Тільки не про гроші• Изменено 06 сентября в 13:24
Жінка відповідальна за ВСЕ в родині?
Дівчат, завʼязалася у мене розмова з мамою, в ході якої я поділилась намірами не зберігати родину.
Аргументи - я втомилася тягнути відповідальність за все. Зараз робота у чоловіка стала зʼявлятися (сфера зйомок, режисер). На мені - всі переговорно-технічно-юридичні процеси, роботи теж купа. Просто живу з телефоном в руках.
При цьому дитина на мені повністю(зараз є допомога мами, тому можу працювати), чоловік живе в режимі, коли у власній хаті дитину і не бачить, бо любить пізно встати, потім пізно прийти. Вони просто не бачаться. Вихідні - для себе, відпочиває, відновлюється. Погратися може 5 хвилин раз в 3 дні, і все «не заважай».
Побут, доставки, починка поломаного - він не включений ні в що.
І от кажу я мамі - що я бачу такий шлюб як злив своїх сил. Жити окремо - я теж працюватиму, дитина теж на мені. Але при цьому я: 1) буду розраховувати на себе і у мене не буде відчуття розчарування кожного разу, коли він в хаті ніби є, але ти тащищ сама. 2) обʼєми прибирання, прання і подібного не охоплюватимуть його. Тільки я і дитина.
На що мама мені сказала: ну ти не спіши, це ж нормально, що за всі процеси відповідає жінка і навіть якщо ці процеси делегуються найманим робітникам, вирішити це має жінка і організувати.
І я така: щооооо?)))))може я не розумію чогось.?
Питання до дівчат: ви теж живете в обставинах, коли жінка має тягнути весь потяг на собі і організовувати ВСЕ?
Чи все ж це спільна відповідальність?
Розумію, що в теорії норми - спільна.
Але на практиці як у вас?
Чи все ж це спільна відповідальність?
Розумію, що в теорії норми - спільна.
Але на практиці як у вас?
Новопоштинская• 06 сентября в 13:28
Тільки одне питання-гроші достатньо приносить в сімʼю,для життя і делегування?
Девальвация• 06 сентября в 13:28
На практике так и у всех и даже хуже. Не верьте если говорят обратное. В вашей ситуаци определяющее решение в том, а на сколько финансово муж учавствует в семье? Если процентов на 70-90 - можно жить, если меньше и ваше жилье или вы сама по себе при деньгах - можете гнать его восвояси.
Дюймовочка• 06 сентября в 13:29
Якщо чоловік думає, що в пансіонаті живе, то нафіг такий чоловік?
Дюймовочка• 06 сентября в 13:30
Ответ дляНовопоштинская
А якщо приносить достатньо, то дружину можна рабинею зробити?
Девальвация• 06 сентября в 13:30
Ответ дляДюймовочка
Тогда нанимается няня и тетечка для уборки, готовки и так далее. Короче разгрузки женщины.
Новопоштинская• 06 сентября в 13:30
Ответ дляДюймовочка
Ну знаєте,20 тисяч і 100+ є питання)
На паровозе• 06 сентября в 13:31
Не має, але може обрати за бажанням. Я на вашій стороні і розумію, що отого психологічно виснажливого почуття розчарування позбутися дуже важливо.
Фима Собак• 06 сентября в 13:31
Так, как у Вас, у меня было в первом браке..во втором браке я настолько расслабилась, что думаю, мне пора снова учиться принимать решения и ответственность, хоть немного, я уже не нравлюсь себе...но так как было раньше, я тоже не хочу...
Тільки не про гроші
• 06 сентября в 13:31
Ответ дляНовопоштинская
Як сказати «приносить», зараз заробляти стали більше, але 90% цих домовленостей на мені. Він виїжджає на готовий проект. Там вкладено його творче бачення, не сперечаюсь, але я пахаю, аби ця робота і доходи були. І навіть викликати майстра полагодити шафу я не маю хвилинки. Він може до прикладу день лежати відновлюватись , а потім сказати - як дістали ці дверцята, висять і бісять.
Типу «чого ти не вирішила це досі?»
