Вічний двигун• 07 сентября 2025

Хочеться виставляти фото/відео з відпочинку, подорожей

Хочеться показати як круто було
Ви робите таке?
Чи тільки фото на тел збираєте, не афішуєте своє життя
ХтоЯкщоНеЯ• 07 сентября 2025
Выставляю, не все конечно, единичные поездки..Ранее не выставляла( вообще не вела соц.сети) и разницы, в отношении ко мне, настоящих друзей не заметила.Но сразу напишу, что реакций и комментариев положительных не ждите, большинство не порадуется за вас, кроме вас
Байрактара• 07 сентября 2025
Ответ дляРедиска Я
Адекватні люди розуміють, що у кожного своє горе і своє життя. Якщо в моїй сімʼї щось станеться, то боляче буде лише мені, а іншим пофіг. У них своє життя, на яке мої проблеми аж ніяк не вплинуть. Дивлячись чужі фото з відпочинку, я точно не буду засуджувати тих людей. Нехай радіють, доки є чому, бо все може змінитися в один момент.
Таких дуже мало.
Часто люди не радіють за інших, коли у самого все погано
автор Вічний двигун • 07 сентября 2025
Ответ дляБайрактара
Таких дуже мало.
Я поїхала один раз у Карпати, 2-й раз на море в Одесу… А люди думають що я ніби була у Мальдівах
Я не думаю що 30000 грн за тиждень це велика сума..
Редиска Я• 07 сентября 2025
Ответ дляБайрактара
Таких дуже мало.
Не радіти і засуджувати, це різні речі. Якщо людині погано, то відкриваючи інстаграм, що вона сподівається там побачити?
Байрактара• 07 сентября 2025
Ответ дляВічний двигун
Для багатьох велика.
автор Вічний двигун • 07 сентября 2025
Ответ дляБайрактара
Таких дуже мало.
Я просто хочу десь зберігати фотографії щоб могла завжди зайти і подивитися, а на телефону мало місця
ЭтаваНиМожетБыть• 07 сентября 2025
Ответ дляВічний двигун
У вас і друзі цікаві
Одеса як Мальдіви
3@йk@• 07 сентября 2025
Ответ дляВічний двигун
Виставляйте. Це навпаки патріотично в Україні відпочивати
Редиска Я• 07 сентября 2025
Ответ дляВічний двигун
Оце ви придумали)) Ви реально зберігаєте фото в соцмережах?
автор Вічний двигун • 07 сентября 2025
Ответ дляРедиска Я
Мені здається це дуже зручно, коли хочеш побачити фотографії відкрий собі побачив інтернеті. А які інші варіанти є
Аленький носочек• 07 сентября 2025
Престидижитатор• 07 сентября 2025
Ответ дляБайрактара
Повномасштабна 3,5.
Так, я думаю, трохи недоречно таке постити.
Я заміж 2 роки назад вийшла і весілля було закордоном.
Багато хто досі цього не знає і я не хочу таке постити, бо деякі мої знайомі втратили чоловіків на війні .
Ви можете робити, що хочете
Мудро і людяно ☝️
Запароленое одеяло• 07 сентября 2025
Виставляю фото для себе, частково потім архівую. Хто що думає - не має значення для мене вже давно
Всі фото з 2007-по 2017 рік втрачені, не буду пояснювати чому і як це вийшло. Тільки завдяки інсті щось збереглось в період з 2014 по 2018
Редиска Я• 07 сентября 2025
Ответ дляВічний двигун
А завтра інстаграм накриється, заблокують чи ще щось. Що будете робити?
Запароленое одеяло• 07 сентября 2025
Ответ дляРедиска Я
Повірте, переживе. ) у людей тут ціле життя згорає від влучань ракет
автор Вічний двигун • 07 сентября 2025
Ответ дляРедиска Я
Оого я не подумала про це((( дійсно, тоді немає смислу туди завантажувати
Запароленое одеяло• 07 сентября 2025
Ответ дляВічний двигун
За 11 років не навернувся. А сьогодні навернеться
автор Вічний двигун • 07 сентября 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Тобто можна заархівувати і ніхто не побачить?
Запароленое одеяло• 07 сентября 2025
Ответ дляВічний двигун
Так, ви заходите в архів, там ваші фото які бачите тільки ви
Nasty_b• 07 сентября 2025
Ответ дляБайрактара
Ні, війна.
Я в адекваті.
Якщо буду виставляти подорожі і покупки, думаю, що родичів і друзів майже не залишиться.
Люди постять, як втратили рідних на війні, а я себе довольну на морі....
Я ще не така прибахана
А навіщо постити про втрату, біль, тощо...
Інстаграм поперше був для іншого, щоб люди ділились своїми приємними ємоціями, це саме ваш віртуальній альбом., де ви зберігаєте свої спогади...
а слово ’неначасі’ вже якось не ок, після чотирьох років повномаштабки, життя не поставишь на паузу, інколи все що остається після вас це ваш профіль з фотографіями...
автор Вічний двигун • 07 сентября 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Дуже вам дякую 🩷🩷🩷🩷🩷
автор Вічний двигун • 07 сентября 2025
Ответ дляNasty_b
Дякую , теж так думаю
PORKA• 07 сентября 2025
Ответ дляВічний двигун
Проблема що я на держ службі… і в нас тут косо дивляться шо хтось круто відпочиває
Значить приховує свої доходи, просто є ще дохід крім держ служби
Або купила машину - всі попадали
Так за это статья. вы не можете иметь ещё доходы кроме держ службы. Или вы не в курсе?
Анонім Завгосп• 07 сентября 2025
Моя сестра из рашки, ездила в тур где девочек собирают и возят в путешествие, и там с ними были девушки из киева, и одной из них нельзя было попадать на фото, того что она жена украинского чиновника😆
Так что да, круто отдыхает, а показать нельзя, обидненько
автор Вічний двигун • 07 сентября 2025
Ответ дляPORKA
Додатково 10000 грн в місяць… я заробляю
Шию по ночам
Не служанка• 07 сентября 2025
Ответ дляВічний двигун
Ось я і переживаю
Як би ви зробили?
Автор, Ви якісь сценарії пишете і намагаєтеся тут отримати нові сюжетні варіанти. Чи навіщо клепаєте трольні теми одна за одною? Чи просто тупо створюєте теми за оплату?
Не служанка• 07 сентября 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Троль плоский
Троль стопроцентний. Якось занадто багато цього автора останнім часом.
ЭтаваНиМожетБыть• 07 сентября 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Мудро і людяно ☝️
Ага , підміна понять під Мудро і людяно
Бо Донецьку і Луганську давно не до фото , але то було далеко і пофіг
А тепер людяно бо війна стала ближче
Незламна Україна• 07 сентября 2025
Ответ дляНе служанка
Скорее всего это работа. Так зарабатывает.
Видно не на что другое не хватает ума)
Чу Ча• 07 сентября 2025
Ответ дляВічний двигун
Або купила машину - всі попадали
’Доход’, это Вы так завуалировано взятки называете?