60 метрів сметани• 10 сентября 2025

Вбито школярів в Шаргороді по дорозі у школу

Подвійне вбивство у Шаргороді: зловмисник у розшуку…
UPD: Зловмисника, який може бути причетний до смерті підлітків, затримали. На місці події працює слідчо-оперативна група. Встановлюються усі обставини трагедії.
Ранок у Шаргороді обернувся страшною трагедією. Близько 7:30 у центрі міста, неподалік лікарні, невідомий молодик жорстоко вбив двох підлітків - безневинних дітей, учнів 10 та 11 класу, які йшли до школи, ймовірно це був довіз з сусіднього села Копистирин до Шаргорода. Нападник дітям завдав смертельних ножових поранень і зник з місця злочину.
Правоохоронці вже встановили особи потерпілих дітей. На місці працює слідчо-оперативна група, проводяться розшукові заходи для встановлення і затримання підозрюваного.
Трагедія сколихнула всю громаду: безневинно загиблі школярі стали страшним символом жорстокості, яка увірвалася у мирне життя.
Чому психів не тримають примусово та не лікують?
автор 60 метрів сметани • 10 сентября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Удалено администрацией...
ЛеньГуглить_правда• 10 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Удалено администрацией...
Де? Я кажу, що булінг неприпустимий
І ми тут яскраво бачимо причину і наслідок
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Де? Я кажу, що булінг неприпустимий
Ви маєте докази булінгу, Ви судья чи хто, шоб виносити смертні вироки дітям?
ЛеньГуглить_правда• 10 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Удалено администрацией...
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Удалено администрацией...
Та легко!• 10 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
ООО, то у вас вже вбивця не злодій, а Робін Гуд та герой
Нет, не Робин Гуд, но ситуация становится более ясной. Одно дело, когда псих просто так убил, другое - когда это стало следствием буллинга родного человека. По крайней мере, он не совсем отмороженный, хоть это его и не оправдывает. Буллинг - это очень страшно, подростки крайне жестоки. Не знаете - найдите видео в интернете.
ЛеньГуглить_правда• 10 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Удалено администрацией...
Я такого не писала
Просто запитала вас, чи ви можливо виховуєте морального урода, якиц булить інших?
Судячи по реакції, Бачу, що не помилилася
Пекельнi Борошна• 10 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Удалено администрацией...
Вы или таблетки попейте или интернет себе отключите, а то вы зарвались уже.
Директриссимо• 10 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Удалено администрацией...
Вы забыли где находитесь? Здесь подавляющее большинство всегда оправдывает насилие, а жертву обвиняет, да еще и с неописуемой изощренной фантазией. В этом случае еще даже информации полной нет, всего несколько часов прошло, но жертвы уже виноваты.
Фізик-ядерщик заочно• 10 сентября 2025
Ответ дляДиректриссимо
Никто не оправдывает убийцу, но мотив у него все таки был
Клин_Кляйн• 10 сентября 2025
Под психа убийце будет трудно закосить. Буллинг его брата? Так он наверное и не поджопников этим пацанам выписал, раз было заявление в полицию. На булинг были встречные заявы?
Директриссимо• 10 сентября 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Оправдывают, не понимаю зачем это лукавство, вы не следствие и понятия не имеете о мотивах.
дожену і ощасливлю• 10 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Які конкретні подробиці для Вас би виправдали вбивство цих школярів?
Не оправдать но поменять квалификацию - состояние аффекта из-за издевательств над младшим братом.
Лично у меня такой инфо нет но в интернете гуляют такие слухи
Если так как пишут- то уже по другому все выглядит
Жули-ули• 10 сентября 2025
Какой же ужас происходит
Кидаю курити• 10 сентября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ми не знаємо, що там за « діти»
Ти диви, як називати вбитих ’діти-уроди’- то для вас нормально. А як вас назвати таким чином, то є ’перєход на личності’ та образи... Рівень дергадації суспільства
Ленивица-красавица• 10 сентября 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
в той теме все возмужались как так, а у нас в Украине такого и быть не может никогда, не то что в их америках
Я розумію ваш сарказм, але неадеквати є кругом, нажаль. Усіх і усе на світі проконтролювати і передбачити неможливо.
