сама себе прекрасная• 07 сентября в 14:57
Чому європейці не купують житло, а в Україні майже всі хочуть своє?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 сентября в 15:47
Ответ дляЭскиз бесконечности
угу, в Италии половина пенсов получает 400 евро по возрасту социалку, вот сильно они снимут на нее жилье
Поэтому бары забиты одними дедами, наверное там живут
english book• 07 сентября в 16:02
Тому що моя професія, наприклад, передбачає мобільність. Особливо після навчання, на першому етапі. Так само як і багато інших професій. Ти можеш бути одним з багатьох в умовному Франкфурті, і одним з топів десь на Мальті або в Африці/Азії,з відповідними зарплатами і перспективами В мене багато знайомих роз´їхалося по всьому світу, і в основному це ті, хто не мав ні кола ні двора. А ті хто лишився,то найчастіше через те, що мав житло, і був прив´язаний ним до одного місця.В Європі немає такої концентрації роботи і великих зарплат виключно по великих містах.Тому пересуватись в межах країни і світу,для них нормально.
Звичайно все залежить від професії.
Голубая фишка• 07 сентября в 16:06
Ответ дляБайрактара
На прикладі Німеччини. Уявіть, що сьогодні Ви працюєте в Дюсельдорфі. Через пару років краща вакансія в Штутгарті, а ще через певний період шикарна вакансія в Мюнхені. А тепер скажіть - і де людина має купити житло? І навіщо воно їй треба після переїзду?
з вашого комента мені одне єдине не зрозуміло: чому описана вами ситуація не актуальна для українців? Вони не зацікавлені у шикарних вакансіях, як наприклад, ті ж німці? В темі ж саме про різницю мова.
Я довгий час жила в Китаї, і підхід там рівно такий же як ви описали. Люди перш за все шукають гарну роботу, а потім знімають поряд із роботою. В українців не так, саме потрібно своє житло, ну а роботуишукають уже поряд із житлом. Купа тем на порадниці, де автор питає, погоджуватись чи ні на класну роботу, до якої довго добиратися. Помітила що в таких темах навіть мова не йде про те щоб поміняти житло на ближче до роботи. Українці дуже прив´язані до своїх квартир, вбухують туди купу грошей у ремонти, холять і лілеють, звичайно що з таким підходом морально важко впустити в те житло орендарів а самому з´їхати на зйом. Для наших людей ’скитатися по зйомам’то щось жахливе, хоча от порівнюю з китаєм і канадою, в них взагалі такої проблеми нема.
Из Виа-гры• 07 сентября в 16:17
Ответ дляГолубая фишка
Хіба незрозуміло? У нас середня зарплатня (яка у великих містах зазвичай) не дозволяє орендувати житло, ще і якось їсти і вдіватися за ці гроші. Якщо що, всі мої рідні і друзі ’по зйомам’, нормально живуть, а не виживають, лише ті, у кого зарплатня набагато вища за середню, і то частина з них уже поїхала з країни.
Ромашкинная• 07 сентября в 16:24
Ответ дляГидроусилитель руля
Что за бред?
В Европе не покупают жилье те, кто не может себе позволить. Кто может - все стараются иметь свое
Прям все. Они не заморачиваться этим абсолютно
Я на хвилинку• 07 сентября в 16:24
Ответ дляSo_so
+социальные гос гарантии есть на случай непредвиденных обстоятельств
Эти соц. Япакеты с каждым годом чсе беднее.
Я на хвилинку• 07 сентября в 16:26
Ответ дляSvitlo_
Приїдуть в Україну в невеличке містечко, за 100 євро змінить будиночок, а 300 євро буде на прожиття
Во многих странах евросоюза условие для получения пенсии - пребывание в стране не менее 6 месяцев в год.
ПрипоРошенная• 07 сентября в 16:33
Ответ дляЯ на хвилинку
если пенсия именно заработана, то нет такого условия
если социал, то да
Творог для розжига• 07 сентября в 16:38
Кто может покупает жилье, если надо уехать то сдают свое жилье и снимают в другом месте где работают. У меня у всех сотрудников свое жилье есть, даже у тех кто в нашем городе снимает. Например жилье на Сицилии сдаётся, а в Милане снимают, доплачивают разницу.
Я на хвилинку• 07 сентября в 16:39
Ответ дляПрипоРошенная
если социал, то да
Есть такое условие. И оно действует для граждан страны. И сейчас еще одно новое условие : должен быть адрес на ваше имя а не как раньше когда регистрировались к кому-то. Говорю из личного опыта брата и сестры моего мужа. Они катаются межлу Марокко и Францией, т.к. купили себе домики на пенсию в Марокко.
Голубая фишка• 07 сентября в 17:31
Ответ дляИз Виа-гры
))) зарплатня орендувати не дозволяє а купувати власне житло дозволяє))) такого я ще не чула) купують своє бо не можуть орендувати?))
Из Виа-гры• 07 сентября в 17:38
Ответ дляГолубая фишка
І купувати не дозволяє, Ви не знали, що поколіннями живуть в одному і тому самому житлі? Спершу баби, далі матері, далі діти. Ви багато купите чи наорендуєте як Ви жінка і зарплатня 15 тис в середньому?
Відкушу все що стирчить• 07 сентября в 20:00
Бо європейці мають більш стабільні доходи, а більшість наших людей бояться, що втратять роботу і банально не буде на що знімати.
Байрактара• 07 сентября в 20:59
Ответ дляГолубая фишка
Менталітет і умови різні. І умови праці і аренди і взагалі в цілому.
В Німеччині більше стабільності. Підписав контракт і працюєш. У нас же в любий момент можеш залишитися на вулиці ні з чим. Рівень зарплат там та плюшок, заради яких варто переїхати там геть інший. У нас на топ вакансії теж таке можливо, але це не масово. А для маси максимум переїзд в обласний центр чи Київ. До речі в плані вакансій і житла Німеччина трохи більш одноманітна. Так, Баварія більш оплачувана, але в цілому варіанти є і в інших регіонах.
Оренда теж відрізняється. Так в Німеччині важко знайти і довго. Зате потім без сюрпризів живеш. Без страху що власнику/власниці моча в голову завтра стукне і підніме ціну чи просто вижене. Якщо Ви колись знімали житло в Україні, то знаєте який це стрес. А переїхати в інше місто при цьому подвійний стрес.
Згадую як колись знайомий працював на м
Житомирська, а жив на лівому березі і лише його розглядав. Бо там дитина в садочок ходила. А Ви про зміну міст.
Згадую як колись знайомий працював на м
Молодь до 30 всюди не купляє, і в США теж. Іпотеки беруть ,не за кеш купляють. В Україні за кеш купляють бо працюють на європейські зп а тратять в Україні менше ( тепер уже ні). В Україні теж би не купляли, якби на заробітки не пускали. Брали б в іпотеку, особливо якщо вона до 5-10 відсотків. І перший внесок невеликий. Молодь не стоїть міцно на ногах ніде отак щоб зразу, без шлюбу ( нема смислу), катаються по роботах і подорожують. Житло купляють 30-40 для сімʼї і дітей, коли більш- менш осідають. В Україні просто житло батьки частіше за все до 30 купляють дітям, а діти не сильно то і раді, бо ще не знають де хочуть жити, в якому місті .