Цвіпканя• 07 сентября в 05:24
Сину 22. Плануємо їхати до Чехії
Підкажіть,чи практично вигідно зараз виїжджати до Чехії. За кордоном ніколи не були, незнаю як краще буде. Переживаю,хочу щоб добре влаштуватися, щоб були права там,тобто відношення,,а не як раби, щоб хороша робота. Можливо підкажете хто там,яке краще місто для роботи . Читала ніби на автозаводі непогано. Хто зараз там чи був,напишіть. Дякую.
Конотопська відьма• 07 сентября в 10:52
Ответ длямаминаБубочка
Чехія і гарне відношення - поняття не сумісні. До нас нещодавно як раз переїхав хлопець з Чехії. Вчився там у ВНЗ, але не витримав поганого ставлення.
Підіть почитайте в темі про обстріл про гарне ставлення українців до українців
Антоніна-9a8f• 12 сентября в 10:30
Добрий день! Сину теж 22 і планує виїхати, шукаємо куди саме. Розглядаю Словакію. Можемо об´єднати зусилля.