Альдебаран• 06 сентября в 11:21
В якому більш-менш безпечному місті України можна купити нерухомість за 1 млн
гривень? Цікавить щось ближче до заходу України, планую здавати
Так точно!• 06 сентября в 11:24
Ответ дляПупуговка
А ви де мешкаєте?
Там, где нет доступа в интернет. Из всех возможных ресурсов, только Советчица...
Сіґеле-міґеле• 06 сентября в 11:25
Я б в Ужгороді купила, близько до кордону 3 країн. Теж киянка
Пупуговка• 06 сентября в 11:25
Ответ дляТак точно!
Ну походу так і є. І це виявляється Київ 😂
Nathalie27• 06 сентября в 11:28
Для чогось більш-менш рентабельного для оренди це мало. Збирайте ще.
Акуна_Матата• 06 сентября в 11:28
Ответ дляKhmelnichanka
Я би в Ужгороді купила.
Йолки, перечитала бюджет.
Мало ((((
Йолки, перечитала бюджет.
Мало ((((
За такую цену там точно нет
Я погнала• 06 сентября в 11:28
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ага,в Ужгороде, з 20 тыс баксов
Khmelnichanka• 06 сентября в 11:28
Ответ дляАкуна_Матата
За такую цену там точно нет
Так, я прорахувалась
Акуна_Матата• 06 сентября в 11:29
Ответ дляЯ погнала
Ага,в Ужгороде, з 20 тыс баксов
Да, там таких цен не найти, потому что там сейчас половина Украины живет
Альдебаран
• 06 сентября в 11:29
Ответ дляТак точно!
Шановна, ви назву ресурсу бачили? Це сайт для отримання порад. Щось не подобається, -можете не читати і не відписуватись
Ms. Откровенность• 06 сентября в 11:32
дом в селе без особых удобств. или старая однушка. Винницкая и Хмельницкая область как вариант
Альдебаран
• 06 сентября в 11:36
А скільки в Ужгороді коштує однокімнатна, хто володіє актуальними цінами?
А_мій_самий_самий• 06 сентября в 11:37
Ответ дляАльдебаран
Olx
Акуна_Матата• 06 сентября в 11:43
Ответ для#Пойду_кгадалке
Днепр
И цена и безопасность явно не по параметрам автора
Акуна_Матата• 06 сентября в 11:46
Ответ дляАльдебаран
Не олх-сом єдиним…
На олксе - 1-ком. в Ужгороде - минимум полтора миллиона, но это редко - чаще всего, по 2-3 миллиона
12 из 889 квартир там есть на ваш бюджет - можете глянуть, но кто его знает, что это за квартиры
Некомильфо• 06 сентября в 12:08
Ответ дляАльдебаран
форум превратили в то, что послать всех куда то идти. сколько не читала раньше форума такого нигде нет. Автор удачи с покупкой
Альдебаран
• 06 сентября в 12:46
Ответ дляНекомильфо
Дякую
Альдебаран
• 06 сентября в 12:48
Ответ дляLacrimo
Ніде, хіба в селі або іпотека 1 внесок, ні на що більше не хватить. В селі не варто якщо під здачу звісно. В іпотеку норм, орендна плата точно платіж перекриє.
Розглядаю і розтермінування на два-три роки, ще на тисяч -500-700
Ответ дляАльдебаран
В Франику новобудови від 2 млн. пусті, старі бабушатніки десь від 1,5, щось середнє - 3, новобудови з ремонтом 4. І це невелике місто , з мінімумом роботи. У Львові набагато дорожче. Ще в менших містах - всі виїздять звідти. Нерухомість в ціні росте постійно, але по факту, не так легко і швидко продається за ту ціну на яку росте. Дуже багато нерухомості висить місяцями і роками. Бо люди беруть майже всі в єоселю або компенсацію. А є ще момент чи будуються нові будинки, я б сказала , дуже повільно, майже всіх будівельників ще на початку війни вигребли. Тому новобудов майже нема вільних, котловани не так швидко закладають , зате уже на тому етапі немає квартир ( це якщо під виплату у забудовника). Якраз такі от квартири 1,5 млн більш- менш нові найти дуже складно.
Бандитка Сью• 06 октября в 13:30
В Ужгороді гола новобудова 1 км - 1600 000, за ці ж гроші можна купити в старому фонді з ремонтом