60 метрів сметани• 10 сентября 2025

Вбито школярів в Шаргороді по дорозі у школу

Подвійне вбивство у Шаргороді: зловмисник у розшуку…
UPD: Зловмисника, який може бути причетний до смерті підлітків, затримали. На місці події працює слідчо-оперативна група. Встановлюються усі обставини трагедії.
Ранок у Шаргороді обернувся страшною трагедією. Близько 7:30 у центрі міста, неподалік лікарні, невідомий молодик жорстоко вбив двох підлітків - безневинних дітей, учнів 10 та 11 класу, які йшли до школи, ймовірно це був довіз з сусіднього села Копистирин до Шаргорода. Нападник дітям завдав смертельних ножових поранень і зник з місця злочину.
Правоохоронці вже встановили особи потерпілих дітей. На місці працює слідчо-оперативна група, проводяться розшукові заходи для встановлення і затримання підозрюваного.
Трагедія сколихнула всю громаду: безневинно загиблі школярі стали страшним символом жорстокості, яка увірвалася у мирне життя.
Чому психів не тримають примусово та не лікують?
Your Sweetheart• 10 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Якими були б Ваші дії, якби це були Ваші діти?
Ну так а у вас взагалі дітей немає, то що ви можете тут казати?
ЧукИГеки• 10 сентября 2025
Ранку було жалко хлопців. Глибоко в ситуацію не вникала, прочитала, що вбивство ща булінг. І тут згадались всі резонансні булінги і фізичне начилля дітей, вони ж як звірі знущалися над іншими дітьми. І вони ж не понесли покарань, справи заминали. От що з такими уродами робить? Може й справді дякувать тим, хто вбиває, якщо каратєльна система в нас не працює з підлітквми.
Хачапууури• 10 сентября 2025
Ответ дляЖінка з перцем
А если это окажется правдой, Автор?
Як Ви собі це уявляєте? Хлопцю захотілося зґвалтувати однокласника саме після того, як його брат влаштувався вчителем? Чи це трапилося раніше і той вчитель ніяк не реагував, не міг приїхати в сусіднє село розібратися і тільки після того, як влаштувався туди вчителем почав душити його хлопця в укритті під час тривоги? А потім затих на півроку і вирішив його вбити разом з іншим рандомним хлопцем після того, як він вже в іншу школу перейшов. Це брєд якийсь
Your Sweetheart• 10 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Вже не дивуюся. стільки кровожерливих захисниць вбивць дітей, що аж моторошно. Особливо вражає порадниця Чупакабра, яка хвалиться тут, що відкупилася грошима за своє вбивство дитини та поважає цього вбивцю дітей. Гадаю, деградація суспільства прогресує.
А коли вона писала,що вбила дитину і чому
Липка-прилипка• 10 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
для этого есть следователи и суды, а не поножовщина и убийство детей 15 летних
Перестаньте уже их детьми называть. Можно подумать, вы не знаете что у нас за суды и следователи. А учителя жалко, да.
автор 60 метрів сметани • 10 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
в цій темі, шукайте та читайте
Не любовница• 10 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
она не писала.
Nathalie27• 10 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Що конкретно я не так кажу?
Ответ дляМороженная курица
Автор, складывается впечатление, что вы или мать такого биомусора, которое буллит других детей, или вы сама из таких... Вот честно, так агрессивно отрицать причину и следствие произошедшего и так рьяно оправдывать отморозков... Я не оправдываю убийства, но у самой в жизни была такая грань, что из-за буллинга могла шагнуть с моста, если бы моя мама не отстояла справедливость, прибегнув к физической расправе обидчиков, которые безнаказанно буллили не только меня, просто жестоко издеваясь и высмеивая на всю школу... Директор школы, пед.коллектив тогда просто нагло отстаивали этих мразей, вот этой вот отговоркой - ´´они же дети местных бизнесменов, им все все равно сойдет с рук, а нам проблемы не нужны´´. Но и на этих родителей тоже нашлась управа, как и на директрису. Поэтому если все, что пишут по разным источникам об этих убитых - правда, то да, не жалко
