Крайня невістка• 08 сентября 2025

Взрывы ночью. Трипольская ТЭС

Вроде как ее 2 года назад разбомбило. Сегодня ночью много врзрывов и только такая информация. Что думаете?
Попельшка• 08 сентября 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Хворі люди, які пишуть подібні коментарі. Кацапські свинособаки вбивають все живе і руйнують все, що належить Україні, там нема співчуття, жалості, людяності. Росіяни вбили 7 коней, вдаривши по кінному клубу на Київщині. Удар був прицільний, а третій шахед добив тварин.
Чому тварин залишають на вулиці ночувати. Під шахедами? Хтось то питав?
ТаПрямТам• 08 сентября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
З тої ж причини, чому не летять по великим ЖК їх
Тільки військові цілі
Ви ж написали, що рашисти бажають нас знищити.Вже передумали?
alenka3108• 08 сентября 2025
Ответ дляАнонимарик
І є 73%які привели його до влади.
А зараз більшість виїхала за кордон і все.
Удалено администрацией...
Пустощі-веселощі• 08 сентября 2025
Ответ дляПопельшка
А тварини - це законна військова ціль кацапів?
Не прохожу мимо• 08 сентября 2025
Ответ дляПопельшка
А куди Ви пропонуєте дівати тварин? Сховищ і людям немає.
Попельшка• 08 сентября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Я вірю в військових, вони три роки показують чого варті. Це ви писали що вірите в дипломатію Оп. То не переводьте стрілки.
Можна вірити ще в Санта клауса.
Я ніде не писала, що вірю в ОП
В дипломатію так, але не з тим потужником. Бо поки він при владі, війна буде йти, він якраз найменше хоче її зупинити
Свезло так свезло• 08 сентября 2025
Ответ дляТаПрямТам
До чого це ? Питання було чого Зсу не бомбить енергетику, тому і не бомбить, як і не бомбить міста і Жк.
Перечитайте ще раз гілку
Свезло так свезло• 08 сентября 2025
Ответ дляПопельшка
Я ніде не писала, що вірю в ОП
Тобто дипломатія не працює зараз? Так?
То що робити?
Анонимарик• 08 сентября 2025
Ответ дляПопельшка
А ви йому не вірите? А як ви тоді збираєтесь воювати з РФ з таким потужником, якому не вірите
А ще ж там план перемоги був. Де він?
То що потужний воює ?
Воюють наші Герої .
Попельшка• 08 сентября 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
То ви в них питайте,тварини підвласні людині, їх хазяїни тупо залишили під шахедами ночувати
KrupinkaSs• 08 сентября 2025
Ответ дляПопельшка
Пофіг, рф величезна
Ви ніяк не дістанете все, а якщо дістанете, то в них завжди є Китай поряд, який допоможе плюс РБ плюс Корея
Плюс ще васали, вони знайдуть як і де склепати того дрона, шоб рознести все.
Варіант один, мають працювати дипломати, щоб хоч залишити те, що ще маємо. Якщо нам рознесуть всю країну ( половину вже рознесли ), нема чого буде рятувати
Як це не буде що рятувати,а національна гордість,свідомість,незламність?Це все лишиться
ТаПрямТам• 08 сентября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Тобто дипломатія не працює зараз? Так?
То що робити?
Знищуватись кацапам,що ще робити,якщо дипломатія не працює
Попельшка• 08 сентября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Тобто дипломатія не працює зараз? Так?
То що робити?
Гнати потужника і всю цю шайку крадіїв
Бабця в мештах• 08 сентября 2025
Ответ дляПопельшка
Пофіг, рф величезна
До більшості, на жаль, це ще не доходить.
Попельшка• 08 сентября 2025
Ответ дляАнонимарик
То що потужний воює ?
Воюють наші Герої .
То хай далі воюють і вмирають? Прекрасне рішення
Свезло так свезло• 08 сентября 2025
Ответ дляТаПрямТам
А серйозно? Тобто, обговорення йде що ми не маємо нічого робити, не бомбити заводи, логістику, склади, доставку зброї на фронт.
Бо працюватиме міфічна дипломатія якогось уявного Санта клауса
Свезло так свезло• 08 сентября 2025
Ответ дляПопельшка
Гнати потужника і всю цю шайку крадіїв
Як саме ви збираєтесь це втілити, напишіть покроково
Анонимарик• 08 сентября 2025
Ответ дляПопельшка
Гнати потужника і всю цю шайку крадіїв
Удалено администрацией...
ТаПрямТам• 08 сентября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Та бомбіть,хто ж заборонить.Тільки ці всі бомбардування,як слона паличкою потикать.Та дронами і не наробиш великої шкоди тим заводам
Пустощі-веселощі• 08 сентября 2025
Ответ дляПопельшка
Шахеди прицільно тричі атакували кінний клуб, третій шахед атакував тварин, це не випадкові збиті уламки, це прицільний удар. Ви виправдовуєте дії рашистів?
Попельшка• 08 сентября 2025
Ответ дляKrupinkaSs
Ага. Не смішіть. Відкрийте кордони для всіх сьогодні, хоч на день
А далі порахуємо незламних
Але для всіх. Військових в тому числі
Свезло так свезло• 08 сентября 2025
Ответ дляТаПрямТам
Так а хто проти щоб було дійсно ресурс , і не дронами тільки.
Варіантів не має, Санта клаус, спаситель, месія, як вище вже сказано не прилетить і не спасе, путін не зупиняється.
Є надія ще на жіночку вище, вона обіцяє гнати Зеленського з посту, і щоб дипломати прийшли, будемо чекати
Анонимарик• 08 сентября 2025
Ответ дляПопельшка
А далі порахуємо незламних
Але для всіх. Військових в тому числі
За всіх не ’розписуйтеся’.Ок ?
Свезло так свезло• 08 сентября 2025
Ответ дляПопельшка
А далі порахуємо незламних
Але для всіх. Військових в тому числі
Ви збираєтесь за кордон? Вище ж писали що гнати потужника маєте? То як там з сценарієм покроково?
Зубачистка• 08 сентября 2025
Ответ дляПопельшка
В цю гру грають вдвох
А сили не зрівняти, поки товстий схудне, худий здохне
Що ви пропонуєте? Конкретно
Попельшка• 08 сентября 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Я собаку ніколи на вулиці ночувати не залишу під шахедами
Коня в мене нема.
Попельшка• 08 сентября 2025
Ответ дляАнонимарик
За всіх не ’розписуйтеся’.Ок ?
Удалено администрацией...
Анонимарик• 08 сентября 2025
Ответ дляKrupinkaSs
Удалено администрацией...
Зубачистка• 08 сентября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
І чим більше ланцюгів поставок запчастин до дронів обірвати, склади, компоненти ракет і дронів, , тим менше дронів і ракет буде летіти над Україною
Це ж зрозуміло.
Судячи з теми зрозуміло не всім.
Дивлюсь багато хто вважає, що краще сидіти склавши лапки і чекати поки нас бомбити суть тисячами за ніч.
Винник• 08 сентября 2025
Ответ дляКоролева спама
Как же ненавижу таких, а то что оккупантам меньше топлива и нашим легче на фронте ? Или главное чтоб Вам хорошо было,? А в 22 какие нпз Зеленский разбомбил, что на энергетику ракеты летели?
После 22 уже были договорённости, не бить по инфраструктуре.
Военным легче? Так если в тылу будет всё разбито, то что вообще с того? А, буряты не придут и не изнасилуют.