Ацетилсалициловая кислота• 06 сентября в 12:32
Як допомогти дитині подолати страх виступати на уроці перед класом?
Можливо є хтось вирішив таку проблему? Поділіться будь ласка.
Сільський ансамбль• 06 сентября в 12:34
Якщо глобально, театральна студія. Тільки оберіть з м´яким терплячим викладачем. Я працюю з підлітками, і є дуже скута скромна дівчина, якій студія дуже допомогла.
Взагалі це питання самооцінки і впевненості в собі.
Фенте Фря• 06 сентября в 12:35
Ответ дляДівчина Гілмор
Запишіть її на акторську майстерність
Додатковий мега-стрес
Таракашечка• 06 сентября в 12:35
Пробовали выступать перед зеркалом? Потом перед родителями или перед дружественным окружением ( сестры бабушки)
Дівчина Гілмор• 06 сентября в 12:38
Ответ дляФенте Фря
Додатковий мега-стрес
Чого? Там якраз і поставлена вся робота педагогів, щоб дитина не боялася бути смішною, навчилася голосно говорити і була впевненою в собі
Фенте Фря• 06 сентября в 12:40
Ответ дляСільський ансамбль
У меня была аналогіичная проблема в колледже.
И я пошла а нашу команду КВН😨
Поверьте, комплекс усугубился.
Начиная с первой минуты от препода, который принимал в команду. Когда он записал мою фамилию и написал «хочет на сцену» и поставил большой знак вопроса.
Я это расценила по -своему, что у него огромные сомнения в моих возможностях.
Я походила пару недель, помолчала там и перестала ходить.
Про меня никто не вспомнил и не заметил моего отсутствия
И я пошла а нашу команду КВН😨
Поверьте, комплекс усугубился.
Сільський ансамбль• 06 сентября в 12:42
Ответ дляФенте Фря
И я пошла а нашу команду КВН😨
Поверьте, комплекс усугубился.
И я пошла а нашу команду КВН😨
Поверьте, комплекс усугубился.
Навряд чи дитина автора попаде в студію вашого препода.
В театральній студії вчаться сприймати своє тіло, голос, міміку, дружити з ними, і лише потім ними керувати.
Фенте Фря• 06 сентября в 12:44
Ответ дляСільський ансамбль
Якщо, дійсно, до неї буде мʼяка увага, підтримка і не будуть примушувати виступати перед публікою, то нормально
Сільський ансамбль• 06 сентября в 12:45
Ответ дляФенте Фря
Ну сучасні студії переважно такі і є. Це вам не драмгурток при школі в 80-ті:)
Фенте Фря• 06 сентября в 12:48
Ответ дляСільський ансамбль
Так, я знаю. І це не може не радувати
Фенте Фря• 06 сентября в 12:52
Ще додам, що зараз мені 45 і моя робота вимагає час від часу звітувати на зборах перед +/-50 колег.
І я за роки до цього звикла, зовсім не нервую в голові, все на автоматі.
Але тіло все одно нервує - пітнію при цьому сильно і може битися серце.
Хоча, точно, я не хвилююсь. Немає за що хвилюватись, вмію це робити і звикла.
Ось таке спостереження.
Що тут є причина в тілі. Реакція симпатичної вегетативної системи, яку ми не можемо контролювати свідомо, але вона впливає.
Ось таке спостереження.
Блондинка в Законе• 06 сентября в 12:55
Это психологическая проблема и решать ее должен психотерапевт.
Моему мужу уже 40 лет, до ковида постоянно на конференциях выступал за границей, но страх так и не ушел. Я его кандидатскую, казалось, никогда не забуду, он меня реально ей достал, слушала по 20 раз в день, хотя он каждое слово знал и сам писал, но страх выступать такое с ним творил.
Хочу барабульки• 06 сентября в 12:56
Я бы рекомендовала тренироваться в дружественной среде. Т е например вначале самой. Потом например вы в качестве публики. Потом вы и папа. Потом плюс один еще человек.
Плюс начинать с малого в классе. Одна которая фраза у доски. Потом 2. Т е не выходить сразу на 20мин.
Меня много• 06 сентября в 12:57
Така проблема скрізь чи тільки в класі? Якщо в класі, то поговорити із вчителем, щоб не насідала, підбадьорювала, всіляко допомогла дитині.
Моя дуже сором´язлива і відсторонена в колективі зазвичай, але до школи завжди біжить, дякувати вчительці. Не знаю що вона там з ними робить і як впливає)) Донька розповідала, що аплодували всім класом тому хто біля дошки, атмосферу створила дружню, тому немає того дискомфорту, який є в інших місцях.
З дитиною до шкільного психолога. Вона може протестувати дитину і сказати чи треба вам щось змінити і працювати над виступами на уроці, чи залишити дитину в спокої і не травмувати її.
Школа не повинна бути стресом для дитини. Не заставляйте виступати, особливо якщо це не відноситься навчання. Зараз в школі зроблено все для того щоб діти що не можуть виходить до дошки і розмовляти перед класом, щоб вони все здавали в письмовому вигляді. І це дуже важливо що це з`явилось в школах.
Море Щастя• 06 сентября в 14:20
Ответ дляСільський ансамбль
Не согласна с вами,
Я в детстве была звезда класса, самооценка на высоте, но когда выходила а доске, аж задыхалась как собака, пробежавшая эстафету. Помню, даже у учительницы спросила, почему. Я не чувствовала волнения, а адреналин пер
Море Щастя• 06 сентября в 14:22
Ответ дляФенте Фря
Ось таке спостереження.
О, з вами згодна