ИграйМойГормон• 08 сентября 2025
Мені страшно.... в прямому сенсі цього слова
Я не хочу жалітись на чоловіка, який мало заробляє і таке інше, але реально стає якось страшно... Дівчата, питання виключно до тих, хто живе на скромні гроші. Ми на заході України, житло, Слава Богу своє, зп чоловіка 25 тисяч, додаткових заробітків жодних немає в мене 19, одружені недавно. Зараз нам більш менш нормально. Але якщо розраховувати тільки на нього, то ми явно не протягнемо. Дуже сильно лякають мене ці думки, аж вночі заснути не можу, фін.подушки ніякої....в кого подібна ситуація була чи вдалось вибратися?
Обстановщица• 08 сентября 2025
Ответ дляДуняша
У вас 44 тыс на двоих и жильё своё. Непонятно , чего вы так боитесь , что аж ночами не спите . Можеть вам к психиатру сходить ? Сейчас масса людей живут на съёме из-за войны и работают на минималку. И то в истерику и панику как вы не впадают. Если вы такая тревожная ищите себе богатого мужа. Кто вас заставляет с этим жить ?)
Інстаграму і соцмереж у автора передоз
Обстановщица• 08 сентября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
В звязку з чим ваші співчуття?
Я теж йому співчуваю.... недарма побутує вислів ’як х* в п*, то розум в сраці’
Обстановщица• 08 сентября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
До вас мені далеко
а ось це правда, багатьом до вас ще падати і падати)))) хоча.... не приведи Господи досягти вас
Обстановщица• 08 сентября 2025
Ответ дляПишна молодиця
Заздрю жінкам які розраховують на чоловіків. Мене життя навчило розраховувати лише на себе і розуміти що чоловік це істота яка сьогодні любить тебе, а завтра катьку бухгалтершу, і розраховувати на нього не варто. Ви головне здоровя бережіть, щоб була можливість працювати і заробляти, і його підтримуйте в цьому плані, бо як він заслабне то вам його ще й тягнути на свому хребті, а не розраховувати на нього.
Автор і тягнути- поняття несумісні
ИграйМойГормон
• 08 сентября 2025
Ответ дляОбстановщица
Боже які ви тут неадекватні🤦♀️ і справді
Обстановщица• 08 сентября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Та воно й видно, хто тут неадекватний... тепер розумію, чому ви 12 років бухгалтер і зарплата 19 тис))))
ИграйМойГормон
• 08 сентября 2025
Ответ дляОбстановщица
ну у вас напевно мільйони, це відчувається одразу, а в мене така, яку заробляю
Лівий Локіть• 08 сентября 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Прежде чем беременность, пролечите голову
Видимо автор очень сильно перечитала Советчицу. Тут же заповедник жён и любовниц мини олигархов, рантье с пятью квартирами в центре столицы и бизнес-леди с ломовыми зарплатами. А по факту, очень много правительственных ботов и мелких брехух.
Лівий Локіть• 08 сентября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Спільна так, а якщо тільки він? що тоді? якось мені дує чи що....не знаю як пояснити: з ким не поспілкуємось, то якісь додаткові заробітки, крутки-мутки і т.д. а ми якось на місці
У вас мабуть багато знайомих волонтерів, тилових військових, і тих, які біля прикоритних? Ну для цих війна - мати рідна, на крові і мутять. У більшості населення фінансовий стан дуже погіршився. Люди залишилися навіть без базового - даху над головою.
Директриссимо• 08 сентября 2025
Ответ дляСтефанія
Тревожный человек не перестанет быть тревожным, даже после психотерапии
Ошибаетесь
ПесиКот• 08 сентября 2025
Для меня главное это свое жилье. Как выехали их окуппации в 2015м, так 6,5 лет провели по съемным Хатам. С мелкими ребёнком. Вот где мысли в голове - доходы были небольшие, постоянные мысли ’только бы было чем аренду платить’. Этот вопрос как Кирпич на шее. Потом доходы стали выше, квартиру поменяли на лучшую и аренда х2 сразу. Не сказать что прямо ад, но реально можно иногда не спать ночами из-за обязательства ежемесячно , как хочешь крутись, но имей сумму, чтобы отдать её арендодателю. Когда переехали уже в своё, я вообще на два месяца забила на работу (работала удаленно) - просто лежала и кайфовала. Потому что за 6 лет уже и забыть успела ощущение своего угла. 4 года в своём а до сих пор иногда приступы кайфа накатывают. И пофиг что на какие-то там излишества не хватит денег. Сегодня не хватает, а завтра хватит. Главное, не придут и не попросят на выход с вещами. Вы, Автор, зря ночами не спите. Скучно вам просто, вы на расслабоне. Уж из квартиры вас не выгонят, на улице не останетесь, от голода, не погибнете. А если будут временные финансовые трудности и позволять придется меньше, так это разве трагедия? То такое. При желании всегда можно заработать копейку.
