Мамина корзиночка• 08 сентября 2025
Якщо проблеми з головою почались. Можлива 3 група інвалідності?
Раніше відчувала депресивний стан, апатія, нічого зовсім не радувало. Чоловіка мобілізували, мій психічний стан погіршився, хожу як мумія, депресія, панічні атака, тахікардія, безсоння, можу дивитись чи закрила кран хвилин 10, навʼязливі думки ( навіть суїцид). Є дитина. Сама пью заспокійливе, гідазепам ( від нього плачу), магній. Нічого не допомагає. Чи варто ставати на облік до психіатра чи лягати в клініку? Чи зможу податись на 3 групу інвалідності через психічні розлади?
Мамина корзиночка
• 08 сентября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
В любом случае все это через психиатра.
З яким запитом до нього йти? Бо якщо я скажу що стан погіршився через мобілізацію, подумаю що притворяюсь. А мені дійсно погано
Мамина корзиночка
• 08 сентября 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Звісно, варто до лікаря. Якщо ви в Києві, пораджу хорошого
Нажаль не в Києві
Зараз на дієті• 08 сентября 2025
Сходите к психиатру, вам поставят диагноз. А там уже будет видно, дают ли инвалидность с таким диагнозом
Зараз на дієті• 08 сентября 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Описывайте все свои симптомы
Баба_Воля• 08 сентября 2025
Инвалидность зависит от диагноза. Диагноз ставит психиатр. Без госпитализации инвалидность вряд ли возможна.
Зараз на дієті• 08 сентября 2025
Ответ дляМамина корзиночка
И почему сразу притворяетесь? Многие обращаются к психиатру после мобилизации мужа, многим прописывают АД
Смурфик• 08 сентября 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Все,що написали у старості розкажете лікарю.
И_В_офигительных_штанах• 08 сентября 2025
Спеціально не кажіть про чоловіка,бо подумає лікар ,що ви хочете на групу.
І групу одразу не дадуть з такими симптомами.
Царевна в уггах• 08 сентября 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Нажаль не в Києві
Лікарі хороші є всюди
Смурфик• 08 сентября 2025
Ответ дляБаба_Воля
Для инвалидности надо ещё и ни один раз госпитализация.И депрессия должна быть очень тяжёлой.Это когда человек всё время лежит и смотрит в одну точку.
Кицюююня• 08 сентября 2025
Записуйтесь до психіатра і все описуйте, що описали нам.
З приводу інвалідності не в курсі, але навряд, бо в нас кожен другий ’інвалід’ з такими проблемами.
Баба_Воля• 08 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Для третьей группы вы должны слюну пускать из уголка рта и мычать глядя в потолок. И то это не точно, могут посчитать, что вы вполне дееспособная и уход вам не нужен😎
Третья группа не имеет отношения к дееспособности вообще. Моя подруга больна шизофренией, имеет 3 группу , диагноз установлен 20 лет назад. Она работает и вполне адекватный человек - просто постоянно принимает определённые препараты. Просто она не может получить права , не может занимать определённые должности. Недееспособность тут ни при чем, как и уход.
Ответ дляБаба_Воля
Только с 3й группой у жены муж может со службы спетлять)
Смурфик• 08 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Вы описали первую группу инвалидности
ЗаведУющая• 08 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Третя група робоча, не потребує догляду
Кицюююня• 08 сентября 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Парадьте мені
Прилипало• 08 сентября 2025
Ответ дляСмурфик
До психіатра лікуватись.Може інвалідність і не знадобиться
Так хочеться ж інвалідність, а не лікуватися.
Царевна в уггах• 08 сентября 2025
Ответ дляКицюююня
Парадьте мені
+380 (97) 757 51 83 Ольга Петрівна
Смурфик• 08 сентября 2025
Ответ дляmelanya1
Удалено администрацией...
С АлиЭкспрессом разобрались,теперь пришли по психиатрии советы давать?
Смурфик• 08 сентября 2025
Ответ дляПрилипало
Так не дадуть же з такими симптомами
Кицюююня• 08 сентября 2025
Ответ дляmelanya1
Удалено администрацией...
Ви з якого села вилізли? Бо це тільки там так роблять.
Кицюююня• 08 сентября 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
+380 (97) 757 51 83 Ольга Петрівна
Дякую. Це приватний?
Царевна в уггах• 08 сентября 2025
Ответ дляКицюююня
Дякую. Це приватний?
Так. Хороший лікар і людина