⚡️Це історична подія: уся авіація Європи спостерігає, як «Шахеди» летять на Краків.
А якщо серйозно, то ситуація явно не типова, і не схоже на випадковий заліт, як бувало часто раніше. Спостерігаємо…
Проснулася бо шахед збивають поряд, гучно.
Читаю новини, ого
2022 рік кінець і ініціативу Зсу будуть згадувати, як намалювали червоні лінії нам і не дали завершити це все. Був реально шанс
Путін ще не поставив на військові рейки, не було таких коаліцій з кндр і іраном.
думали, що це тільки проблема України
Всі боялися ескалації і голови в пісок засунули.
А тепер -23 бпла в сторону Польщі?
❗️Літак ВПС Італії піднявся з Естонії та рухається в бік Польщі
Читаю новини, ого
думали, що це тільки проблема України
А тепер -23 бпла в сторону Польщі?
Your Sweetheart• 10 сентября 2025
Ответ дляSo_so
Я так рассмеялась, что хоть бы ребенок не проснулся
Которого вы так сильно вывозили и спасали из Киева?
opium_black• 10 сентября 2025
Над Польщею частково закрили повітряний простір, але російські пасажирські літаки не лякаються такої ху…
Ответ дляLudaSHS
Читаю новини, ого
думали, що це тільки проблема України
А тепер -23 бпла в сторону Польщі?
Читаю новини, ого
думали, що це тільки проблема України
А тепер -23 бпла в сторону Польщі?
Путін псих і садист якби ми щось підписали у 22, то мали б вже новий напад просто більш підготовлений.
Покажіть мені ман´яка який зупинився
Ответ дляmievjtyt
Реальний Київ | Украина
Telegram
› kievreal1
13 шахедів вектором руху повз Білорусь в бік Варшави Ті шахеди які були в нашій області також тримають курс до Польщі Наші колеги з Польщі перші інформують ...
Telegram
› kievreal1
Це писали ще півтори години тому. Нічого там зараз вже не летить.
Ответ дляmievjtyt
На ранлк у Польщі мобілізація і закриють кордони.Пишуть про черги авто на Німеччину
Думаю тільки проби пера
Лякають
Нічого такого поки не буде. Тільки Мерц на днях сказав - Україна просто перша. Це не зупиниться
Але всі будуть робити вигляд , а на умі -що 5 ст Нато на кшталт нашого будапешського. Тому час клепати ракети, мілітаризуватися всім, такий новий дивний світ
Лякають
impossibilia non sunt• 10 сентября 2025
Ответ дляmievjtyt
огосподи, вы кумир советчицы с сегодняшнего для с вашими чудо-новостями)
Wida Winter• 10 сентября 2025
Сообщают о появлении российских ударных дронов в Польше.
Количество называется разными источниками разное - от нескольких штук, до нескольких десятков.
И пишут о том, что новые дроны продолжают лететь в сторону польской границы.
Нужно дождаться большей информации, чтобы оценить происходящее.
Но в любом случае не стоит недооценивать серьезность ситуации. И предполагать, что кто-то и где то ошибся маршрутом.
А вот объединить произошедшее в один тренд с недавними заявлениями высоких ру спикеров о финских и эстонских агрессорах, а так же о будущем кризисе на Балтике - стоит.
И не забывать, что через несколько дней в регионе начинаются российско-белорусские военные учения. С которыми многие связывают в том числе и военные риски. Памятуя, что поход на Киев начался после таких же учений.
Похоже, что буржуев решили испытать на прочность. А заодно и в очередной раз утереть нос Трампу, издеваться над которым становится регулярным развлечением.
С чем мы имеем дело - с отдельным случаем или с началом цепочки эскалаций, которая приведет к второму балтийскому фронту? - скоро узнаем.
Но вероятность реализации сценария, в котором европейцев попытаются ’принудить силой к миру’, то есть к капитуляции, отказу от украинской поддержки и распаду оборонительных соглашений - растет.
Причем сценарии, в которых западные аналитики надеются, что кризис случится не скоро и готовятся к 27-30-му годам в Москве тоже читают. И вполне могут решить действовать неожиданно и сейчас.
fruhling007• 10 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS
Там ще новий виток ескалації в БС
Катар - Ізраіль
П с ой там же трамп війну завершив вже...
І чогось не смішно
Катар - Ізраіль
І чогось не смішно
Теж про Ізраїль подумала. Польща - не Ізраїль. Це тільки якщо там літає 3 каліки шахеда, то на вуха стає уся Америка.
Ответ дляIn limbo
Зможе. Ще й як зможе. Він же від самого початку, ще в період праймеріз топив за політику ізоляціонізму. Ну не існує для Трампа історії, як науки. Він не розуміє, що велич Америки побудована на уламках 1 та 2 Світових воєн, а не на «острівній» політиці.
Мага планомірно йдуть до того, щоб зруйнувати вщент старий світопорядок. А в кого ще такі ж погляди на геополітику? Питання риторичне.
Слабкість саме Америки, як стовпа демократії і порядку, роль яку вони взяли на себе після 2 світової приведе до 3 світової, яка можливо вже йде в своєму гібридному стані.
Голову піднімають всі режими, війна стане інструментом. Війна не тільки танчиками і бомбами, а різними засобами
Ответ дляLudaSHS
Китай природнім шляхом виходить у лідери.
Це я учила у школі майже 30 років тому, що він - наступний лідер світу з економіки і тд.
Тому, то було лише питання часу. У нього надто багато бабла влили, у першу чергу - США і Європа.
Американці не сплять.. був би толк від галасування такого
’
Республіканець, конгресмен Джо Вілсон, старший член Комітету Палати представників з питань збройних сил:
«Росія атакує союзника НАТО — Польщу — іранськими дронами Shahed менш ніж за тиждень після того, як президент Трамп приймав президента Навроцького в Білому домі. Це акт війни, і ми вдячні союзникам по НАТО за їхню швидку реакцію на безперервну, неспровоковану агресію воєнного злочинця Путіна проти вільних і продуктивних націй. Я закликаю президента Трампа відповісти обов’язковими санкціями, які збанкрутують російську військову машину, та озброїти Україну зброєю, здатною бити по Росії. Путіну вже недостатньо просто програвати в Україні, одночасно бомблячи матерів і дітей, він тепер безпосередньо випробовує нашу рішучість на території НАТО. Путін заявив, що “Росія не знає кордонів”. Вільні й процвітаючі нації навчать Росію, що таке кордони».
’