Застряла• 09 сентября 2025
Вакарчук. Как относитесь к нему?
Что думаете о нем как о личности?
И вообще а что с ним в последнее время происходит? Почему он так ведёт себя неадекватно на концертах? Скачет как ужаленный?
Светка-пипетка• 09 сентября 2025
Никак не отношусь. Есть несколько песен, которые нравятся. На концерт специально не пошла бы
ЕлькиПальки• 09 сентября 2025
Він так завжди скакав. Ще років 12 тому була на його концерті - нічого не змінилося. Я думаю, або просто емоційно збуджений, або закидається препаратами, от і скаче.
Липка-прилипка• 09 сентября 2025
Терпеть его не могу, залез в депутаты , люди на него надеялись, он завел кучу шавок в парламент а потом свалили тихонько и типа не при делах.
Лиса Патрикевна• 09 сентября 2025
Он всегда так вел концерты. Нравится его творчество, но не последние лет 5.
Застряла
• 09 сентября 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Мне вот видео попалось
Скачет капец…головой трясёт
Выглядит очень дико для возрастного мужчины
Скачет капец…головой трясёт
Капризуля• 09 сентября 2025
Я б йому дала. Енергійний і сильний чоловік. У суспільстві не остання людина. Концерти потужні
Печенюшка• 09 сентября 2025
Нормально відношусь, нормально поводиться як для рок музиканта. Тільки рашисти притягають за вуха або неадекватність вакарчука, або що зе наркоман.
Що б говорити про особистість, то не знаю особисто, що б давати якісь оцінки
ЕлькиПальки• 09 сентября 2025
Ответ дляКапризуля
Він би не взяв)
Капризуля• 09 сентября 2025
Ответ дляЕлькиПальки
В палаці спорту?) Я тоді теж там була. Наймасовіший концерт за всю історію Украіни
Завжди з рушником• 09 сентября 2025
Нравится раннее творчество, до 2009 г., Глория была последним хорошим альбомом.
Считаю ОЭ культовой группой.
Он всегда был дерганный. Посещала несколько концертов с 2003 по 2009 г.
Считаю ОЭ культовой группой.
Печенюшка• 09 сентября 2025
Ответ дляЗастряла
Мне вот видео попалось
Скачет капец…головой трясёт
А як треба ? Як Лев Лещенко?
Печенюшка• 09 сентября 2025
Ответ дляКапризуля
Пєтросян відпочиває 🫠
Він ще живий?? Чи вже спочиває?
Капризуля• 09 сентября 2025
Ответ дляПеченюшка
Він ще живий?? Чи вже спочиває?
Он на форумі строчить 🤣🤣🤣👍
Не знаю, наче вже ні
ЕлькиПальки• 09 сентября 2025
Ответ дляКапризуля
Он на форумі строчить 🤣🤣🤣👍
Не знаю, наче вже ні
Ви так на мене образились, що наче я Вакарчук, ви мені запропонували себе, а я відмовила) ідіть запропонуйте адресно, може пожаліє вас і візьме.
Аноним ФЕЯ• 09 сентября 2025
Ответ дляПеченюшка
Серйозно?? Ця картава мразь за гроші олігархів підписалася на головування спеціально створеної партії для ручного керування законами в країні. Він за гроші приймав від імені цієї лайнової кишенькової партії, найбезглуздіші закони в інтересах олігархів. А коли всі потрібні закони пройшли, ті зто його найгяв, відслюнявили йому чумодан грошей і він пішов знов вити недоторканним на суцену.
Фу, ненавиджу його
Капризуля• 09 сентября 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Рука-лицо 🤦♀️🤣
мадамГрицацуева• 09 сентября 2025
Никак не отношусь. Нравится пару песен, слушаю в машине на этом все. Как человека не анализирую.
Хлопаю ресницами• 09 сентября 2025
тембр голоса нравится,
как человек - какаха
яркий пример того, что детей хочется с определенной женщиной
как человек - какаха
Люблю порядок• 09 сентября 2025
Поводився він на концертах так завжди, тобто це не якась сенсація, типу Пономарьов раптом так заскакав))))
На нього завжди на сцені було важко дивитися, на мою думку це тому, що він повністю віддається музиці і не переймається тим, як виглядає збоку.
Була на багатьох його концертах, енергетика неймовірна, до сих пір для мене загадка, як маленька людина без голосу і зовнішності збирає і зводить з розуму тисячні стадіони.
В них купа справді дуже крутих пісень, останнім часом тільки багато прохідних.
Як людина чомусь здається складним і неприємним
Не танцую- но пою• 09 сентября 2025
Найгірше, коли він на концерті світить своім торсом голим, гидота
Зайченя• 09 сентября 2025
Ответ дляЗастряла
Мне вот видео попалось
Скачет капец…головой трясёт
А ви що таке? Арбітр моральності і нормальності з лавочки?
Зайченя• 09 сентября 2025
Ответ дляПеченюшка
А як треба ? Як Лев Лещенко?
Хай на рашці всі як кобзон, одномоментно 🙏🏻
Зайченя• 09 сентября 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
тембр голоса нравится,
как человек - какаха
А ви певне від 10 рандомних народили?
Бадабум• 09 сентября 2025
Песни нравятся и слушать украинскую музыку я начала с него.Есть очень много классных вещей.Все остальное не читала,не смотрела,и если честно,то вообще ни за кем не слежу.