60 метрів сметани• 10 сентября 2025

Вбито школярів в Шаргороді по дорозі у школу

Подвійне вбивство у Шаргороді: зловмисник у розшуку…
UPD: Зловмисника, який може бути причетний до смерті підлітків, затримали. На місці події працює слідчо-оперативна група. Встановлюються усі обставини трагедії.
Ранок у Шаргороді обернувся страшною трагедією. Близько 7:30 у центрі міста, неподалік лікарні, невідомий молодик жорстоко вбив двох підлітків - безневинних дітей, учнів 10 та 11 класу, які йшли до школи, ймовірно це був довіз з сусіднього села Копистирин до Шаргорода. Нападник дітям завдав смертельних ножових поранень і зник з місця злочину.
Правоохоронці вже встановили особи потерпілих дітей. На місці працює слідчо-оперативна група, проводяться розшукові заходи для встановлення і затримання підозрюваного.
Трагедія сколихнула всю громаду: безневинно загиблі школярі стали страшним символом жорстокості, яка увірвалася у мирне життя.
Чому психів не тримають примусово та не лікують?
ЧупакабраЗеБест• 10 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Я перша запитала
мне глубоко похер что вы там где первая а где не первая.
Nathalie27• 10 сентября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я без понятия были там беседа, не была. меня бы например ответ от ювенлаки ’была проведена беседа’ - ничем бы не успокоил
Тобто Ви не в курсі, які заходи вживали проти хлопців для запобігання булінгу, але вже визнали, що вони заслужили смерть з особливою жорстокістю?
автор 60 метрів сметани • 10 сентября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Бог отвел. я в свое время заплатила кому надо.
Тобто ви відкупилися за свій злочин, коли ви вбили іншу дитину, але ж радієте, що вбили ціх дітей.
ЧупакабраЗеБест• 10 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Хто це?
гугл может помочь.
так какие были бы ваши действия в этом случае?
Nathalie27• 10 сентября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
меня? вы читать вообще не умеете? я же написала выше, я в свое время заплатила кому надо. чтобы все было сделано как надо.
То по якій статті Вас могли б притягнути до відповідальності?
ЧупакабраЗеБест• 10 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
да, я заплатила деньги, но это было не убийство, это было физичесоке воспитание.
ЧупакабраЗеБест• 10 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
та откуда я знать могу? я ж в статьях не шарю. а вы чо реально все статьи знаете наизусть?
Nathalie27• 10 сентября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Питань більше не маю
Освічую темряву• 10 сентября 2025
Вчителя не виправдовую в жодному разі, але це має бути добра наука для усіх батьків. Думаю, варто розмовляти зі своїми дітьми, варто знати чим вони займаються, питати постійно чи ніхто їх не ображає і чи не ображають ВОНИ когось. Бо зараз психічно хворих побільшало і вони нікуди не діваються, якесь криве слово-і дитина може постраждати.
ЧупакабраЗеБест• 10 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Питань більше не маю
ну хвала небесам, а то я уже утомилась от вашей бестолковости
Пес Патрон• 10 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
І що, прямо на очах у підозрюваного знущались над його братом? Стан афекту зазвичай виникає одразу, а не через деякий час після події.
Состояние аффекта определит эксперт.
Пес Патрон• 10 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Ну зробив він самосуд і що? Тепер сидіти буде. Молодець
Вам то что? Это его выбор и его решение. Не Вы же за него сидеть будете. Может ему теперь легче морально, он знает, что эти ’ деточки’, больше никого не обидят и другие подумают, стоит ли так поступать.
Корсет_на_шурупах• 10 сентября 2025
Гуманизм.
Запасная спина• 10 сентября 2025
просто жах.... але якщо причина дійсно булінг - мабуть треба щоб цьому надавався максимальний розголос, щоб розповідали про цей випадок в школах. Діти повинні розуміти що на світі багато жорстоких психів і коли ти булиш на перший погляд слабака то цілком можливо що в нього є агресивний неврівноважений родич. Нажаль діти не усвідомлюють наслідків своїх вчинків і не допускають що з ними може трапитися щось лихе. А самостверджуватися за рахунок слабшого це дуже росповсюджене явище і не лише серед підлітків, чого далеко ходити, подивіться як тут жінки радо булять одна одну і принижують за що завгодно.
Inconvenient• 10 сентября 2025
Ответ дляГостра на язик
Вчитель фізкультури їх вбив
Ви впевнені, що це він? Поліція могла схопити першого-ліпшого, щоб звітувати і здихатись справи, як вони це найчастіше роблять. І, даруйте в цивілізованому суспільстві суд має визначити, чи є ця людина є вбивцею, а не журналіст та поліція.
дожену і ощасливлю• 10 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Естественно не на глазах, но может он только узнал… у меня нет такой инфо, я ж говорю просто пишут в интернете…
Большой секретик• 10 сентября 2025
Це, безперечно, жахлива трагедія. Але після того, як з´явилась інформація про булінг, чомусь згадалось те відео, коли група підлітків б´ють ногами, обзивають і мочаться на дівчинку-підлітка - десь, може, рік тому була ця гучна історія. Так от, зараз серед нас багато людей на межі, багато психічно неврівноважених чи реально хворих - і булінг у світлі цих реалій цілком може стати очевидною причиною для вбивства. Шкода, що так все сталося(
Шукаю трусики• 10 сентября 2025
Булінг страшна штука.
Я в Фінляндії живу, тут колись було схоже.
Підлітки будили одного хлопця, той був дуже мовчазний, скромний. Батько в нього був, здається, якийсь військовий.
Хлопець тихо взяв його пістолет, прийшов в школу і застрелив двох дітей на смерть, третього поранив. Ні , він не був психом. Але психіка не витримала знущань.
Тому, не знаю , що було з цим вчителем, треба розбиратись.
Живчик-счастливчик• 10 сентября 2025
Ответ дляНесу добро людям
Это не оправдывает, это объясняет.
Мне нечего вам сказать.
Объясните мне тогда почему в 2021 году малолетний ублюдок убил и изгосиловал девочку 6 лет?
Вначале изнасиловал, потом убил 10 удврами кирпичем по голову и потом снова изнасиловал?
Чем это можно объяснить? Она тоже что-то сделала не так?
Живчик-счастливчик• 10 сентября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Так а що? Якісь лосі думали що булінг це норма. За те і поплатилися. Інші недолюди хай тепер теж думають, перед тим як когось «травити»
Тобто, якщо раптом вашу дитину почнуть булити, то ви не заяви в полицию будете писати та викликати її, не школу дитині змінювати, а підете вбивати?
Котя_люлю• 10 сентября 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Мне нечего вам сказать.
А булити когось це те саме вбивство, тільки моральне. Поговоріть про це з своїми бубочками . Вчителя не оправдовую
Inconvenient• 10 сентября 2025
Ответ дляДюймовочка
Вот видите какие ситуации разные? Вы не знаете что там было. И я не знаю. Но написали сразу что был конфликт.
Я знаю много других ситуаций, которые вы называете - чтобы не творили!

