Доброго дня.
Порадьте будь ласка недорогого адвоката ,який займається судовими справами по заборгованності за комуналку. Місто Київ .
Ответ дляOl-a
Адвокат- это к сумме комунального долга плюс судебные издержки, плюс адвокатские. Разве что у Вас сумма долга больше 100 к и нарисована из воздуха, но выигранных дел по коммунальным реально единицы.
Справа в тому, що я не власник і не співласник помешкання, але судове рішення винесено мені ,а не власнику (моєму чоловікові)
stranger-1• 06 сентября в 19:31
Ответ дляРуслана_7
Зареєстровані за цією адресою?
Тоді жоден адвокат не допоможе.