Перша скрипка• 09 сентября в 19:05

Сдача аналізів

Чи можна ввечері випити магній та трав´яні капсули (вареріяна, ромашка, шишики хмелю), якщо вранці потрібно здати аналізи крові та сечі.
Швидка Настя• 09 сентября в 19:07
А чому ні? Хіба відміняють ліки коли потрібно здати аналізи? Вранці просто не снідати, не пити каву/чай.
Карамелька• 09 сентября в 19:13
Для сдачи разных анализов разные условия. Обычно на сайте лаборатории пишут, что нельзя делать/ есть/ пить перед анализом. Приём любых лекарств может исказить картину анализа. Поэтому или ищите рекомендации или позвоните на горячую линию лаборатории и уточните.
Наизнанку• 09 сентября в 19:17
Какие именно анализы?
автор Перша скрипка • 09 сентября в 19:48
Ответ дляНаизнанку
Какие именно анализы?
Загальний крові та сечі