Советничаю тут• 08 сентября 2025
Тільки на плрадниці в 90% чоловіки мільйонери😹😹😹😹
В реальному житті їх не так багато)
Сума достатня для нормального життя, люди і на менше живуть і не скаржаться.
Якщо вам мало, то шукайте ще роботу, ви ж знали, що ВІН НЕ ПРИНЦ!
В реальному житті їх не так багато)
Дайте згадаю• 08 сентября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
ну до чого тут це, мені ж не повилазило, коли заміж виходила. Просто страшно без своїх грошей
Так живите сейчас экономнее, на 25 тыс, а свою з/п откладывайте. 25 тыс на двоих со своим жильем - можно прожить
Дайте згадаю• 08 сентября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Так ищите доп заработки
Я тертий жук• 08 сентября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Потоенируйтесь с мужем, поживите годик на его зп, будет понятно каково это.
сказочное_Бали• 08 сентября 2025
Ответ дляОбстановщица
Ну справжнісінька орчиха , а не жінка .
ИграйМойГормон
• 08 сентября 2025
Ответ дляЛівий Локіть
та ні, один з передку повернувся в буквальному сенсі, увесь час воював з 14 р., ще двоє в ДСНС і , де великі зп зараз
База_птеродактилей• 08 сентября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
так, Ви праві, просто чую, як наші різні знайомі хвастаються великими заробітками, і не знаю де там правда, а де ні .....
вам 20?
База_птеродактилей• 08 сентября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
я бухгалтер, стаж 12 років
і не уявляєте скільки потрібно на дитину і життя?
трололо
Стопясят раз обсуждала• 08 сентября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
я теж, але коли дитина і декрет (дай Боже), то якось стрьомно, що не впораємось
Ну то плануйте не дитину поки, а працюйте над доходами власними
Ручки-Крючки• 08 сентября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Ну з таким досвідом роботи це дійсно дуже мала зп
Які у вас взагалі зп в регіоні?
Бо минулого тижня знайома каже, шукаємо бухгалтера на зп плюс реєстрація податкових
Якщо приходять зовсім нулячі, то згодні працювати за 35 тис, а якщо людина з досвідом, то менше, ніж 45-50 тис отримувати ніхто не хоче
Бо я сама головний бухгалтер і в мене дуже велика зп
Але і роботи багато звичайно
Які у вас взагалі зп в регіоні?
Але і роботи багато звичайно
ИграйМойГормон
• 08 сентября 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Які у вас взагалі зп в регіоні?
Але і роботи багато звичайно
Які у вас взагалі зп в регіоні?
Але і роботи багато звичайно
голов.бух.бюджетної установи, на жаль, в нас такі реалії
Треба ось так• 08 сентября 2025
Ответ дляТану на сонці
Порадниці в залежності від команди фас - то гризуть тих кому мало коли дійсно мало то гризуть тих кому нормально
так а у них завжди автор - самадуравинувата. що б не написав.
як у тому віршику про мужика і ослика.
Треба ось так• 08 сентября 2025
і менше дивіться ото на інших. якщо вони такі розумні, то хай і вам підкажуть, що намутити. але дивіться, щоб як з Крупою не вийшло. теж мутила, поки не сіла.
відчайдушна_домогосподарка• 08 сентября 2025
...у нас дитина 5 років, я заробляю 15 тис., чоловік - до 20-ти + платить аліменти.
Житло своє, дякувати Богу.
Вистачає, не скаржимось, чого й авторці щиро бажаю
Житло своє, дякувати Богу.
Пампушечка• 08 сентября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
якщо декрет - може мама зможе допомогти, а ви можете працювати
мадам Везувий• 08 сентября 2025
+- такое но нет своего жилья, вернее есть наследство в прифронтовом городе