Пульт от линолеума• Изменено 09 сентября 2025

Тут пишуть, що коханка, це низька самооцінка

Листувалася з одруженим на інтимні теми. Відповідала сухо, без віддачі, але приймала повідомлення і не зупиняла певний час, до цього довго була сама і не вистачало уваги чоловічої. Потім обірвала проясненням що до чого і ігнором в подальшому, стало гидко і не потрібно. І так, була низька самооцінка. Чи підняла я її таким способом? Ні! Пропрацювала в собі і визнала. Навіть листування…, не треба воно жінкам з високою самооцінкою, ну не треба!
А ось і я• 09 сентября 2025
А що треба?
Мальдивирую• 09 сентября 2025
А если продолжать жить с мужем,который изменяет ? Это высокая самооценка ? 90% изменяют.
Фас, синие тёти, которые думают, что мойнитакой )
Красота неземная• 09 сентября 2025
Жінка з високою самооцінкою, не буде зустрічатися з жонатим роками
автор Пульт от линолеума • 09 сентября 2025
Ответ дляКрасота неземная
Абсолютно вірно. В моєму випадку було лише листування, без зустрічей і тривало пару місяців. Але сенс той самий 👍
Красота неземная• 09 сентября 2025
Ответ дляМальдивирую
Мойнитакой😀
Но скорее, просто потому что ему лень и жалко денег🫠
Я вся ваша• 09 сентября 2025
Ответ дляКрасота неземная
Бесплатно- не будет
При высоком и регулярном финансировании- будет
So_so• 09 сентября 2025
Скажу такую контраверсионную мысль : женщина с нормальной самооценкой знает чего хочет и делает это.
Не признак низкой самооценки переписки с женатыми и тому подобное, это можно отнести к вопросам морали, скорее.
Ответ дляМальдивирую
Абсолютно вірно. Але як же він шифрувався, якби ви знали… Його жінка і подумати б не змогла. І так, зі сторони там все добре. Навіть не тільки зі сторони, думаю. Просто це була його тимчасова віртуальна розвага, не більше того
12 галюцинаций• 09 сентября 2025
Ніколи взагалі не розуміла навіщо потрібен цей гемор, лізти в чужу родину, колупатися у чужому сімейному лайні і оце все. Ще можна розуміти жінок які полюють на гаманець і лізуть у чуже кубло, але то жінки певної категорії і принципів(їх відсутність) Але просто так лізти до одружених людей, коли купа вільних є навкруги у світі
Ананомчикус• 09 сентября 2025
У моей подруги совсем не низкая самооценка.
Она выдоила своего женатика по полной, родила от него ребенка, он уже 9 лет полностью содержит ребенка и её, живёт в свое удовольствие.
Не скажу, что симпатизирую такой жизненной модели, но ситуации разные бывают.
Мальдивирую• 09 сентября 2025
Ответ для12 галюцинаций
Серьёзно ?) А мужиков вы значит понимаете ,которые вытирают ноги о свою семью, тратят деньги на чужую тётю, лапают чужое тело, лезут в чужую жизнь свободной тёти, и создают гемор и себе ,и тёте ,и своей семье ? Так?
12 галюцинаций• 09 сентября 2025
Ответ дляМальдивирую
Тема про коханок
Мальдивирую• 09 сентября 2025
Ответ для12 галюцинаций
Тема про коханок
Мужики их САМИ находят. Если бы им не нужна была баба на стороне - её бы не было.
12 галюцинаций• 09 сентября 2025
Ответ дляМальдивирую
І нащо мені ця інфа? Я пишу автору по її темі
Мальдивирую• 09 сентября 2025
Ответ для12 галюцинаций
Задела )
Ответ дляМальдивирую
Не правда. Не завжди так. Є жінки, що провокують і типу не при справах тоді. Хитра позиція, якщо бути чесною перед собою. Я сама додалася в друзі. Так, ініціатива тісного спілкування була від нього, але сам він про мене і не згадав би (це давній знайомий якого я знайшла в соцмережах)
12 галюцинаций• 09 сентября 2025
Ответ дляМальдивирую
Задела )
