Походу с головой проблемы
Ответ дляОдуванчик number one
Це не жінка, це бездушне створіння, за малюками черга роками на всиновлення. Лише вища міра покарання повинна бути за такий злочин!
За такий злочин не більше 3х років передбачено, враховуючи можливий важкий психологічний і фізичний стан породіллі
Группа крови• 08 сентября в 21:34
Ответ дляанна 1986
Хватит уже пихать этот диагноз направо и налево. Вы даже не понимаете,что такое депрессия ,поинтересуйтесь для начала
Зачем, Анна?
demicandum• 08 сентября в 21:53
Жаль и девушку, и ребенка
Зато со всех сторон кричат аборт грех, рожай рожай
ЗдохниПуйло• 08 сентября в 22:25
Ответ дляГруппа крови
Ребенок умер, а матери жить с этим горем.
Яке горе, у нас за таке дають умовний термін, вона через 9 міс залетить у п´яному угарі, але буде обережна, отримає кошти і тоді вже здихається дитини, і так буде не один раз