Вічний двигун• 07 сентября 2025

Хочеться виставляти фото/відео з відпочинку, подорожей

Хочеться показати як круто було
Ви робите таке?
Чи тільки фото на тел збираєте, не афішуєте своє життя
Я супер-пупер• 07 сентября 2025
Ответ дляБелая и пушистая
В Одессе есть выбор как отдыхать, можно квартиру снять и самой готовить
Это не отдых, это смена места
Белая и пушистая• 07 сентября 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Это не отдых, это смена места
Каждому свое
Колдунья-вещунья• 07 сентября 2025
Ответ дляВічний двигун
Ось я і переживаю
Як би ви зробили?
Если красивые фото конечно выставлять
Весняний Марафон• 07 сентября 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
А вы вообще в курсе, что госслужащий по закону не имеет право иметь доход кроме гос службы?)
Супруг,родители 🤷‍♀️
Тётушка Лошадь• 07 сентября 2025
Я никуда не выставляю, но мне и не хочется
Кusalochka• 07 сентября 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я не розумію з ким ви збираєтеся ділитися крутизною? Хтось буде радіти за ваш відпочинок?
Разные люди есть. Мне нравится смотреть чужие фото с отдыха. Особенно красивые фото. Нравится, что люди живут и ездят отдыхать, а не только на последствия обстрелов смотреть. Фото с отдыха - это как жизнь продолжается, а не постоянная безысходность.
Дева Мария• 07 сентября 2025
Ответ дляВічний двигун
Звісно, я фоп не відкривала
🤣🤣🤣
Сіточка• 07 сентября 2025
Ответ дляРедиска Я
Оце ви придумали)) Ви реально зберігаєте фото в соцмережах?
Коли похвастатися хочеться, ще й не таке вигадаєш
Сіточка• 07 сентября 2025
Щастя любить тишу
Капризуля• 07 сентября 2025
Делюсь только со своими родственниками и с подругами , которые также путешествуют. Делаем это в Ватсаппе или Телеграмме. В соцсети не выкладываю. А то набегут те , кто расскажет , что сейчас война и отдыхать и радоваться жизни нельзя. Не хочу никого провоцировать.
Стефанія• 07 сентября 2025
Ответ дляНе служанка
Троль стопроцентний. Якось занадто багато цього автора останнім часом.
Нагадує якийсь квест ненормальний серед жаб.
Уравнобешенная• 07 сентября 2025
Хочется, выставляйте, мне не хочется, я не выставляю, делов то.
Радикальная• 07 сентября 2025
Я выставляю,у меня в друзьях на фб только родственники и реальные друзья,с которыми фактически общаюсь. Инста пустой
Ms. Любмая жена• 07 сентября 2025
Ответ длягодовасик
Вы собрались от всего отказаться, жизнь поставить на паузу в угоду другим людям? А если война не закончится еще лет 50? Думаете, эти люди вам спасибо потом скажут или памятник из черного мрамора поставят? И зачем бы мне нужны были такие знакомые и родственники, которые отказались бы от меня из-за фото в нсте и поливали бы негативом, вот уж точно прибаханые люди
А без фото в інтернеті - життя на паузі?
Живіть собі, іншим це навіщо демонструвати??
Khmelnichanka• 07 сентября 2025
Я люблю дивитись на відпочинкові фото друзів.
Сама ж подібні світлини виставляю хіба лише в приватній вузькій групі ФБ.
Оце так цабе• 07 сентября 2025
особенно выездных кролеинвалидос покупных ,ненавижу когда хваляться с морей , я своего лоха не могу на море вывезти и да меня жаба давит и это оочень мягко сказано и нифига мне не стыдно , подписана на агента так она мальдивы свадебные путешествия выставляет и типа вопрос ,хотите расскажу цену, а меня не цена тура , а цена выезда жениха чешет и повторюсь завидую черной завистью их свободе ,не деньгам
Редисочка• 07 сентября 2025
Я роблю що хочу. Чому моя знайома з Києва не соромиться виставляти фото з нічного клубу через день після прильоту по місту, а я маю соромитись?
Бо я виїхала через війну? То і вона виїжджала, але повернулась, бо їй легше спати в підвалі але мати гроші від чоловіка, ніж вчити чужу мову і починати все з нуля. Бісить це навʼязування провини тим, хто вимушений був виїхати.
Простіше винити жінок з дітьми які недопатріоти ніж владу яка пробала початок повномасштабного вторгнення.
Сегодня не целуюсь• 07 сентября 2025
Ответ дляВічний двигун
Проблема що я на держ службі… і в нас тут косо дивляться шо хтось круто відпочиває
Значить приховує свої доходи, просто є ще дохід крім держ служби
Або купила машину - всі попадали
Правильно роблять , що косо дивляться. Чесні люди такі питання як ви не задають.
Сегодня не целуюсь• 07 сентября 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А то робиться щоб заздрили , а не раділи.
Крию матом страшно• 07 сентября 2025
Не виставляла і не виставляю. Кому потрібен мій купальник і лишні кг? Тим паче війна, стільки сліз і горя. Допомагаємо тихо і якщо відпочиваємо теж тихо. Я не публічна особа.
ДеньгиНеСдаю• 07 сентября 2025
Ответ дляВічний двигун
Ось я і переживаю
Як би ви зробили?
я не виставляю, дуже рідко, якщо щось ну прям цікаве чи я так класно вийшла :) але це до війни. зараз нічого не виставляю, вважаю це недоречним. Відпочивайте - маєте право, але публічність вам для чого? Щоб що? Щоб позаздрили?
годовасик• 07 сентября 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Вас забыли спросить, что кому демонстрировать
Забрала і не сказала• 07 сентября 2025
Ответ дляРедисочка
культУра• 07 сентября 2025
Выкладывайте сюда. Мы поржем.
Куплю орехи• 07 сентября 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
А за другими подсматриваете?)
Бывает, конечно
Файно Замало• 07 сентября 2025
Ответ дляБайрактара
Ні, війна.
Я в адекваті.
Якщо буду виставляти подорожі і покупки, думаю, що родичів і друзів майже не залишиться.
Люди постять, як втратили рідних на війні, а я себе довольну на морі....
Я ще не така прибахана
Грош цена тем ’друзьям’ и родственникам, которые не могут порадоваться за вас.
Они каждый день кого-то теряют? Прям все массово?
Файно Замало• 07 сентября 2025
Ответ дляБайрактара
Повномасштабна 3,5.
Так, я думаю, трохи недоречно таке постити.
Я заміж 2 роки назад вийшла і весілля було закордоном.
Багато хто досі цього не знає і я не хочу таке постити, бо деякі мої знайомі втратили чоловіків на війні .
Ви можете робити, що хочете
Ааа, т.е до 2022 была не война, да? Все, что не коснулось лично вашей ж.пы не считается, верно?
Бабка_в_кедах• 07 сентября 2025
Не выставляю. И раньше не любила особо, а сейчас вообще никакого желания
Безсовісна кума• 07 сентября 2025
Та виставляйте автор. Мені от іноді попадаються сторіс якихось знайомих: пиво, море, гори. І мені хоч не цікаво, але думаю собі: ну добре що люди змогли це зробити, певно для них це подія, якщо аж в соцмережі викладають. Для них це рідкість, щось нове. Але, якщо чесно, шкода їх. Бо ж зчитується, що поїздка на море це прям подія року, яку має побачити весь світ! І не важливо яка там ціна.
Ms. Любмая жена• 07 сентября 2025
Ответ длягодовасик
Ну забыли, так спросите