Звоночек• 07 сентября 2025
Чи є тут хтось, хто опановував нову професію після 40 років — наприклад, ІТ, диз
Чи є тут хтось, хто опановував нову професію після 40 років — наприклад, ІТ, дизайн чи щось подібне? Де ви навчалися, з чого починали і чи реально опанувати такі напрямки через онлайн-навчання?
Тролю як можу• 07 сентября 2025
Я англійську вчу
думала за півроку вивчу
а навіть до рівня а1 ще не дійшла, шарю тільки в презент сімрл, і це кожен день по годині витрачаю і пам´ять хороша.
Кринжова баба• 07 сентября 2025
Мне кажется тут все зависит от вашей целенарравленности. Мало выучиться, нужно еще иметь опыт, знания. IT например сейчас очень популярна поэтому вам нужно будет реально поднапрячься чтобы потом получить работу в этой сфере.
Лично я учусь на психолога в 40+. Но это мне просто как развлечение. Люблю так сказать знания. А вот использовать это в дальнейшем как профессию вряд-ли БВ рискнула
Не пириживай• 07 сентября 2025
Ответ дляКринжова баба
Напишите где учитесь , тоже интересует это направление
ЖаннаНеАгузарова• 07 сентября 2025
Я учусь после 40 на новую профессию.
Что я могу сказать - не факт, что выучусь). Когнитивные способности уже не те. Это при том, что у меня в свое время и школа с медалью и вуз с карасным дипломом
Мама Карло• 07 сентября 2025
38 поки
Вивчилала французьку до б2 зараз.
З жовтня йду на 2 паралельні курси, щоб витягнути на с1.
Потім 1 рік магістратура онлайн і можна викладати французьку чи англійську ( с1 рівень з 20 років у мене).
Робота зараз зовсім інша.
Це мій запасний варіант
.
Ай ті не потягнула би і в 20.
Математика - не моє))
Вивчилала французьку до б2 зараз.
Робота зараз зовсім інша.
Це мій запасний варіант
. Ай ті не потягнула би і в 20.
Математика - не моє))
Звоночек
• 07 сентября 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Я учусь после 40 на новую профессию.
В каком направлении у вас обучение?
Аноним_1857• 07 сентября 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Я учусь после 40 на новую профессию.
Будьте в собі більш впевнені і все вийде. Не звзнижуюте свою цінність..Не святі горшки ліплять.
ЖаннаНеАгузарова• 07 сентября 2025
Ответ дляЗвоночек
В каком направлении у вас обучение?
Это не важно. Важно, что это совершенно новая для меня профессия, которая никак не перекликается с теми знаниями, котрые я имею
Кринжова баба• 07 сентября 2025
Ответ дляНе пириживай
В КПУ на заочном. Г. Запорожье.
ЖаннаНеАгузарова• 07 сентября 2025
Ответ дляАноним_1857
При чем здесь уверенность к тому, что голова уже не работает так как в 20 лет?
Вообще не факт• 07 сентября 2025
Моя подруга вчилась. Але роботу знайти не може. Одні відмови.
Звоночек
• 07 сентября 2025
Ответ дляВообще не факт
А чому відмови? Не тому що вік більше 40?
Шиворот Навыворот• 07 сентября 2025
Ответ дляКринжова баба
У мене подруга, їй зараз 50, тільки збирається йти вчитись на психолога, але планує цим заробляти. Вона бухгалтер, але хоче змін
Тут надолго• 07 сентября 2025
Ответ дляЗвоночек
Хоча питання і не мені, але моя подруга також закінчила навчання і не може знайти роботу бо релевантного досвіду немає, їй напряму не кажуть, але вона коли виконує тестове завдання або відповідає на питання розуміє що недотягує, пішла ще на одні курси, їх проводить велика компанія, яка шукає собі працівників, після навчання її запросили на безкоштовне стажування
Значит надо• 07 сентября 2025
В 40 как раз перешла в IT. Но не совсем уж с нуля была, конечно, но самоучка, без курсов. В это же время начала прокачивать английский. Уровень после долгого перерыва был чуть выше А2 (грамматику всю перезабыла). Сейчас мне 50+. Учусь по сути всю жизнь, не только эти последние 10 лет. Ну да, в 20 лет я училась быстрее, но и сейчас приемлемо. Не вижу поводов ставить на себе крест.
Тут надолго• 07 сентября 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Не тільки голова не варить, я в 41 вступила на 2 ВО, і то треш все поєднати, сім´я, робота, побут, коли писала диплом на 2 місяця просто випала із життя, на вулицю тільки в офіс їздила. Важко повноцінно навчатися в деякому віці, не неможливо, а Важко. Тримайтеся, воно колись закінчиться
Звоночек
• 07 сентября 2025
Ответ дляЗначит надо
Работаете в айти удаленно?
Значит надо• 07 сентября 2025
Ответ дляЗвоночек
Работаете в айти удаленно?
Сейчас да, но начинала в офисе. И это было хорошо, потому что по старту особенно было важно взаимодействие с командой.
Вообще не факт• 07 сентября 2025
Ответ дляЗвоночек
В основному відписують, що дякую, але ми вибрали іншого кандидата. Пару раз сказали, що вона надто багато знає, як на цю посаду і швидко її переросте. Одного разу не взяли точно через вік, бо там була телефонна розмова. Їй рівно 40 років.
А так, справжні причини, знати не може. Вона перевчалась на сферу hr. Вона думає, що основна причина, що недотягує її англійська. Тепер її всюди треба.
Кринжова баба• 07 сентября 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Мне кажется у нас в Украине особо таким не заработаешь... Хотя...