Т.е, Одноклассники, которые сожгли свою одноклассницу, по вашему - просто творили!
Да их убить мало.
Это в Безлюдовка, под Харьковом. Тоже класс 11.
Подростки иногда хуже маньяков.
Да, иногда, недавно в Англии подростки забили до смерти мужчину, которій сделал им замечание. В суде они плакали.
Живчик-счастливчик• 10 сентября 2025
Ответ дляКотя_люлю
Свою бубочку від такого быдла я забрала і від вчителя, який це бидло прикривав. Я про інше. Я не вважаю, що вони заслуговують на смерть. Стати на облік-так, ременя гарного такого від батьків отримати-так, сісти в виправну колонію теж так. А ось смерті ні. Бо, як пишуть, вони булили молодшого брата цього вчителя. І ось тепер цей ’захисник’ приніс неймовірне горе своїй мамі, брату і спортив життя усій своїй сім´ї. Думаєте тепер брата станут менше булити? Ким він виросте тепер? Братом вбивці? Як цк вплине на його психічний стан і майбутнє життя? Менше ніж булінг? Але то таке... мотив же є, чому б не вбити, да?
Шукаю трусики• 10 сентября 2025
Я вважаю, що за буллінг має бути дуже сильне покарання, тоді і не буде таких вбивств.
Жертва може бути доведена до відчаю безкарністю кривдників. Це може і не стан афекту, але і жити з цим неможливо. Настільки неможливо, що людина навіть на тюрму згодна
Омлетик• 10 сентября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
а где доказательства что юноши 10 и 11 класса такие уж и безневинные? Может быть что угодно! И месть тоже!
У вас все с головой ок? Завтра вас так же и скажут, что не такое уж безвинное.
Морожена_курка• 10 сентября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Как-то даже не хочется комментировать...
Но это учитель физкультуры. Бывший или действующий - хз. Я о том что в наше время учителями работают все кому не лень. Берут всех. Психику естественно никто не проверяет. Вот что страшно. Что убийцы работают учителями.
А родители в случае чего кричат (буллинга со стороны учителя или что): Закройте рты, потому что работать итак некому!!!
Вот и имеем.
Родителям мальчиков соболезнования. Страшное горе.
Морожена_курка• 10 сентября 2025
Ответ дляШукаю трусики
Абсолютно согласна.
На буллинг нужно вовремя реагировать чтобы не было таких последствий в итоге.
Морожена_курка• 10 сентября 2025
Ответ дляШукаю трусики
Булінг страшна штука.
Однозначно нужно разбираться, но на буллинг нужно вовремя реагировать.
Живчик-счастливчик• 10 сентября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Месть, ок. Помстився за то, что булили брата, если верить телеграм. Как думаете, жизнь у брата наладится теперь? Что его ждёт дальше?
Живчик-счастливчик• 10 сентября 2025
Ответ дляШукаю трусики
Все так.
Школа бездействиет. Учитель прикрывает. Мы с этим столкнулись. Я просто забрала дочь, как и мамы еще минимум 1 девочек. Подальше от этого неадекватного сброда. Как был в этой школе и классе треш, так и продолжается