v.melnik_km• 10 сентября 2025

Шахеди на Польщу

⚡️Це історична подія: уся авіація Європи спостерігає, як «Шахеди» летять на Краків.
А якщо серйозно, то ситуація явно не типова, і не схоже на випадковий заліт, як бувало часто раніше. Спостерігаємо…
m.wind• 10 сентября 2025
Ответ дляAriervil
Ой, та могли. Есть санкции действительно работающие.
Газ дешевий качали, північний потік будували, їм було не до цього
opium_black• 10 сентября 2025
Ответ дляE-ducate
Ще 2-3 дрони і бацька стане рятівником Європи
Та не кажіть! Ще й з рядянського гелікоптера кулеметом максим
Incol• 10 сентября 2025
Ответ дляE-ducate
Світ навиворіт: Польща робить вигляд, що нічого не відбувається, а білорусь збиває дрони, щоб не почалась 3-я світова
Щоб потім собі не забути взяти медаль з полочки
il-mari• 10 сентября 2025
Польща локаційно чисто-відбилися
sur_sur• 10 сентября 2025
Ответ дляv.melnik_km
Сьогодні протягом ночі була задіяна авіація:

— Нідерландів.
— Польщі.
— Румунії.
— Молдови.
— Угорщини.
— Словаччини.
— Білорусії.
— Естонії.

Завтра побачимо який коментар дадуть НАТО. Але всі ми розуміємо що ніякий.
Та й таке…
О, Білорусь уже в НАТО)
Teonaa• 10 сентября 2025
Ответ дляil-mari
Польща локаційно чисто-відбилися
З чернігівщини вже добавка йде
Incol• 10 сентября 2025
Завтра очікуємо відступ українців з Польщі в більш віддалені країни.
HupBaHa• 10 сентября 2025
Ответ дляil-mari
Польща локаційно чисто-відбилися
Пока нет. Новая партия
E-ducate• 10 сентября 2025
Ответ дляil-mari
Польща локаційно чисто-відбилися
Але у Трампа у Вашингтона сьогодні вечір обіцяє бути цікавим
ReintTycha• 10 сентября 2025
Ответ дляopium_black
Щось про бомбардувальники нічого нам не пишуть. Це настроджує дуже. Як би не були про шахеди на Польшу балачки для відводу очей, бо каву ми вже пили й шашлики смажили
Теж є такі підозри. Що тупо неправда.
А на рано скажуть збій системи
E-ducate• 10 сентября 2025
Ответ дляIncol
Або повернення додому ))
Здається на початку повномасштабної мольфари і шамани обіцяли, що в результаті у світі почнеться ´´такое-ой-такое´´ , що безпечно буде лише в Україні
opium_black• 10 сентября 2025
ту-шки сідають на енгельсу. Теж напевно, злетіли щоб подивитися на поляків з біноклю. Треба лягати, а то мої харківʼята, дніпрята, миколайчики, запоріжці, херсонці вже сьомий сон бачать 😊😊😊 а я все в телефоні граюся
Ananasprotivogaz• 10 сентября 2025
Ответ дляReintTycha
Теж є такі підозри. Що тупо неправда.
А на рано скажуть збій системи
В польских новостях ничего нет.
Incol• 10 сентября 2025
Ответ дляReintTycha
Теж є такі підозри. Що тупо неправда.
А на рано скажуть збій системи
Буквально тижнів 2 тому читала в новинах, як невідомий дрон літав над німецькою віськовою базою, а всі робили вигляд ’що їх там нєт’. Офігєла від реакції Німеччини і згадал, як Туреччина після одного попереджея збила російський літак, який залетів в її повітряний простір і ніхто й не пікнув. Ото в кого потрібно вчитися.
Шеллар• 10 сентября 2025
Ответ дляIncol
Викличуть російського посла для виду
Ніхто його турбувати не буде. Втираючись скажуть, що то наші шахеди, але вони на Україну не ображаються.
mievjtyt• 10 сентября 2025
Ответ дляIncol
Самі поляки скупили іспанську недвігу.Все всі чудово знали
sur_sur• 10 сентября 2025
Ответ дляE-ducate
Та ж йому ще по дорозі десь памперс треба замінити
mievjtyt• 10 сентября 2025
Ответ дляE-ducate
Або повернення додому ))
Я зовжди це знала,тому нікуди і не рипалась
DeepwaterAstronaut• 10 сентября 2025
Ответ дляIn limbo
Договорнячок, який всі “чекали”
Так, події останнього місяця вже чітко дають розуміння, що Трампу лишили «хазяйнувати» лише в Північній та Південній Америках.
Pole• 10 сентября 2025
Ответ дляsur_sur
Та ви шо) оні заблуділісь)
Іхтамнєт)
DeepwaterAstronaut• 10 сентября 2025
Ответ дляE-ducate
Або повернення додому ))
Коли і, головне, за яких умов в Україні буде безпечно?.. якщо при цьому буде небезпечно у західних країнах.
ReintTycha• 10 сентября 2025
Якось так.
Хто бреше, цікаво
il-mari• 10 сентября 2025
Ответ дляHupBaHa
Пока нет. Новая партия
та да...
E-ducate• 10 сентября 2025
Ответ дляDeepwaterAstronaut
Це питання до місцевих шаманів і тарологів
МаМарго• 10 сентября 2025
Ответ дляfruhling007
Можемо підсвітити Батьківщину-матір кольорами польського прапора.
І прийняти польських біженців із працевлаштуванням. Гарантую допомогу у вигляді побажань ’спердоляти в Польщу’.
Поселю Поляків у себе в Харкові)
impossibilia non sunt• 10 сентября 2025
Ответ дляМаМарго
Поселю Поляків у себе в Харкові)
а будете курвами их обзывать, как они наших? )
МаМарго• 10 сентября 2025
Ответ дляRenesmeе 16
Прощупують поляків. Даю 💯 що завтра ті будуть робити вигляд що нічого не сталося..
Там президент польщі воює з бендерою, цому не до шахедів..
mievjtyt• 10 сентября 2025
мамамія.на польське місто впали.поляки вже фоткають
Pole• 10 сентября 2025
Ответ дляimpossibilia non sunt
Вам як мед, так ложкою подавай!