60 метрів сметани• 10 сентября 2025
Вбито школярів в Шаргороді по дорозі у школу
Подвійне вбивство у Шаргороді: зловмисник у розшуку…
UPD: Зловмисника, який може бути причетний до смерті підлітків, затримали. На місці події працює слідчо-оперативна група. Встановлюються усі обставини трагедії.
Ранок у Шаргороді обернувся страшною трагедією. Близько 7:30 у центрі міста, неподалік лікарні, невідомий молодик жорстоко вбив двох підлітків - безневинних дітей, учнів 10 та 11 класу, які йшли до школи, ймовірно це був довіз з сусіднього села Копистирин до Шаргорода. Нападник дітям завдав смертельних ножових поранень і зник з місця злочину.
Правоохоронці вже встановили особи потерпілих дітей. На місці працює слідчо-оперативна група, проводяться розшукові заходи для встановлення і затримання підозрюваного.
Трагедія сколихнула всю громаду: безневинно загиблі школярі стали страшним символом жорстокості, яка увірвалася у мирне життя.
Чому психів не тримають примусово та не лікують?
Грибной_Дождик• 11 сентября 2025
Ответ дляДолькиКабана
І для автора запитання, а також для всіх батьків, які тут казали про бідних хлопців, яке має бути адекватне покарання за булінг та подвійне згвалтування хлопця? Простить і отпустить? А я так розумію, його брату сказали, що звертаться нікуди немає сенсу. Ось і результат.
Який жах , якщо це правда. Я про згвалтування
60 метрів сметани
• 11 сентября 2025
Ответ дляДолькиКабана
Ще раз для тих, хто у танку, звідки Ви взяли інформацію про згвалтування, з пліток соцмереж чи як? Ось є офіційні факти поліції- ІНФОМАЦІЯ ПРО ЗГВАЛТУВАННЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ, а ви посилаєтеся на плітки ’одна баба сказала’
Пес Патрон• 11 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Сейчас можно верить полиции?
60 метрів сметани
• 11 сентября 2025
Ответ дляПес Патрон
Сейчас можно верить полиции?
Нет, сейчас лучше верить сплетням и неподтвержденной информации ботов из соцсетей и обвинять на сновании этих сплетен людей.
Пес Патрон• 11 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Надо анализировать различную информацию, а не слепо верить официальной. Если стоит цель что-то скрыть, то это сделают, можете не сомневаться.
ГейСюда• 11 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Що ви цим недорозвиненим особинам намагаєтесь довести? Ніхто з них не пішов читати його однокласницю, бо то нецікаво дізнатись, що вчитель був психопатом, легше пліткам вірити. І так, поліція ж не скаже правди, ви що?( сарказм). Легше вважати, що діти впливових батьків. Якщо це так, то засудять до довічного, бо батьки ж повинні посприяти, за логікою деяких.
ГейСюда• 11 сентября 2025
Ответ дляПес Патрон
Якщо на меті оговорювати людину, так само працює, чи не так?
Пес Патрон• 11 сентября 2025
Ответ дляГейСюда
Я вас в чём то пыталась убедить? Нет, меня тоже не нужно.
Хачапууури• 15 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Знаєте, я вчора усвідомила глибоку деградацію нашого суспільства, те, що я теж частина цього потворного деградованого світу та нічим не краща, а просто очі відкрилися раптом в моменті... Згадала про вік Калі- Югі по вєдам, який ми зараз проживаємо, недарма вони попереджали нас про це. Час повної деградаціїї людства, руйнувань, війн, помсти, відсутності милосердя та мудрості. Якось так...
Бачили прямий ефір з села?
Бідні матері в скорботі змушені бігати спростовувати цей неадекватний хейт щоб захистити честь своїх загиблих синів 😔
Хачапууури• 15 сентября 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Коментар з фейсбуку
Коментар односельчан і мам
60 метрів сметани
• 15 сентября 2025
Ответ дляХачапууури
Бачили прямий ефір з села?
Це просто жах та звіряче обличчя деградованого суспільства....
бачила відео з поховання, там серце не витримує дивитися на матреів та рідних
Хачапууури• 15 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Вони вже не одне відео записали і ходили в поліцію, кажуть цей вбивця цілий тиждень з дітьми їздив в шкільному автобусі і чіплявся до дітей і в нього був цілий список дітей, яких він планував вбити
60 метрів сметани
• 15 сентября 2025
Ответ дляХачапууури
Мене вразила реакція суспільства, це багато про що свідчить...Ми не маємо доброго майбутнього. на жаль
Хачапууури• 15 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Я думала після кадрів закидання камінням автобуса з евакуйованими з Уханя, мене вже важко буде вразити, але ці перевершили все
60 метрів сметани
• 15 сентября 2025
Ответ дляХачапууури
Для мене це теж стало дуже знаковою подією, відкрило очі на деяких знайомих, яких вважала раніше адекватними та з критичним мисленням. Але одна подія та відношення до неї може багато що змінити...Чомусь згадала як спалювали так званих ’відьом’ на підставі наклепів сусідів, ба більше, як розп’яли Христа, бо знайшли зручну жертву, яку можна було масимально облити брудом, а полтім волати від радощів.
Оця масова вакханалія ’вчитель-молодець, що зарізав їх’ обернеться відкриттям ящику Пандори для багатьох.
Пес Патрон• 16 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Ящик Пандоры для родителей, которые воспитали подонков. Пусть задумаются, что не всегда поможет папа мент.
60 метрів сметани
• 16 сентября 2025
Ответ дляПес Патрон
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 16 сентября 2025
Ответ дляБринзолетта
Вот у нас общество двуличное. Когда над детьми на камеру издеваются, комментаторы пишут: я бы на месте родителей ребенка убил бы этих тварей малолетних. Убил. Какой ужас - невинные дети.
Если б за булинг и издевательство нормально наказывали, то такого б могло и не произойти
1000%
Пес Патрон• 16 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Удалено администрацией...
60 метрів сметани
• 16 сентября 2025
Ответ дляПес Патрон
Удалено администрацией...