Кружите меня,кружите• 10 сентября в 15:18
Я одна не понимаю это искусство?
Что не наденет,всё впросак. Живёт и радуется жизни гном.
КликОЛЬКА• 10 сентября в 15:19
Чем он вам мешает? Смотрите на тех, кого понимаете. Ваше понимание ему без разницы, он нашел свою аудиторию и работает для них.
АдеКВАтная• 10 сентября в 15:24
прикольний, нестандартний, цікавий. Коли вже в нас перестануть чіплятися до зросту, зовнішності і т.д.? Наче він обирав собі такий зріст. Але ж незважаючи на недоліки став популярним, знайшов свою нішу, має багато шанувальників. А чого досягли ви, авторе?
Качка в тапцях• 10 сентября в 15:25
Ой, он такой толстенький стал. Стилисты тоже должны зарабатывать. Просто часто диссонанс между между внешностью и репертуаром, когда жопу-губы накачают, непонятное что-то напялят, чтоб не как все, а песня в стиле Червона рута
Кружите меня,кружите
• 10 сентября в 15:31
Ответ дляАдеКВАтная
Чим він цікавий? Скажу вам по секрету,если в вас выкинуть 300-500к$,и вы станете популярной.
АдеКВАтная• 10 сентября в 15:35
Ответ дляКружите меня,кружите
навіть якщо так - чомусь вкинули в нього. Не в вас, не в мене. А в нього. При тому що він не з зіркової сім´ї і не син олігархів. Не має статної зовнішності і голосу Павароті. Гроші вкидують в того хто зможе авансом довести що вони окупляться. Ви зараз знайдете того хто вкине в вас півмільйона?
Пустощі-веселощі• 10 сентября в 15:49
Ну якщо буде стояти вибір - дивитися на Монатіка чи дивитися на Женю Кошового або Юру Ткача, мій вибір однозначний. Така собі творчість, звичайно... але на фоні інших ’з пивом потягне’
Не цілуюсь з бодуна• 10 сентября в 15:59
Який же він манюнький...
А ніжкі які коротенькі і маленькі..у тю..тю..
))))