Путающаяся• 09 сентября 2025
Якщо тут є майстри манікюру, зайдіть будь ласка
Хочу почути як ви починали, я собі роблю довгенько, наче виходить, не супер але виходить, без затьоків і відшарувань , доньці підлітку також роблю норм. Єдине не вмію то все вимальовувати, але думаю то мало хто хоче.
За два тижні йду на курси і хочу починати тим займатись. Але цікавить, де шукати клієнтів, може перше своїх подруг приймати вдома , коли трішки підівчусь, буду мати так сказати портфоліо, тоді хочу винайняти приміщення і займатись цим вже більш краще та якісніше. Хочу подивитись як носиться в подруг, щоб знати мої помилки, і набити руку.
Як ви починали цю справу? Як правильно зайти в цю нішу. Лампу, витяжку, і такі мєлочі я маю. Після курсів ще планую сухожар купити.
В який період варто знімати приміщення в оренду і починати окремо, коли будуть лише початки і друзів 1-2 в тиждень, то ще ж не вигідно знімати приміщення. Перше вдома.
Дуже прошу вашої поради.
Путающаяся
• 09 сентября 2025
Скільки брати на самому початку грошей - за матеріали чи нічого не брати перший час? Брати коли я вже буду мали приміщення в оренді?
Глубоководная селедка• 09 сентября 2025
Я не майстер, але з самого початку беріть кошти за матеріали. Зараз бачу тенденцію до відмови від покриття зовсім, до самоманікюру, але багато хто будуть ходити на гігієнічний манікюр, поліровку, звичайний лак. Побачимо, як буде далі. Успіхів Вам!