Україна наше все• 06 сентября 2025

В кого дача, як часто їздите доглядати?

Трахтибидох• 06 сентября 2025
Кожні вихідні
Повітруля• 06 сентября 2025
Когда тепло раз в месяц, Зимой не ездим
Paralelno• 06 сентября 2025
Кожні вихідні, але в нас дача це місце відпочинку і відновлення
Там немає городу, є дерева - персики, черешні, яблуня, є квітники, великий навіс під виноградом, лежак для засмаги, настільні ігри, улюблені фільми, смачні страви на мангалі, часто приїздять друзі.
Тож, їздимо туди залюбки
НаБалКоніХодять• 06 сентября 2025
раз в пару недель, стричь и полить газон
ЖующаЯКонфету• 06 сентября 2025
В нас дві дачі поряд. Мама (вже пенсіонерка) на своїй дачі живе з квітня по листопад, в місті тільки зимує.
Ми на своїй - кожні вихідні, в основному з ночівлею, і більшість часу у відпустках теж проводимо там.
english book• 06 сентября 2025
З часом зрозуміли, що не цікаво їздити в одне й те саме місце протягом років. Втрачаєш купу цікавого-вражень,локацій.Тому одну віддали в тимчасове користування, люди живуть і доглядають. Іншу відвідуємо через війну частіше. А до війни максимум раз на місяць,
Подорожували Україною,вихідні проводили на природі,рибалка,подорожі та подібне.
автор Україна наше все • 06 сентября 2025
Ответ дляenglish book
Так погоджуюсь, з часом вже якості відпускає. Але або хоч рідко, але доглядати, або продати.
Ніколи не збрешу• 06 сентября 2025
Кожні вихідні. Взимку пару разів на місяць без ночівлі.
Виправлялочка• 06 сентября 2025
Живу тут постійно в теплий період. Благо що дача дуже близько і до міста роботи, і до квартири.
english book• 06 сентября 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Перша під повним доглядом, плати не беремо. Люди доглядають.
В іншій тільки поточний ремонт,траву косимо,та подібні незначні речі.
Мій чоловік мандрівник.Вдома не сидить ніколи,я з часом від нього заразилася)Тепер подорожуємо разом,раніше це було 50 на 50.Тепер десь 90% я з ним на вихідних.Куди б він не їхав.Ще б війні кінець,то взагалі планів купа.
Я десь в 45 зрозуміла,наскільки коротке активне життя.Тому надолужуємо.А дачі лишаться на старість(можливо))