Топтунша• 07 сентября 2025
Какой статус в Польше, после другой страны ЕС?
Кто переезжал в Польшу из другой страны ЕС во время войны, какой вам дали статус?
Пацан к успеху шел• 07 сентября 2025
Ніяких статусів,робота і карта побиту. Всі українці можуть перебувати на території Польщі доки діє спецустава допомоги українцям, а це до березн 2026.
Топтунша
• 07 сентября 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Якщо в мене є кошти і я не збираюсь шукати в Польщі роботу. В мене який буде статус?
Дівчина Гілмор• 07 сентября 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
А статус укр вже скасували?
Пацан к успеху шел• 07 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Ніякий,живете як українка до закінчення дії спецустави. Якщо виїдете через 90 днів кудись то назад не пустять, медицина за гроші.
Пацан к успеху шел• 07 сентября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
А статус укр вже скасували?
Укр дадуть тільки якщо заїхати з території України
Топтунша
• 07 сентября 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Дякую за інформацію, тобто головне не виїжджати
Пацан к успеху шел• 07 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Ну вас просто не пустять назад.
Морковку дай• 07 сентября 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Так это же тымчасовый захист. А Польша после другой страны не даёт. Автору нужно в Украину, а потом заезжать в Польшу и оформлять ТЗ.
Пацан к успеху шел• 07 сентября 2025
Ответ дляМорковку дай
Ні,це не тимчасовий захист. Перебування всіх українців є легальним,тим у кого закінчились карти побиту,наприклад і вони їх не продовжили теж. Тим хто заїхав з інших країн,вони мають право на роботу без віз і дозволів доки діє спецустава.
Фрикаделька• 07 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Нелегал?
Топтунша
• 08 сентября 2025
Ответ дляТень льва
Мед страховки не будет, поэтому лучше работат
Мед.страховку ведь можно купить? 200 евро на человека или около того
Топтунша
• 08 сентября 2025
Для меня главное, чтобы детей в школу могли взять на основание какого-то статуса, а страховки и остальные траты понятны
Топтунша
• 08 сентября 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Я думаю вже не дадуть, навіть якщо я повторно заїду і навіть якщо в Україні місяць, два пробуду. В ЕС наче з серпня вже не дозволяють повторно отримувати захист
Тень льва• 09 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Можно, но дороже все не покроет...
Тень льва• 09 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Детей возьмут и без статуса дети до 18 лет должны посещать школу, просто школа по месту жительства, без школы не останетесь...
Тень льва• 09 сентября 2025
Ответ дляТоптунша
Нет такого пока