Про буллинг заявил сам убийца, для выяснения обстоятельств есть следствие и суды, есть факт, что подростков 15 и 16 лет зарезал учитель.
И все ваши предположения на основании слов убийцы- фантазии. Оскорбления ваши на мой счет отражают лишь ваш культурный и моральный уровень, благодаря которому вы ГОЛОСЛОВНО обвиняете убитых жертв, собрав сплетни с соцсетей и используя оправдания убийцы
Хачапууури• 10 сентября 2025
Ответ дляМороженная курица
По різним джерелам пишуть і таке 🤷🏻‍♀️
Несемо світло разом• 10 сентября 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Дітей шкода.
Може відбувся якийсь конфлікт.
Родителей жаль еще больше. Детям уже все равно
Я прозрела сегодня, не ожидала такой полной деградации общества, вот из соцсетей наиболее популярные комменты ’ сами виноваты’, ’не мог учитель убить без причины’ ( тут Чикатило вспоминаем)
А вот коммент -вишенка на торте из ФБ ’Светлана Сливка
’Хороших учнів вчителі не вбивають. А ці довели. Якщо молодий вчитель на таке зважився. Він грамотна людина, значить все проаналізував, обдумав і знайшов тільки такий вихід.’
ААААААА бббббб лллл и т.д
Грибной_Дождик• 10 сентября 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Да, но виноват всегда убийца. Кем бы он ни был. Подростком или взрослым учителем.
Поэтому я не на стороне подростков, я на стороне жертвы. В данной ситуации жертвы 2 мальчика. Точка. Не может быть оправданий, причин или чего-то другого.
Ви не праві, сказавши, що завжди винен вбивця. Тоді ви вважаєте , що винен вбивця, який захищав своє життя, і нахитнув нападаючого?
Новопоштинская• 10 сентября 2025
Ответ дляХачапууури
Ви дійсно вірите, що така драма розігралася за нещасні півроку, що цей Олексій пропрацював вчителем? І булінг почався, і удушення в школі, і поліція, і комісії. А потім цей хлопець в ліцей перейшов в місто, чим він йому завадив? І якщо був булінг, то що заважало тому брату приїхати в те село і дати підзатильник ще до того як він почав працювати в школі чи вирішувати це питання поза стінами школи.
Там вообще пишут что они были соседями. Значит там какая то ситуация что было до всего этого.
Новопоштинская• 10 сентября 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Коментар з фейсбуку
Если это правда тогда собаке собачья смерть. Все.
Живчик-счастливчик• 10 сентября 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
Нет. Тут вы уже придираетесь к словам. Конечно в случае самозащиты виноват нападавший
Хачапууури• 10 сентября 2025
Ответ дляНовопоштинская
Ні, вони з різних сел були. Хлопці з села Копистирин (там працював вчитель півроку), а вчитель з села Пасинки. А вбив їх взагалі в Шаргороді, коли вони вже в ліцей перейшли
Наверняка• 10 сентября 2025
Пацаненков отправили туда, куда и положено. Не работают законы, значит только самосуд!!!
Балаболка• 10 сентября 2025
Какой ужас
Мало войны ! Так учитель убивает детей
Как же ужасно это всё
Ненавижу
Хачапууури• 10 сентября 2025
Поліція вінницької області спростовує інформацію про згвалтування
Несу пургу• 10 сентября 2025
Знайшла у ФБ пост дівчини, яка особисто знала всіх трьох.... В коментарях вона пише, що про булінг і згвалтування то не правда, що молодший брат вбивці живий-здоровий і сьогодні теж їхав у школу тим же автобусом.... А ось бабуся одного з вбитих, яка сама виховувала онука не витримала і померла...І що мама його за кордоном, то навіть з моргу забрати нікому. В коментарях там ще одна жіночка яка близько всіх знає відписувалася.
https://www.facebook.com/darina.kolomiec.2025
Несу добро людям• 11 сентября 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Мне нечего вам сказать.
Объясните мне тогда почему в 2021 году малолетний ублюдок убил и изгосиловал девочку 6 лет?
Вначале изнасиловал, потом убил 10 удврами кирпичем по голову и потом снова изнасиловал?
Чем это можно объяснить? Она тоже что-то сделала не так?
Нечего сказать - и 9 строчек накатали....
Вы разницу между словами улавливаете?

