Крайня невістка• 08 сентября 2025
Взрывы ночью. Трипольская ТЭС
Вроде как ее 2 года назад разбомбило. Сегодня ночью много врзрывов и только такая информация. Что думаете?
Свезло так свезло• 08 сентября 2025
Ответ дляПопельшка
Я собаку ніколи на вулиці ночувати не залишу під шахедами
Коня в мене нема.
То люди і тварини винні, що рашисти їх вбивають? Отаке виправдання російської агресії, не там ночували, не там стояли коні.
Анонимарик• 08 сентября 2025
Ответ дляПопельшка
Удалено администрацией...
Ненька наша• 08 сентября 2025
Ответ дляДа Щас же
Странно, что только один Цаплиенко написал. Укренерго молчит.
Везде уже пишут и перебои со светом в области и в части Киева .
В Днепре уже графики отключения неделю как.
И это трипольку они только шахедами, если ракетами, ещё и другие будут бить, то (
Анонимарик• 08 сентября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Ну бо воно ж таке саме як ті рашисти
Ненька наша• 08 сентября 2025
Ответ дляПопельшка
Друг звідти, каже що капут їй. А так, то тільки ж продовження погроз
Короче, купляйте свічки
Ее восстановили были и опять (
Попельшка• 08 сентября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Ви збираєтесь за кордон? Вище ж писали що гнати потужника маєте? То як там з сценарієм покроково?
Удалено администрацией...
ПлакалаВАвто• 08 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
У вас стокгольмский синдром?
Абсолютно не по теме
Кофр для ноги• 08 сентября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Якщо б ми не бомбили нпз, то путін нас би не бомбив от зовсім?жалів би? Що було взимку 22 року? 23 року? Щадив нас в масові атаки? Без світла сиділи 23 року.
Ну им как бы есть куда стрелять ещё, кроме энергетики. И на пресс-конференции он как бы прямо сказал, что они уже полтора года не били нашу энергетику, но поскольку мы стреляем по их нпз, снова начнут.
А вы из Польше или из Германии орете?
Пустощі-веселощі• 08 сентября 2025
Ответ дляПопельшка
Коня в мене нема.
Ви думаєте стайня врятує?
У Гостомелі на Київщині у березні 2022 року російські окупанти спалили стайню КСК Александрія, внаслідок чого десятки коней згоріли живцем. Більшість з 32 тварин загинули від обстрілу та пожежі
Кофр для ноги• 08 сентября 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А до ж нашу енергетику ніколи не бомбили, це от зараз після нпз почали
Да, именно так, полтора года не бомбили, а после нпз начали
Свезло так свезло• 08 сентября 2025
Ответ дляАнонимарик
Ну бо воно ж таке саме як ті рашисти
Дно
Спочатку писало проти ударів по військовмм цілям рф, потім що потужника гнати буде, потім поміняла, що за кордон хоче, потім коні винні і їх господарі, що живуть на цій землі і не там спали.
Виправдання росіян на ліцо, як то кажуть
Кофр для ноги• 08 сентября 2025
Ответ дляЗубачистка
Бомбити путч буде в любому випадку. Просто тому що може. Просто тому що більше блла і ракет виробляє.
В чим більше буде знищено їх нпз тим менше можливостей буде в них нас бомбити
И какая же связь?
Свезло так свезло• 08 сентября 2025
Ответ дляПопельшка
Удалено администрацией...
Хто відчепиться? Потужний, якого ви гнате маєте? А як же дипломати, в яких ви вірите?
Попельшка• 08 сентября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Голову треба мати. Яка «агресія»? Повидумували ці слова, ні про що
Це війна. Що таке війна, знаєте ?
Свезло так свезло• 08 сентября 2025
Ответ дляКофр для ноги
А вы из Польше или из Германии орете?
Як не били? Взимку били. Влітку били по газовій інфраструктурі. Путін правду завжди каже, треба його слухати.
АдеКВАтная• 08 сентября 2025
Ответ дляЧукИГеки
Удалено администрацией...
Кому вам? Оце «ми», «всі», «нам»? Ви за кого зазвичай пишете?🙂
Винник• 08 сентября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Дно
Удалено администрацией...
Кофр для ноги• 08 сентября 2025
Ответ дляЧукИГеки
Господи, ну як таку махіну можна захистити? Патріота хіба що поставити біля кожного заводах.
Что, с банковой забрать??? Ну вы скажете тоже
АдеКВАтная• 08 сентября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Абсолютно не по теме
А про що тема?) що по темі у вас?
Винник• 08 сентября 2025
Ответ дляПопельшка
Це війна. Що таке війна, знаєте ?
Абсолютно з вами згодна. Топлять за продовження, а потом дивуються своїм бажанням і наслідкам.
Свезло так свезло• 08 сентября 2025
Ответ дляПопельшка
Це війна. Що таке війна, знаєте ?
Це юридичний термін
Прочитайте чим ви займаєтесь, ви так не відповіли який план у вас гнати Зеленського
І в якого дипломата ви вірите?
Анонимарик• 08 сентября 2025
Ответ дляПопельшка
Удалено администрацией...
Винник• 08 сентября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Це юридичний термін
І в якого дипломата ви вірите?
В того, який буде виконувати свої прямі обов´язки. А ті хто не справляються хай йдуть у відставку. Дармоїди.
Свезло так свезло• 08 сентября 2025
Ответ дляВинник
Ага люди, коні, тварини винні і топлять за війну
Винник• 08 сентября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Люди - так
А тварини залежні від людей.
Свезло так свезло• 08 сентября 2025
Ответ дляВинник
хай йдуть
Агов - Зеленський і Стефанчук йди у відставку.!
все! діло зроблене! Це допоможе
Кофр для ноги• 08 сентября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Когда взимку? Когда у вас последний раз не было света? У нас в Киеве больше года назад.
Анонимарик• 08 сентября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
хай йдуть
все! діло зроблене! Це допоможе
Море_море_я_скучаю• 08 сентября 2025
Ответ дляalenka3108
Удалено администрацией...
В бошках, як ви написали не все ок, майже у всіх які залишились в Україні.У кожного своя реальність, НЕ КОНЧЕНА, ви наша
ТаПрямТам• 08 сентября 2025
Ответ дляКофр для ноги
А вы из Польше или из Германии орете?
Да, это правда.Но дружный хор орущих Вони хочуть нас знищити затмил голос разума.❗️рф сильно битиме енергообʼєкти України: це фактично щойно підтвердив особисто путін.
«москва долго терпела и не реагировала на украинские атаки по нашей энергоинфраструктуре, а теперь мы начали серьезно отвечать», — сказав він.
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