Девальвация• 06 сентября в 13:31
Ответ дляНовопоштинская
Ну знаєте,20 тисяч і 100+ є питання)
100 тоже не панацея. От 200 уже можно обсуждать, меньше - арбайтен к плите извольте барин.
Дюймовочка• 06 сентября в 13:31
Ответ дляДевальвация
Так неиає. Автор все сама.
Дюймовочка• 06 сентября в 13:32
Ответ дляНовопоштинская
Ну знаєте,20 тисяч і 100+ є питання)
При ста тисячах ,як писали вище, є помічники
Девальвация• 06 сентября в 13:32
Ответ дляТільки не про гроші
Типу «чого ти не вирішила це досі?»
Сколько конкретно в деньгах приносит муж, даже с вашей задействованностью? И город напишите.
Кондуктор троллейбуса• 06 сентября в 13:33
Ответ дляТільки не про гроші
Типу «чого ти не вирішила це досі?»
Творче бачення- цим все сказано. Скільки знаю творчих чоловіків, усі такі, як ви описали.
муха в кедах• 06 сентября в 13:33
У меня все тянет на себе муж, я ему помогаю морально) и это при том , что зарабатывает и содержит семью только он. Но меня к такой модели семьи приучила мама, ну и показала своим примером. Вы просто сами так взвалили все на себя вот и все. Мужчина ни при чем, он принял вашу модель
Красота неземная• 06 сентября в 13:33
Всех не читала. Семейная жизнь нужна только женщине. Обычно она все это начинает, поэтому закончить бытовое-половое обслуживание тоже может она.
Вы попробуйте до замужества сказать - я это все не буду делать и посмотрите кто согласится. Поэтому исходя из своего жизненного опыта надо выходить замуж за финансово состоятельного мужчину, с деньгами намного проще организовать быт и быть всегда в хорошем настроении.
Свекруня• 06 сентября в 13:34
Почему наши бабы обсуждают свои семейные отношения с мамО, в не с мужем?
Вы ему вообще это все говорили, пытались найти общий язык?
Свекруня• 06 сентября в 13:34
Ответ длямуха в кедах
У вас другая сторона крайности
Новопоштинская• 06 сентября в 13:35
Ответ дляСвекруня
У вас другая сторона крайности
Якщо обом норм,чому б ні)
Тільки не про гроші
• 06 сентября в 13:35
Ответ дляСвекруня
Звичайно, не один раз були розмови, що я не можу тягнути одна все, в цьому шлюбі немає сенсу. Він щось послухав і тут же забув.
Мама поставила питання садочка на майбутнє, типу чи я придивляюсь. Я відповіла; поки ні, ймовірно шукатиму в іншому місці, де матиму окреме житло. І понеслось
СамавиховуюКота• 06 сентября в 13:35
Нет это не нормально. Но я изначально выбирала таких мужчин , которые и семью будут обеспечивать и всё организовывать и половина быта на них. Я изначально не брала на себя много обязанностей. Я ленивая и эгоистичная. И мне это нравится).
Красота неземная• 06 сентября в 13:37
Ответ дляСамавиховуюКота
А чего только половина быта на них? Если их несколько, поделите на них всё
Мольфарочка• 06 сентября в 13:37
Ответ дляДевальвация
Почему не верить, если у других иначе? У меня муж очень мне помогает в быту. Закупка продуктов на нём, различные организационные вопросы, ремонт и многое другое.
СамавиховуюКота• 06 сентября в 13:38
Ответ дляКрасота неземная
Второй раз замужем. Я так и говорила , что готовить убирать не люблю , могу тебе помочь , но не более. И первый муж классно готовил и хорошо убирал и второй такой же)
муха в кедах• 06 сентября в 13:38
Ответ дляСвекруня
У вас другая сторона крайности
Где Вы видите в мой ситуации крайности?
Свекруня• 06 сентября в 13:38
Ответ дляНовопоштинская
Якщо обом норм,чому б ні)
Муж автора тоже считает, что ей норм
Почемучка• 06 сентября в 13:38
Ответ дляДевальвация
Нет, даже у моих родителей такооо не было