Сама купляю квіти• Изменено 10 сентября в 17:25

Дуже дивно, що сучасне суспільство не вміє захистити себе від агресії

психічно хворих людей. Ніхто цим питанням не займається, навіть в багатих, розвинених країнах. Навіщо тоді весь той прогрес в науці, медицині, ті нові і сучасні ліки, якщо це на практиці не застосовується....
автор Сама купляю квіти • 10 сентября в 17:26
Так, навіяно вбивствами українки в США і підлітків у Шаргороді.
Зайченя• 10 сентября в 17:27
Нема глосів
Londa___• 10 сентября в 17:27
Ви пофілософствувати тему написали чи вам персонально треба поміч від травмованих людей?
автор Сама купляю квіти • 10 сентября в 17:27
Ответ дляЗайченя
Нема глосів
В США? В Канаді?
Зайченя• 10 сентября в 17:28
Ответ дляСама купляю квіти
В США? В Канаді?
Огого у вас таргани
автор Сама купляю квіти • 10 сентября в 17:29
Ответ дляЗайченя
Огого у вас таргани
Ви про що?
Тоскующая• 10 сентября в 17:29
Пока плодятся бесконтрольно все, кому не лень, будут и все вытекающие последствия. Тут нужно не по верхам стричь, а рубить корень. Но этого не будет, потому что всё так и задумано. Система специально поддерживает всё как есть.
Язикувата Хвеська• 10 сентября в 17:29
що ви причепились до ’психічно хворих’ людей? Більшість злочинів, у тому числі вбивств вчиняють не ’психічно хворі’.
автор Сама купляю квіти • 10 сентября в 17:31
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Отут питання - чи можна вважати психічно здоровою людину, що скоїла навмисне вбивство не з метою самозахисту?
Зайченя• 10 сентября в 17:33
Ответ дляСама купляю квіти
Ви про що?
Про те, що ви не можете скласти в голові. Що країна з розвиненим рівнем економіки не дорівнює достатня і вчасна кількість ресурсів, для подолання таких проблем
Язикувата Хвеська• 10 сентября в 17:34
Ответ дляСама купляю квіти
Це філософське питання. Але ніхто вбивць, грабіжників або гвалтівників не діагностує як психічно хворих за самим фактом їх злочинів.
Теоретично їм можна у багатьох випадках діагностувати антисоціальний розлад особистості. Але це не даст того, що вам хочеться - цей розлад не лікують таблетками.
Я вся ваша• 10 сентября в 17:44
Ответ дляСама купляю квіти
Потому, что прогресс направлен на зарабатывание денег. Частные психушки для состоятельных клиентов есть. А агрессивные, нищие психи, за которых некому оплачивать лечение, будут бегать по улицам с ножами.
автор Сама купляю квіти • 10 сентября в 17:45
Ответ дляЗайченя
А раніше, скажімо, років 50 тому, як такі проблеми долали? Такої кількості злочинів, скоєних психічно хворими людьми не було (як і такої кількості психічно хворих людей на вулицях). Ок, припустимо, їх з якоїсь причини стає все більше. Хіба цивілізоване суспільство не бачить в цьому проблеми? Чому не шукає шляхи вирішення?
автор Сама купляю квіти • 10 сентября в 17:49
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Теоретично, в багатьох випадках можна діагностквати психопатію. А для неї є терапія.
Я вся ваша• 10 сентября в 17:49
Ответ дляСама купляю квіти
Потому, что в массы пропихнули идею о всеобщем равенстве и инклюзии.
Язикувата Хвеська• 10 сентября в 17:52
Ответ дляСама купляю квіти
Якої ’такої’ кількості? Ви як порахували?
Язикувата Хвеська• 10 сентября в 17:53
Ответ дляЯ вся ваша
Если в массы пропихнут идею о неравенстве, большинство из масс, в том числе вас дискриминируют по тем или иным признакам.
Язикувата Хвеська• 10 сентября в 17:54
Ответ дляСама купляю квіти
це і є антисоціальний розлад особистсоті. Діагнозу ’психопатія’ не існує.
автор Сама купляю квіти • 10 сентября в 18:02
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ок. Все одно є терапія.
Язикувата Хвеська• 10 сентября в 18:04
Ответ дляСама купляю квіти
Ок. Все одно є терапія.
Психотерапія є, і що?
4есотка• 10 сентября в 18:11
Ответ дляТоскующая
До чого цей комент? Чи ви вважаєте що психічно хворі люди народжуються лише в маргінальних сім´ях? Хто ті всі, кому не лінь?
4есотка• 10 сентября в 18:12
Ответ дляСама купляю квіти
Це вирішує медицина, психіатри. Але здорових і осудних більше.
4есотка• 10 сентября в 18:13
Ответ дляСама купляю квіти
Це ви так вирішили чи є статистика? І якщо вона є то чого її не діагностують?
4есотка• 10 сентября в 18:17
Я вам більше скажу, мого психічно хворого сина, який постійно лікується намагаються забрати до лав зсу. І якщо він покладе там ваших чоловіків, синів, то держава відповідальність не понесе. Всі питання до системи і тих хто нею керує. Їм пох..й навіть на здорових.Не хворий винен, що він не лікується і вільно пересувається вулицями. Я і такі як я батьки, в кого таке горе в родині максимально намагаються дати таким людям раду, але держава вважає інакше. Вони не дають змоги отримати за програмою ліки безкоштовно, лікарі не дають направлення на лікування, а в лікарнях зараз не хочуть приймати, влк відправляє служити. Все робиться для того щоб вони вийшли на вулиці і робили те що вони роблять.
автор Сама купляю квіти • 10 сентября в 18:20
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Психотерапія є, і що?
Якщо терапія (і особливо медикаментозна) не має успіху і в людини трапляються напади агресії чи неадекватної поведінки, таку людину потрібно примусово утримувати в спеціальному закладі.
4есотка• 10 сентября в 18:20
Ответ дляСама купляю квіти
Я вам пояснюю, автор. Лікар психіатр пише придатний.
автор Сама купляю квіти • 10 сентября в 18:23
Ответ для4есотка
Ну, у вашому випадку завдання -максимально виконати план з
мобілізації, це ж зрозуміло. Але якщо не брати до уваги реалії сьогодення в Україні?
4есотка• 10 сентября в 18:23
Ответ дляСама купляю квіти
А чому не брати? Ви навіть не уявляєте яка кількість психічно хворих військових. А я це бачу щороку. Ви не знаєте що буде після. Я знаю, я з цим живу.
Язикувата Хвеська• 10 сентября в 18:28
Ответ дляСама купляю квіти
По перше ліків від цього не існує. І що означає ’має’ чи ’не має’ успіху? Як ви це визначите у медичному закладі? Ви думаєте, що у злочинця не хватить мізків імітувати добропорядність?
Ваше бажання все контролювати не означає, що є можливість все контролювати.
автор Сама купляю квіти • 10 сентября в 18:32
Ответ для4есотка
Тому що я про проблему взагалі, в будь-якій країні. Навіть в благополучній, яка не знаходиться в стані війни.