Ліньки гуглить• 07 сентября в 10:23
Кормление сына, как решить этот вопрос?
С детства избирательность в еде, много чего не ест, овощи например, из мяса только отбивные, нагетсы и недавно начал есть пельмени.
Из гарниров ел все, но постепенно круг сужался и остались одни макароны, я туда подмешивали мясо, теперь он категорически отказался от макарон и стал есть пюре, которое до этого так же категорически не ел.
Получается, что его рацион это бутерброды с сыром , колбасой, пюре с отбивными, супы, в суп мелко нарезаю мясо, иначе вылавливает и не ест. И фрукты, тут он любые ест.
Кумася• 07 сентября в 11:56
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну от вашій дитині генетично дістався той самий діагноз, який є і у вас.
І це не рас чи рдуг, це просто будова жкт.
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 11:57
Ответ дляКумася
Зараз дитині вже 11 років і він вже їздив в табір, якщо вас це дуже бентежить) в таборі він їв, що дали в тому об´ємі, який йому треба) дитина займається спортом серйозно. З віком такі діти починають їсти більше продуктів. В цьому немає проблеми, бо п´ятирічна дитина не їздить в табір і не їсть в гостях у друзів.
Ну який серйозний спорт може бути при обмеженому харчуванні дитини?
В 5 років діти ходять в гості і там теж їдять, звісно, якщо діти здорові.
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 11:57
Ответ дляКумася
:) ви самі собі діагноз поставили? :)
Кумася• 07 сентября в 11:58
Ответ длясладкий_ноябрь
В п´ять років ваша дитина ходила в гості до друзів на цілий день?
Ще раз, з віком дитина їсть більше продуктів, цих продуктів вистачає для нормального розвитку і функціонування організму. Для спорту потрібно їсти умовні відбивна, а не котлети?
Для чого батьки роблять проблеми з нічого?
Кумася• 07 сентября в 11:59
Ответ длясладкий_ноябрь
:) ви самі собі діагноз поставили? :)
Гастроентеролог, якщо вам так цікаво.
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 11:59
Ответ дляКумася
Гастроентеролог, якщо вам так цікаво.
😆😆😆😆
А до чого тут гастроентеролог, якщо в дитини не має проблем з жкт :)
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 12:00
Ответ дляКумася
І не лише моя.
З 6 їздила в табори спортивні з тренером.
Кумася• 07 сентября в 12:02
Ответ длясладкий_ноябрь
І не лише моя.
Це ваш вибір
я не вважаю, що дитина в 6 років може їхати в табір.
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 12:04
Ответ дляКумася
Це ваш вибір
Ну звісно ваша б не поїхала, бо померла б там з голоду.
Кумася• 07 сентября в 12:11
Ответ длясладкий_ноябрь
Ага, їздили семирічні (навіть не шестирічні) з нашими цього літа. Ридали всю зміну
а батьки теж вважали, що вони готові)
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 12:12
Ответ дляКумася
а батьки теж вважали, що вони готові)
Ну психологічна не готовність це одне, а неможливість поїздки через харчування це інше.
ГейСюда• 07 сентября в 12:16
Ответ дляЗупка_цем
У мене СНІДу немає точно, і Віл немає. Бо на віл здавала кілька років тому, а після того не було статевих контактів. От влітку була операція, то здам на гепС пізніше.
У сина була підозра на Рдуг, то пішли і обстежились в ірц. Отримали діагноз і рекомендації.
Це норма.
СПИД и ВИЧ возникают не только от статевых контактов. Какие ж люди темные. Зубы тоже не лечили несколько лет?
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 12:55
Ответ дляГейСюда
Прочитайте краще скільки живе віл поза організмом людини. :) а потім пишіть про стоматологів