Чарочка діда• 08 сентября в 16:13

Самотні жінки без дітей, що ви будете робити в старості? Як жити?

У мене ніколи не буде ні шлюбу, ні дітей, як мені виживати у старості?
Що робити?
А якщо ще пенсії відмінять?
Я працюю керівником невеликого відділу, зарплата 40 тисяч, з чого мені відкладати?
Є у батьків будинок в селі , хіба що переїхати туди, але як жити?
Можу його продати і взяти квартиру в іпотеку, але де краще буде провести старість - у місті чи у селі? Де дешевше?
Голова обертом від цих питань і дуже сумно, що в старості житиму дуже бідно.
Ласковая_львица• 08 сентября в 16:15
Для начала купить столько дихлофоса, который вытравит всех ваших тараканов в голове
Я погнала• 08 сентября в 16:15
Ну вот, я в 47 снова замуж вышла, а то скучно жилось самой )))
Вишневий цвіт• 08 сентября в 16:15
Вам 40 тис на себе одну не вистачає???
У багатьох це дохід на сім´ю.
Анонім Завгосп• 08 сентября в 16:16
ну знайдеш собі вдівця якогось, або просто чоловіка. На крайняк є коти і собаки.
Несу добро людям• 08 сентября в 16:16
Тю, ну Вы даёте
У нас есть сын, у него аутизм, у меня голова болит - что будет с ним после нашего с мужем ухода из жизни.
А у Вас нет детей - нет проблем. проживете и в городе, и в селе
Нафаня Маня• 08 сентября в 16:16
А ті, у кого діти, чим кардинально відрізняються? Вже зараз будують плати сісти на шию на утримання? Як на мене, незалежно від наявності дітей потрібно намагатися думати про це самим
Цирк на дроті• 08 сентября в 16:16
А чому ніколи не буде шлюбу ?
СпайдерВумен• 08 сентября в 16:16
Є люди із вже дорослими дітьми, батьки вже відверто кажучі сильно потребують допомоги, а допомоги від дітей нуль
Бочка порохУ• 08 сентября в 16:17
У меня есть дочь, но мне кажется это ещё сложнее с финансовой стороны чем без детей. Во первых до старости надо дожить, во вторых когда заботишься только о себе, то и затрат меньше и можно накопить, времени больше и можно учиться или больше работать чтобы лучше зарабатывать. Но то что грустно без детей и как-то одиноко это да и в старости если есть дети (конечно если вы с ними в хороших отношениях) на ного лучше.
Ananasprotivogaz• 08 сентября в 16:17
Копите на дом престарелых
Valentina shop2020• 08 сентября в 16:17
40 тыс одной это очень хорошо,20 каждый месяц отложили.
Таракашечка• 08 сентября в 16:17
Объеденимся с двумя другими бабками в одной квартире, две другие хаты сдавать и жить на те деньги. Можно ещё деда какого-нибудь по соседству заиметь, чтоб таскал нам баклажки с водой до дома. Выкрутимся🤣
ВсеЧетко• 08 сентября в 16:17
з 40тис на 1 запросто можна відкладати половину принаймні влітку
Цирк на дроті• 08 сентября в 16:18
Знайдете людей, які будуть вас доглядати за те, що ви перепишете на них квартиру, або з соцзабезу будуть до вас приходити.
Несу добро людям• 08 сентября в 16:18
Ответ дляТаракашечка
Кстати, норм идея)
Таракашечка• 08 сентября в 16:20
Ответ дляНесу добро людям
Кстати, норм идея)
Я всё чаще об этом думаю))
ничевока• 08 сентября в 16:24
В мене зарплата 12 і буду просто працювати скільки зможу, а там пр догляду за квартиру
Пожмаковна• 08 сентября в 16:26
Продам квартиру в Киеве и дом в пригороде, поеду куда хочу и натворююю, ух!!! А после того как деньги потрачу,закончу свои дни где нибудь под мостом😎
Я не чарівниця вам• 08 сентября в 16:26
А як виживають у старості куча людей, діти яких поїхали жити за кордон, в мене є знайомі так там пару раз на рік діти звонять і все
Я инженер, меряю от 1• 08 сентября в 16:26
Як ви взагалі собі уявляєте життя з дітьми в старості? Прийти і сказати, я тебе годувала і поїла, на гуртки водила, а тепер, будь ласкавий, давай мені 2 у.о. на прожиття?
У мене є дитина, але я його народжувала не для того, щоб він мене утримував)). На пенсію не розраховую, хоча у чоловіка буде велика, це сльози, все з´їсть інфляція.
Думаю купити просту франшизу, щоб був пасивний дохід. Продаж морозива чи щось таке.
Ще дивлюсь в пік парникового бізнесу. У свекрухи щомісяця з невеликої ділянки 20 тис грн виходить, при тому що вона ненавидить господарство, але якось справляється. Чоловік обожнює вирощувати перепілок, у нього був такий досвід, теж ок. Він в 45 років має вийти на пенсію, уже мріє, як буде всім тим займатись
Не виправдовуюсь• 08 сентября в 16:27
100500 тема.
Накопят кучу бабок и будут путешествовать, вместо самых невыгодных инвестиций в мире- детей !
СпайдерВумен• 08 сентября в 16:29
Ответ дляНе виправдовуюсь
100500 тема.
З кімнати до туалету?
Не виправдовуюсь• 08 сентября в 16:30
Ответ дляТаракашечка
Вы точно не пропадете ! План крутейший просто 👍
Черговий по кухні• 08 сентября в 16:33
Никто не знает, что будет завтра. А вы о старости печетесь. Как говорила моя бабушка : будет день и будет пища. Так что незачем себе заранее жизнь портить.
Не виправдовуюсь• 08 сентября в 16:33
Ответ дляСпайдерВумен
З кімнати до туалету?
Кто сколько заработает
Корсет_на_шурупах• 08 сентября в 16:34
откладываете, пенсия, вместе с партнером, вместе с подругой, квартира на сдачу.
Хомо_сапиенс• 08 сентября в 16:34
А цікаво, скільки вам зараз років, що ви так вже переймаєтесь?
У мене немає дітей і можливо вже не буде, але знаю багато сімей де діти не допомагають і не провідують, так шо це вам нічого б не гарантувало
Не виправдовуюсь• 08 сентября в 16:34
Ответ дляЧерговий по кухні
Да, неизвестно что вообще в мире будет. Сейчас вообще всё переоценила и считаю тех кто не рожал, самыми умными. Нечего детям делать в таком ненормальном мире
Гуру троллинга• 08 сентября в 16:35
а детей разве рожают ради того чтоб в старости они вам зад подтирали? Дети могут вырасти и уехать на другой конец света. О старости нужно думать заранее.
Кумедна• 08 сентября в 16:37
Таких людей как мы будет море
Кроме того, люди с детьми в старости тоже по сути будут одни, потому что нормальный родитель не будет держать ребенка при себе