Якщо чесно я навіть не зрозуміла чого ви на мене визвірилися
Мальдивирую• 09 сентября 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Он бы сухо с вами пообщался ,и на этом всё бы закончилось. Как со старой знакомой. А если вы с ним флиртовали,и он принял бы ваш флирт ,и хотел продолжения - он виноват.
Человек,который в отношениях ,который любит свою половину (пол не важен ) не будет подавать признаки влечения к другому человеку.
Мальдивирую• 09 сентября 2025
Ответ для12 галюцинаций
Я с вами общаюсь ,не более ))❤️
Мальдивирую• 09 сентября 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Ваша провокация ему до одного места была бы, если он верен своей жене.
Ответ дляМальдивирую
Ну я буду до кінця чесною. Я додалася, він написав і я відповідала сухо, а от флірт пішов від нього. Моя вина, що я допустила це
Мальдивирую• 09 сентября 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Ну вот) Я об этом и пишу. Не надо винить себя. Вы его проверили на вшивость просто ,хотя и не специально.
Так вы ещё и не писали первая.
Блондинка в Шоколаде• 09 сентября 2025
Ответ дляПульт от линолеума
То він зустрічі пропонував? Душевні розмови були чи тільки інтим «хоча тебе»?
Ответ дляМальдивирую
Знаєте як він казав. Це лише віртуальне захоплення, уявний світ. В житті там все по іншому, мабуть. Ми не бачилися. АЛЕ! Якби була така можливість, то він би був не проти зустрічі. І я не знаю, чи змогла би втриматися на той момент. Зараз пишу і гидко самій від того періоду.
Красота неземная• 09 сентября 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Что значит провоцируют? А мужчина это животное без мозгов? Ну как бы это его выбор, поддаваться или нет. Меня вот тоже провоцируют шоколадки и пирожные в магазине😄 Это они виноваты, что я толстею, они меня соблазняют
Мальдивирую• 09 сентября 2025
Ответ дляКрасота неземная
Именно так) Жены почему то думают ,что их бубочки - это бараны безмозглые,которых хотят увести плохие тёти .
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Були розмови типу «а якби», варіанти зустрічі в думках проскакували, але цього не відбулося з причин не залежних він нього. Можливо, якби не обставини, то до цього дійшло би. А так він себе виправдовував, типу дивися, це ж просто віртуальне, це ж не фізична присутність, типу все ок для нього, якщо не фізично. Можливо я б не втрималася, але знаючи себе….Скоріше за все не зустрічалася би.
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Плюс це давній знайомий. Колись в молодості провели час, цілувалися
Ответ дляМальдивирую
Нє, нє… я сама в цій ситуації і є ця «погана тьотя» і скажу, що він винен перед жінкою, людина має голову на плечах, а думав іншою головою…., але і моя вина в цьому листуванні теж присутня, із себе не знімаю відповідальності теж
Пирожкиня• 09 сентября 2025
Есть у меня один, с высокой должностьж, военного доцента.
И много лет, это чудо хочет дать мне в рот. Не скрывая. По сегодняшний день, озвучивая. У него фишка орал.
А я ему говорю - мальчик, я люблю анальчик. Вот если бы ты позвал на анал, я бы сама сразу приехала.
А он опять тоже самое -, да, но сначала все это, потом анал.
Наша у меня никогда не было. Не могу сказать нравится или нет.
С тобой будет первый раз. Я же говорил.

Так вот, о чем я. Мне мужик в сексе нужен, чтоб трахнул так, чтобы я забыла имя свое.
А вот это - не было, не знаю, покажи
Я не мамка учить и показывать. Научись, потом приходи.

И мораль здесь не причем. Секс это секс. Но должен быть улетный.