Вам объяснили, что с головой не в порядке...
Не у жертвы, а у преступника.
Мороженная курица• 11 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
У вас проблемы со чтением и восприятием информации??? 🤦 Вы внимательно прочитали мой коммент, или как психопатка давай выписывать агрессивные реплики абсолютно мимо сути написанного??? Хотя о чем это я тут распыляюсь - так яро с пеной у рта защищать ’онижевсеголишьдети’ без всестороннего рассмотрения ситуации может только мамаша отморозка, который буллит других детей или сама в прошлом, которая издевалась над другими. У меня просто всё
Кракадэ• 11 сентября 2025
Скільки неадекватних коментів у темі, типу: ’Самі винні’. Скільки лайків таким коментам....
Війна калічить людей((((
Блондинка в Законе• 11 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Діти просто йшли до школи
Суд Лінча
Блондинка в Законе• 11 сентября 2025
Ответ дляSo_so
1. Правові режими примусової психіатричної госпіталізації пацієнта:

1) невідкладний, що дозволяє лікування без згоди — стосується особи, у якої діагностується психічне захворювання (на рівні психотичних розладів) і поведінка якої вказує на те, що у зв’язку із психічною хворобою це безпосередньо загрожує її життю (суїцидальні тенденції) або життю чи здоров’ю інших людей (агресія);

2) невідкладний, що дозволяє діагностику психічного стану — стосується особи, поведінка якої вказує на те, що у зв’язку із психічними порушеннями це безпосередньо загрожує її життю або життю чи здоров’ю інших осіб, але виникають сумніви, чи вона є психічно хворою, а госпіталізація має на меті прояснити ці сумніви — в обох вище наведених випадках необхідність госпіталізації оцінюється суддею;
3) на основі дійсного вироку суду — стосується психічно хворої особи, якщо:

а) дотеперішня поведінка цієї особи вказує на те, що ненадання їй стаціонарного лікування призведе до значного погіршення психічного стану;

б) вона нездатна до самостійного забезпечення основних життєвих потреб, та є підстава вважати, що стаціонарне лікування принесе покращення стану її здоров’я.

2. Хто може подати заяву про госпіталізацію: чоловік/дружина, найближчі прямі родичі хворого, законний представник, фактичний опікун, органи соціальної опіки, інші особи. Має бути долучене засвідчення психіатра, у якому детально обґрунтовується підстава для стаціонарного психіатричного лікування. Заява яка направляється в суд лікарем психіатром після огляду, за місцем знаходження закладу, повинна містити «висновок лікаря психіатра».
То треба було маминих черешеньок примусово госпіталізувати. Але яжемамки їх вчили знущатися над меншими
Пес Патрон• 11 сентября 2025
Ответ дляБалаболка
Какой ужас
Мало войны ! Так учитель убивает детей
Как же ужасно это всё
Ненавижу
Так им и надо, выродкам.
Your Sweetheart• 11 сентября 2025
Ответ дляНе любовница
она не писала.
Когда-то кто-то обсуждал,но подробностей не помню
ЧупакабраЗеБест• 11 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
А як це так сталося? Ненавмисне вбивство?
не поняла вопрос. что именно вы хотите спросить?
ЧупакабраЗеБест• 11 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
скопируйте слова, где я писала что оплатила именно убийство? будьте так добры.