сама себе прекрасная• 07 сентября в 14:57
Чому європейці не купують житло, а в Україні майже всі хочуть своє?
Гидроусилитель руля• 07 сентября в 14:59
Что за бред?
В Европе не покупают жилье те, кто не может себе позволить. Кто может - все стараются иметь свое
Пишу_граммотно!• 07 сентября в 14:59
Потому , что европейцам хватает доходов , чтобы оплачивать съемное жильё, плюс они часто переезжают из-за работы. Многие страны помогают оплачивать пенсионерам съемное жильё. И ипотеку многие берут , потому что можно всю жизнь платить не напрягаясь и процент по ипотеке 3-5 %.
Эскиз бесконечности• 07 сентября в 15:00
Ответ дляSvitlo_
Бо розмір європейської пенсії дозволяє орендувати чи оплачувати пансіонат, а розмір української- ні.
угу, в Италии половина пенсов получает 400 евро по возрасту социалку, вот сильно они снимут на нее жилье
Наша взяла• 07 сентября в 15:04
Ответ дляSvitlo_
В Германии плюс социал, если пенсионер не тянет.
Коварная Зая• 07 сентября в 15:04
В Польше покупают жилье и дома. А где не покупают, конкретнее и кто?
Творю чудеса• 07 сентября в 15:05
У Європі велика про лема з кількістю готового житла. У них є органи які кажуть де можна будувати а де ні.
Це у нас будуть і на болоті, і за 50 м від річки.
І виходить, що житло мають тільки ті, хто готовий важко працювати заради житла і ті, хто з багатих сімей. Повно пенсіонерів які живуть у соц житлі яке їм оплачує соціал. Насправді картина сумна.
Краля-Галя• 07 сентября в 15:06
Ответ дляПутающаяся
Автор, можно вопрос?Кому в Европе принадлежит всё жильё?
Шах і мат
Краля-Галя• 07 сентября в 15:07
Ответ дляТворю чудеса
Зараз заплачемо над долею бідних європейців
Путающаяся• 07 сентября в 15:08
Ответ дляТворю чудеса
А хто ж нашим біженцям здає житло?
Краля-Галя• 07 сентября в 15:09
Ответ дляПутающаяся
А хто ж нашим біженцям здає житло?
От же ж невдобні питання
Творю чудеса• 07 сентября в 15:11
Ответ дляКраля-Галя
Хм, як цікаво ви інтерпретуєте слова. Але то ваше а не наше🤣
Я тут Живу• 07 сентября в 15:13
Ответ дляТворю чудеса
Не знаю, я жила у місті 250 тис чол,за останні 20 років там побудували будинків 10. Зараз живу у Польщі у містечку на 40 тис, тут зараз одночасно штук 30 будують і ми живемо у новому кварталі і по Польщі якщо плїздити то видно як багато будують житла всюди.
Верочка 100%• 07 сентября в 15:14
Ответ дляЯ тут Живу
населення Польщі виросло на понад мільйон нашими людьми, нашою кров´ю. А наше скоротилося. попит і пропозиція.
Я тут Живу• 07 сентября в 15:15
Ответ дляВерочка 100%
За останні 20 років?))) Тут новий будинок виростає за 5 місяців,а не як у нас по 10 років можуть будувати і недобудувати.
Байрактара• 07 сентября в 15:17
На прикладі Німеччини. Уявіть, що сьогодні Ви працюєте в Дюсельдорфі. Через пару років краща вакансія в Штутгарті, а ще через певний період шикарна вакансія в Мюнхені. А тепер скажіть - і де людина має купити житло? І навіщо воно їй треба після переїзду?
Творю чудеса• 07 сентября в 15:17
Ответ дляПутающаяся
А хто ж нашим біженцям здає житло?
Дуже багато будинків будує місто, багато багатоквартирних будинків належать фірмам. Тобто більшість багатоквартирних будинків не є власністю приватних осіб як у нас. У можму місті більше половини будинків належать фірмам, які самі здають в оренду.
Також є заможні німці, які мають від батьків 1-2-3 будинки, які вони ділять на квартири чи на поверхи і здають. Наприклад двоповерховий будинок який колись належав одній родині зараз власник здає в оренду декільком сімʼям, як 1-2-3 кімнатні квартири.
Справа не у тому, що лбди бідні, а вони просто не такі як ми-вони не хочуть горбатитись на житло, бо це і податки і обслуговування. А ще і свобода вибору місця життя.
Краля-Галя• 07 сентября в 15:18
Ответ дляТворю чудеса
Ваше останнє речення
Про сумну ситуацію у нещасних європейців
Творю чудеса• 07 сентября в 15:20
Ответ дляКраля-Галя
Ваше останнє речення
Я мала на увазі про сумну ситуацію з точки зору нас як українців, які звикли жити у власному житлі. Для німців ок.
Кили и Манджаро• 07 сентября в 15:28
Яке дурне узагальнення.... Людина яка має гроші собі на житло - не купить житло? Якійсь відсоток можливо ні. А більшість купить.
Khmelnichanka• 07 сентября в 15:46
Європа велика.
Скрізь по-різному.
З того, що чула я, в Німеччині - основні причини такі:
1.Небажання прив´язуватися до певного місця проживання - краще бути мобільним;
2. Орендарі захищені законом і не бояться в будь-який момент бути виселеними господарями;
3. Доживати віку тут переважно прийнято в пансіонатах для літніх людей , в якщо не вистачить пенсії на пансіонат чи щоб орендувати житло, то оплату оренди перейме Соціаламт.
На вулиці людина не залишиться.
Скрізь по-різному.
На вулиці людина не залишиться.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 сентября в 15:46
Какой-то бред Вы пишите. Во-первых среди всех мои знакомых 90% имеют своп жилье, в том числе и мой муж. Во-вторых кредит на свое дешевле чем аренда.