Loma• Изменено 09 сентября в 18:50

Хто вступив в Словакію через bud.sk?

Вітаю. Можна почути думку тих, у кого діти цього року вступили до Словаччини через агентство Bud.sk? Бо сплачую вже півроку, хвилююсь. Заздалегідь дякую
Зараз на дієті• 09 сентября в 18:49
А плачете почему ?
автор Loma • 09 сентября в 18:50
Опечатка - оплачиваю)
автор Loma • 09 сентября в 18:50
Ответ дляЗараз на дієті
А плачете почему ?
Оплачиваю)
всегдаДаДа• 09 сентября в 19:29
А що саме ви хочете почути , що викликає хвилювання ?
автор Loma • 09 сентября в 19:35
Що є реальні люди які вступили, через цю агенцію. Прошу приєднати до батьківського чату - не можна. Сертифікати на руки - не можна.
Аноним_• 12 сентября в 15:49
Ответ дляLoma
А чому не приєднують до чату, якщо півроку вже співпрацюєте з ними? І за що саме платите, за вивчення словацької мови?
В гости звали?• 15 сентября в 22:25
Мій вступив туди куди й планував. Був тест мовний та екзамен. Про компанію думка неоднозначна. Треба інформацію витягувати, з батьками не дуже комунікують. Є деякі косяки, але з іншого боку наче вступив куди хотів, в гуртожиток оформили, словацька була нормальна. А от з правовим статусом у Словаччині не зрозуміло, на початку обіцяли допомогти, а потім робіть самі. Навіть не знаю чи рекомендувати, бо багато знайомих питають, але поки не вирішиться питання радити нікому не буду.
Екатерина27• 24 сентября в 21:46
Ответ дляВ гости звали?
Сейчас практически все подобные конторы говорят, чтобы термины на ТЗ и ВНЖ дети ловили сами. Сын ловил недели 3. Словил. Уже даже подался.
В гости звали?• 20 октября в 23:49
Ответ дляLoma
Поки не пізно, відмовляйтесь від співпраці з bud.sk. Дуже багато косяків. Документи вони подадуть, але це все, потім все самі, половини що обіцяли не виконали, а гроші беруть чималі. Дуже розчаровані. В них є для клієнтів програма, якщо приведеш людей, то тобі бонуси, навіть за гроші нікому їх рекомендувати не буду.Є компанії набагато краще працюють.