Колись моя свекруха їхала тролейбусом у Києві, як зненацька її схопив обома руками за шию чоловік, що сидів позаду. Він верещав, що задушить і таке інше. Потім вибачився, вибіг на наступній зупинці і викрикнув, мовляв подумав, що то його дружина. То що, виявляється, дружину можна душити? Але це вже інше питання.
Так само їхала я у маршрутці колись. Жінка з ножицями мало не накинулась на підлітка, що сидів біля вікна, а вона збоку. Хлопчині домогли інші пасажири, а її змусили покинути маршрутку. Виглядала жінка нормально. На ненормальну зовні не схожа.
Всіх підсаджую• 10 сентября 2025
Ответ дляКидаю курити
фото
ну от, на фото миленькі синочкипресиночки, які жорстоко булили іншу дитину і управи на них не було
ЧупакабраЗеБест• 10 сентября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
а где доказательства что юноши 10 и 11 класса такие уж и безневинные? Может быть что угодно! И месть тоже!
согласна. я давно не верю в такие рассказы.
ЧупакабраЗеБест• 10 сентября 2025
Ответ дляХачапууури
Пишуть, що вбивця - їх колишній вчитель англійської, з яким був конфлікт
это ж как надо того человека довести! и не надо мен рассказывать что они стали случанйыми невинными жертвами психопата.
похоже на то что они поплатились.
ЧупакабраЗеБест• 10 сентября 2025
Ответ дляАйболитная
Навіть якщо допустити, що ці загиблі діти в чомусь були винні, то це має встановити суд, а не чинити самосуд якийсь неадекват
Співчуття родинам і друзям цих дітей
дамочка, у нас в стране давно ты или терпила или сам делаешь саомсуд.
вот эти рассуждения про ’має встановити суд’ - смешно читать.
Ms. Dolly• 10 сентября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я такого не писала
Те а з дітьми тцкашників не пішла і ви вирішили спробувати зайти зі сторони булінгу?
Скажіть будь ласка що у вас немає дітей
ЧупакабраЗеБест• 10 сентября 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Человек, способный на убийство- уже неадеуват. Глупо предполагать, что могут быть виноваты дети. Для этого есть. Полиция, в силах которой ставить таких детей на учёт и на место.
’Полиция, в силах которой’ ахахахахаха, сразу видно человека, ктоторый НИКОГДА не обращался за защитой в полцию.
ЧупакабраЗеБест• 10 сентября 2025
Ответ дляГостра на язик
Вчитель фізкультури їх вбив
значит сами заслужили. я полностью на стороне учителя. в рассказы про невинных жертв - это про необузданных подростков - не верю.
Всіх підсаджую• 10 сентября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
похоже на то что они поплатились.
ага, не представляю, это ж как булили того ребёнка, чтоб родственникам захотелось просто убить их
ЧупакабраЗеБест• 10 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Який жах, вчитель- вбивця дітей...дно дна
Дно - это наше государство, которое не защищает обычных граждан. если бы как в германии можно было этих маолетних ублюдков привлечь, то человек не становился бы убийцей, ему не надо было бы самому себя защищать.
ЛеньГуглить_правда• 10 сентября 2025
Ответ дляMs. Dolly
Скажіть будь ласка що у вас немає дітей
Діти є
Малолітніх покидьків, які булять інших, нема
Хачапууури• 10 сентября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
похоже на то что они поплатились.
Чому це? Ще є інформація, що той викладач одного з них душив і через пару днів мало бути судове засідання з цього приводу
ЧупакабраЗеБест• 10 сентября 2025
Ответ дляХачапууури
а за что душил? давайте до начала дела добираться.
за что?
ЛеньГуглить_правда• 10 сентября 2025
Ответ дляХачапууури
Значить заробив