не кастрированный и ни разу ей дома не метил - это очень редкий случай , но и такое бывает
Пупс• 06 сентября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
В селі коту ідеально. Якщо дасте тварині хороший старт зараз - щеплення, якісний корм, вітаміни, вет.огляд, стерилізацію - це вже величезна добра справа. Якщо тітка згодні взяти в село - віддавайте здорову щеплену і стерилізовану тварину, це просто ідеальний варіант для всіх і для кота в першу чергу.
Пупс• 06 сентября 2025
Ответ дляДайте згадаю
І це все має робити одинокий чоловік, що працює постійно. Ну-ну....)
Тишком нишком• 06 сентября 2025
Ответ дляSo_so
Я своих приучила с самого маленького
Так мой с самого маленького возраста орал. Как его приучить, если нервы не выдерживают слушать эти дикие крики и скачки на двери, проще пустить, есть шанс, что не будет по тебе скакать
Но это кот без породы. У подруги шотландец, то, в принципе, как вырос, то особых неудобств с ним нет. Он вообще с ними в комнате и не сидит, и не играет с ними
З понеділка на дієті• 06 сентября 2025
Автор, якщо мале кошеня, то привчити до лотка не буде проблемою. Щоб не дер шпалери і меблі, потрібно одразу купити дряпалки і бажано в кожну кімнату. Додам фото, які дряпалки зайшли моєму котові. Коли підросте, обовʼязково стерилізувати.
Дайте згадаю• 06 сентября 2025
Ответ дляПупс
Шо вы там коту каждый месяц на 3 тысячи покупаете? Я тут как читаю - на собаку 5-7 тыс, на кота 3, себе на орви - 4-5 тысячи и пр.. если ума нема то можно и 10 потратить.
Lacrimo• 06 сентября 2025
Кіт і кішка різні ситуації. Кота важче тримати в дорослому віці, часто зберігаються статеві привички, навіть якщо чикнути його. Якщо кішка - проблем не буде, особливо з лотком. Коти в любому віці привчаються до лотка. А ось бажання волі, може не пропасти, якщо воно є.
Дайте згадаю• 06 сентября 2025
Ответ дляПупс
Нормальный корм пусть купит и не будет рыгачек. Робот пылесос решает проблемы шерсти. Ваш брат работает по 10 часов но на него не заработал?
Пупс• 06 сентября 2025
Ответ дляДайте згадаю
В мене, слава богу, немає кота. Колись малий приніс кошеня - сіли, чесно і відверто поговорили. Пролікували (він з вулиці, майже 5 тис.гривень, в нього була панлейкопенія), підростили на якісних продуктах, обробили, зробили всі щеплення, стерилізували і пристроїли в село в дуже хороші руки. 5й рік - щаслива тварина, кінь такий виріс, кілограмів 10 якщо не більше )))
Вітаміни косметика• 06 сентября 2025
купите несколько когтеточек - у меня две шубки меховые. Приучить- начал писать вы туда лоточек ставьте. И носить после еды- питья в лоточек шкрябаться легонько его лапками. + у меня везде обои и диваны анти когото -даже если захотят не пошкребут... иногда об ковер на полу точят когти.
але корм ціна для моїх майже 350-400 за кг (урінарій) дорого усе це