Пекельнi Борошна• 09 сентября 2025
Одяг вдома
Стало цікаво. Ви вдягаєте вдома піжаму суто перед сном чи ходите подому в ній і робите домашні справи? Я приходжу з роботи і вдягаю відразу одяг в якому буду спати, а тепер задумалась, що це неправильно😅
Твоя космішна• 09 сентября 2025
Нет, в одежде для сна только сплю, надеваю ее после душа перед сном.
миссАрфография• 09 сентября 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Фух) я не одна)
А ви не миєтесь перед сном?
миссАрфография• 09 сентября 2025
Перед сном іду в душ і одягаю чи піжаму чи нічну сорочку. По дому ходжу в трикотажних костюмах.
Заместитель Анонима• 09 сентября 2025
Вдягаю піжаму перед сном, а з ранку можу, ще годинку-дві походити в піжамі, бо на роботу виходжу в 10 годин.
Рекламама• 09 сентября 2025
Прихожу с улицы, надеваю домашную одежду, когда вечером принимаю душ надеваю ночную, валяюсь, смотрю телевизор, перед сном как выключаю свет, раздеваюсь и сплю голая.
Кучерявочка• 09 сентября 2025
Тобто ви моєте підлогу, смажите котлети в одязі, в якому потім лягаєте спати?)) Не ображайтесь, але ви грязнуля
Мая твая не панимать• 09 сентября 2025
Тоді коли я приходжу,то вже пора піжаму вдягати.Робота 7-19,далі зал,буває в 21 і пізніше дома.Тому зразу миюся і лягаю.
А_мій_самий_самий• 09 сентября 2025
Ответ дляКучерявочка
Я ходжу по дому, а потім сплю, але якщо нічого особливо не роблю
После 18• 09 сентября 2025
В пижаме только сплю, а вот сын ходит, не хочет переодеваться по два раза, устанет сильно🙈
Попихтю та й годі• 09 сентября 2025
Сплю голая, по дому голая, так что по теме, в чем хожу в том и сплю, да
ЗдесяЯ• 09 сентября 2025
Хожу в штанах и футболках, если холодно - надеваю кофту. В пижаме только сплю.
Гостра на язик• 09 сентября 2025
Ответ дляБарабасиха
Пижаму ношу дома, сплю в белье обычно
Вот и я ) хожу в комплектиках пижамных, а сплю только в трусах, не могу в чем- то спать
ЭкстрасенсиХаЯ• 09 сентября 2025
Моюсь перед сном. Надеваю пижамные штаны и футболку. Если утром никуда не надо - хожу в них и утром и даже днем.
Короче могу до вечера ходить, если у меня «ленивый день». Потом моюсь и надеваю чистое.
Если «жарю котлеты», как пишут выше. То сразу меняю одежду, она мне сильно пахнет потом
Коханозадовільна• 09 сентября 2025
Пижама это в сон только после душа. С улицы зашла и в домашнюю одежду: лосины и футболка. Летом футболка
Ненька наша• 09 сентября 2025
Ні, для денної хотьби у мене спортивний костюм, або велюровий, або лосини, футболки і ТД, світер на замок, якщо що щоб розстібнути, щоб і не холодно, і не тепло. Для сну -піжама, в якій я тільки сплю.
Телячі ніжноСті• 09 сентября 2025
І що,,,ви готуєте,прибираєте, потім ідете в душ перед сном,знов одягаєте той же одяг і у тому одязі лягаєте спати??????Кабздець...
Анонім Секретар• 09 сентября 2025
Якщо тривога, можу ’прилічно’ вдягатися на сон. Все одно більше одного разу нічого не ношу.
Анонім Секретар• 09 сентября 2025
Ответ дляКучерявочка
Та не таке вже в квартирі все брудне )
Кучерявочка• 09 сентября 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Та не таке вже в квартирі все брудне )
Ну, незнаю... якщо господиня цієї квартири ходить по дому і спить в одно й тому ж одязі...( тут бекаючий смайлик треба вставити)