Бентливуман• 09 сентября 2025
Харчування дітей УБД
Дівчата, допоможіть будь ласка з таким питанням.
Вчора дзвонила виконавча, нарешті вони знайшли горе-татуся, який ховався від дітей та аліментів з 2018. Служить у військовій частині.
Як мені дізнатися, чи має він УБД для оформлення пільг на харчування? Написати листа в частину і попросити якусь форму?
З ним зв´язку немає з 2019, жодних контактів. Він тоді знаркоманився і всі знайомі з ним перестали спілкуватися, ніхто не контачив.
120-120-120 (не худею)• 09 сентября 2025
Ответ дляLediBlac
Удалено администрацией...
Ну звичайно,,,Поки наркоша був наркошою мамка папку не знала і ....А як почула що грошима запахло вона тут як тут...А що, вам мій нік не подобається,лєдібля...к
Will_Be...• 09 сентября 2025
Ответ дляLediBlac
И почему я вам не ’завидую’🤔😢
Зависть - вообще, плохое чувство. Но, по сути, у нас в городе, реально, не мало делают для людей - почти каждая семья в городе, два раза в год получает продуктовый набор, все льготные категории, раз в год могут оформить денежную помощь от города. Для детей в школах бесплатное питание, куча кружков. В городе много спортивных площадок, детских площадок, дороги ремонтируют, укрытия в школах строят.
Ответ для120-120-120 (не худею)
Я вас не заблокирую исключительно по тому, что не хочу мараться о поганый рот и чтоб не подумали что мне нечего сказать на ваш выс....р. Только не вижу смысла вступать в полемику ...
Ответ дляБентливуман
Я хочу дітям пільгове харчування за законом. До чого тут він? Це харчування забезпечує територіальна громада.
Ну раз він ні до чого то чому його згадали тут як нікчему наркомана котрий у ЗСУ?
Хачапууури• 09 сентября 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ну і правильно, ну і молодець мама.
Має право, то нехай отримує у свої пільги і гроші, які він винен за кілька років
Ответ дляLediBlac
Ви вже замазані по саме нікуди.
Ответ дляWill_Be...
Я каждую ночь читаю как к вам летит, потому считаю человечным хоть какую-то поддержку жителям Кривого Рога( да, они не одни страдают, но вот про помощь услышала только от вас). Мой ответ вам был без желчи.
Ответ дляХачапууури
Ну і правильно, ну і молодець мама.
Та тих коштів уже давно нема...Наркоман тому й пішов туди щоб гроші на наркотики заробити...Яка вона наївна...
Хачапууури• 09 сентября 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Зараз в нього буде доход і жінка зможе отримувати аліменти.
Will_Be...• 09 сентября 2025
Ответ дляLediBlac
’каждая ночь’ - слишком преувеличено. Не так много к нам летит, а ещё меньше долетает. Не всему, что пишут нужно верить. Страшно, очень страшно, было, когда ’прилетело’ на детскую площадку - 9 погибших детей, 11 взрослых - центр города.
Да и. до войны, тоже, многое делалось.
Ответ дляХачапууури
А з чого буде отримувати Та в нього вже певно й боргів як у собаки бліх...Ну хіба що засудять його за несплату аліментів...
Ответ дляWill_Be...
Файний у вас мер...
Значит надо• 09 сентября 2025
Ответ дляWill_Be...
После реформы в школе только 9 классов, на 10 и 11 нужно идти в другое учебное заведение.
З 1 по 9 клас - гімназія, з 1 по 11 клас - ліцей. Принаймні,цього року ще так.
Бентливуман
• 09 сентября 2025
Ответ дляMs. Искренность
Спочатку дізнайтесь в школі, чи є пільги, якщо служить, але УБД не має.
Дякую за коментар. Дізналася. Лише УБД чи діти загиблих військових.
Бентливуман
• 09 сентября 2025
Ответ дляLediBlac
Просто ігноруйте. Воно хвореньке
Ms. Искренность• 09 сентября 2025
Ответ дляБентливуман
На жаль, процес отримання убд досить складний і довгий. Може бути, що у вашого чоловіка його ще нема.
Мэри Попкинс• 09 сентября 2025
Напишіть запит до командира частини, приложіть копію свідоцтв про народження. Можливо дадуть відповідь, якщо не дадуть, подайте вже адвокатський запит
Мэри Попкинс• 09 сентября 2025
у нас батько убд, так у школі сказали писати обовязково заяву, що ми не хочемо харчуватися. що самі відмовляємось
Коханозадовільна• 09 сентября 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Так это его прямая обязанность содержать своих детей , то что он насекомое это понятно , но содержать он просто обязан и правильно делает мама . Еще лучше будет если она его обяжет и алименты платить на своих собственных детей
Will_Be...• 10 сентября 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Файний у вас мер...
У нас нет мера.) Только И.О.
Ответ дляWill_Be...
У нас нет мера.) Только И.О.
У вас до сих пор нет мэра? Это после того которого застрелили? Вроде 21 год..
P.S. если я что-то напутала, не обижайтесь-всё смешалось-люди, кони... Вроде осенью 21-го что-то такое было именно в Кривом Роге, но могу и ошибаться
dahashutka19• 10 сентября 2025
Ответ дляWill_Be...
Кривой Рог
В Днепре ничего не поменялось. Только начальные классы бесплатно кормят