Кудлата хмаринка• 06 сентября 2025

Як зробити таке печиво?

Дуже сподобалось печиво (скрін), але склад скажений (фото) і дорого виходить, якщо без знижки. Хто розуміється в печиві, навчіть, будь ласка, таке готувати. Я так розумію, якщо прибрати домішки, то у складі залишиться борошно, масло (або маргарин), кокосова стружка, цукор і сіль. Наче все просто. Але як його приготувати, щоб воно було таке ж повітряно-розсипчасте й смачне?
Ручки-Крючки• 06 сентября 2025
Щоб було таке крихке, треба багато жиру і розпушувач. Якщо готувати самій - сумнівна економія, бо масла багато, а воно дороге. До того ж, спечете багато - швидко з´їсте багато - це база))
Але хочеться спекти - то візьміть спечіть перший-ліпший рецепт пісочного печива, просто додайте кокос
Коханозадовільна• 06 сентября 2025
Ответ дляЧучало яблуні
Це звичайна сода по складу, чим вона краще?
Так це звичайна сода натуральна
автор Кудлата хмаринка • 07 сентября 2025
Ответ дляБочка порохУ
Это не вы в соседней теме резинку выбираете? Очень слог похожий. И такая же бытовая беспомощность. И это при наличии ИИ и ютуба в наше время
ШІ не місить тісто і печиво не пече. Навіть у мене щоразу бісквіт виходить різний.
Ні, не я.
Ответ дляКоханозадовільна
Щоб печиво було пісочне потрібно змішати кілька видів жирів.
Наприклад масло + смалець + жовтки
Дякую!
Ответ дляЖдушечка
Спочатку змішуєте яйця, цукор і масло,а потім додаєте просіяне борошно з розпушувачем , змішуєте разом.
Дякую!
Ответ дляБоневтікла
Если вы уберете все те добавки, то такого у вас не выйдет
Ну хоча б може схоже вийде...
Ответ дляЧеширская кошечка
Автор, я таке не купляла, але дивлячись на картинку, зрозумало, що нічого іншого крім курабьє там бути не може. Просто курабьє зазвичай не посипають цукром. Його потрібно буде відсаджувати через спец пістолет, або через насадку з мішка. Ну і ароматизатора не жаліти). Зараз в продажу є ванілін Кристал від Украси, рекомендую саме його, пакетик на одну порцію. Кокосовий ароматизатор в супермакеті не купиш, треба в спец магазинах шукати.
Просто стружку можна додати. Ще не гуглила, що таке ’відсадне тісто’.
Ванілін беру на замітку. Дякую!
Ответ дляРучки-Крючки
Дякую!)
Бронетапці• 07 сентября 2025
Амоній замість розпушувача і буде таке, як вам треба . Тісто звичайне пісочне. Але якщо додати ложку смальцю - то буде ще смачніше)
Невгамовна Бу• 07 сентября 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Дякую!)
Не слухайте ту нісенітницю. Як хочете пісочне розсипчате печиво, то шукайте рецепти без яєць, максимум - жовток. В основному це пару складників : жир( часто і добре - смалець), цукор і мука . Плюс стружка кокосова у вашому варіанті . Це буде мега розсипчасте печиво. Розкатали, посипали цукром , порізали і спекли
Советчица Года• 07 сентября 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Будь ласка
https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&...
Спасибо 🌹
автор Кудлата хмаринка • 19 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Дякую! Теж здається, що яйця тут будуть зайві. Кокосова стружка тільки викликає питання, вона не відчувається в цьому печиві, воно однорідне. Чи якось її перемолоти можна в кавомолці, треба подумати)
Невгамовна Бу• 19 сентября 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Стружку краще підсмажити у духовці до румяного кольору. вона тоді дуже ароматна у випічці