Жінка з перцем• 06 сентября 2025
Посварилися з чоловіком, з яким були у стосунках більше року
Йде другий місяць. Уже було таке раз, ми потроху підтримували звʼязок і поступово помирилися. Зараз ні. Ніхто не пише, ніхто не дзвонить. Мені його не вистачає
Мексиканочка• 06 сентября 2025
Ответ дляМайструю крила
И как вернуть отношения?
Бажання велике обох і любов притягує. Просто заставить нікого не можна. Він сам має повернутися.
На відстані, якщо дійсно було багато хорошого, більше чим поганого, то погане з часом забувається і хочеться знову тепла.
Знову по маленьку як кірпічиками строіть тепло, не косячить більше, проаналізувати помилки, мати чіткі цілі. Просто там помиритися це ніачом, якщо ви не розумієте навіщо ви разом і один одному.
Мексиканочка• 06 сентября 2025
Ответ дляМайструю крила
И как вернуть отношения?
І краще не втрачать, чим повертать. Попереджувать цю ситуацію. Якщо помітили, що менше уваги- займіться собою, дайте йому можливість поскучать.
Баланс і дистанція шукайте інфу про це