сама себе прекрасная• 07 сентября 2025
Чому європейці не купують житло, а в Україні майже всі хочуть своє?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 сентября 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
угу, в Италии половина пенсов получает 400 евро по возрасту социалку, вот сильно они снимут на нее жилье
Поэтому бары забиты одними дедами, наверное там живут
english book• 07 сентября 2025
Тому що моя професія, наприклад, передбачає мобільність. Особливо після навчання, на першому етапі. Так само як і багато інших професій. Ти можеш бути одним з багатьох в умовному Франкфурті, і одним з топів десь на Мальті або в Африці/Азії,з відповідними зарплатами і перспективами В мене багато знайомих роз´їхалося по всьому світу, і в основному це ті, хто не мав ні кола ні двора. А ті хто лишився,то найчастіше через те, що мав житло, і був прив´язаний ним до одного місця.В Європі немає такої концентрації роботи і великих зарплат виключно по великих містах.Тому пересуватись в межах країни і світу,для них нормально.
Звичайно все залежить від професії.
Голубая фишка• 07 сентября 2025
Ответ дляБайрактара
На прикладі Німеччини. Уявіть, що сьогодні Ви працюєте в Дюсельдорфі. Через пару років краща вакансія в Штутгарті, а ще через певний період шикарна вакансія в Мюнхені. А тепер скажіть - і де людина має купити житло? І навіщо воно їй треба після переїзду?
з вашого комента мені одне єдине не зрозуміло: чому описана вами ситуація не актуальна для українців? Вони не зацікавлені у шикарних вакансіях, як наприклад, ті ж німці? В темі ж саме про різницю мова.
Я довгий час жила в Китаї, і підхід там рівно такий же як ви описали. Люди перш за все шукають гарну роботу, а потім знімають поряд із роботою. В українців не так, саме потрібно своє житло, ну а роботуишукають уже поряд із житлом. Купа тем на порадниці, де автор питає, погоджуватись чи ні на класну роботу, до якої довго добиратися. Помітила що в таких темах навіть мова не йде про те щоб поміняти житло на ближче до роботи. Українці дуже прив´язані до своїх квартир, вбухують туди купу грошей у ремонти, холять і лілеють, звичайно що з таким підходом морально важко впустити в те житло орендарів а самому з´їхати на зйом. Для наших людей ’скитатися по зйомам’то щось жахливе, хоча от порівнюю з китаєм і канадою, в них взагалі такої проблеми нема.
Из Виа-гры• 07 сентября 2025
Ответ дляГолубая фишка
Хіба незрозуміло? У нас середня зарплатня (яка у великих містах зазвичай) не дозволяє орендувати житло, ще і якось їсти і вдіватися за ці гроші. Якщо що, всі мої рідні і друзі ’по зйомам’, нормально живуть, а не виживають, лише ті, у кого зарплатня набагато вища за середню, і то частина з них уже поїхала з країни.
Ромашкинная• 07 сентября 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Что за бред?
В Европе не покупают жилье те, кто не может себе позволить. Кто может - все стараются иметь свое
Прям все. Они не заморачиваться этим абсолютно
Я на хвилинку• 07 сентября 2025
Ответ дляSo_so
+социальные гос гарантии есть на случай непредвиденных обстоятельств
Эти соц. Япакеты с каждым годом чсе беднее.
Я на хвилинку• 07 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
Приїдуть в Україну в невеличке містечко, за 100 євро змінить будиночок, а 300 євро буде на прожиття
Во многих странах евросоюза условие для получения пенсии - пребывание в стране не менее 6 месяцев в год.
ПрипоРошенная• 07 сентября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
если пенсия именно заработана, то нет такого условия
если социал, то да
Творог для розжига• 07 сентября 2025
Кто может покупает жилье, если надо уехать то сдают свое жилье и снимают в другом месте где работают. У меня у всех сотрудников свое жилье есть, даже у тех кто в нашем городе снимает. Например жилье на Сицилии сдаётся, а в Милане снимают, доплачивают разницу.
Я на хвилинку• 07 сентября 2025
Ответ дляПрипоРошенная
если социал, то да
Есть такое условие. И оно действует для граждан страны. И сейчас еще одно новое условие : должен быть адрес на ваше имя а не как раньше когда регистрировались к кому-то. Говорю из личного опыта брата и сестры моего мужа. Они катаются межлу Марокко и Францией, т.к. купили себе домики на пенсию в Марокко.
Голубая фишка• 07 сентября 2025
Ответ дляИз Виа-гры
))) зарплатня орендувати не дозволяє а купувати власне житло дозволяє))) такого я ще не чула) купують своє бо не можуть орендувати?))
Из Виа-гры• 07 сентября 2025
Ответ дляГолубая фишка
І купувати не дозволяє, Ви не знали, що поколіннями живуть в одному і тому самому житлі? Спершу баби, далі матері, далі діти. Ви багато купите чи наорендуєте як Ви жінка і зарплатня 15 тис в середньому?
Відкушу все що стирчить• 07 сентября 2025
Бо європейці мають більш стабільні доходи, а більшість наших людей бояться, що втратять роботу і банально не буде на що знімати.
Байрактара• 07 сентября 2025
Ответ дляГолубая фишка
Менталітет і умови різні. І умови праці і аренди і взагалі в цілому.
В Німеччині більше стабільності. Підписав контракт і працюєш. У нас же в любий момент можеш залишитися на вулиці ні з чим. Рівень зарплат там та плюшок, заради яких варто переїхати там геть інший. У нас на топ вакансії теж таке можливо, але це не масово. А для маси максимум переїзд в обласний центр чи Київ. До речі в плані вакансій і житла Німеччина трохи більш одноманітна. Так, Баварія більш оплачувана, але в цілому варіанти є і в інших регіонах.
Оренда теж відрізняється. Так в Німеччині важко знайти і довго. Зате потім без сюрпризів живеш. Без страху що власнику/власниці моча в голову завтра стукне і підніме ціну чи просто вижене. Якщо Ви колись знімали житло в Україні, то знаєте який це стрес. А переїхати в інше місто при цьому подвійний стрес.
Згадую як колись знайомий працював на м
Житомирська, а жив на лівому березі і лише його розглядав. Бо там дитина в садочок ходила. А Ви про зміну міст.
Згадую як колись знайомий працював на м
Молодь до 30 всюди не купляє, і в США теж. Іпотеки беруть ,не за кеш купляють. В Україні за кеш купляють бо працюють на європейські зп а тратять в Україні менше ( тепер уже ні). В Україні теж би не купляли, якби на заробітки не пускали. Брали б в іпотеку, особливо якщо вона до 5-10 відсотків. І перший внесок невеликий. Молодь не стоїть міцно на ногах ніде отак щоб зразу, без шлюбу ( нема смислу), катаються по роботах і подорожують. Житло купляють 30-40 для сімʼї і дітей, коли більш- менш осідають. В Україні просто житло батьки частіше за все до 30 купляють дітям, а діти не сильно то і раді, бо ще не знають де хочуть жити, в якому місті .