Примарочка• 10 сентября 2025
За скільки купуєте/продаєте мед
І який регіон?
Кондуктор маршрутки• 10 сентября 2025
Ответ дляПримарочка
Полтавська область. Запасаються люди по 3-5 л, не дуже активно. Питали, чи в нас я не можу продати, тому і цікавлюся цінами, щоб зрозуміти, за яку продавати?
ну то люди не мають грошей. це не київ. 300 грн за літр можна ставити
Кондуктор маршрутки• 10 сентября 2025
Ответ дляБочка порохУ
150 грн. літр Черкаська обл.
це цукор а не мед. адекватний пасічник,коли стільки праці вкладає ніколи таку ціну не поставить
Кондуктор маршрутки• 10 сентября 2025
Ответ дляУравнобешенная
Та я не успела, теперь ругаю себя, в Германии купила 0,25л акации за 10 евро
а в нас закуповують по 300 за літр для Європи.)))
Примарочка
• 10 сентября 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
А якщо дійсно глухе село, дорожче ніхто не бере.
Он мої батьки яблука по 5-10 грн продавали всю осінь-зиму, коли в нас вони по 40-60 були
Уравнобешенная• 10 сентября 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я покупала на ярмарке, продавщица сказала, что ее муж пасечник, а она продает их мед
Царевна в уггах• 10 сентября 2025
Ответ дляПочемучка
Да. В моїх батьків пасіка, за таку ціну продавали. Меду в цьому році немає. Я їх сварила,що дешево, не цінять свій труд, а їм уже по 75р
У нас на ЖК в Киеве трое продавали по 600 3л. Привозили из села от родственников. Так что есть такие цены
Лукава_Кiшка• 10 сентября 2025
В этом году разнотравье 3 л - 900 грн. Акации не было, всегда ее беру. Николаев
Кондуктор маршрутки• 10 сентября 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
цены то есть, но мешают с сахаром. у меня подруга и ее муж держат пчел. всю зиму их и в принципе их кормят сахаром. так что я уверенна,когда продукт 100%.и работы полно,а работы возле пчел немеряно,то 200 грн это пшик. и адекватные ,напахавшись,такую цену не поставят.и да они продают))) жк возле Ретровилля. но я б его не ела. вот их мед 200 грн. но то не мед.
себе оставляют натур. а продают 70 на 30 сахара. и продают лет 10. я ж езжу к ним и вижу чем они кормят и как бадяжат
Лукава_Кiшка• 10 сентября 2025
Ответ дляУкол Разума
акация застывает, а натуральный липовый нет.
С точность до наоборот - не застывает акация.
Бочка порохУ• 10 сентября 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ні, дуже якісний і смачний мед. Я у них вже років десять купую. Це маленьке село, там такі ціни.
Примарочка
• 10 сентября 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Кошмар ((((
Укол Разума• 10 сентября 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
ну расскажите мне.. и тому меду который у меня есть )))
Кондуктор маршрутки• 10 сентября 2025
Ответ дляПримарочка
Кошмар ((((
тому я не вірю в дешевий мед. бджільництво це адська праця.усе літо як проклятий. ну це не 200 грн за 1 літр
Укол Разума• 10 сентября 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Браво!
Наконец то хоть кто то здравомыслящий... а то все гонятся за подешевле))
Покращена• 10 сентября 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Днепр
1500 за 3л майского(тот,который не застывает)
Добавлю,что это подорожало,тк еще в прошлом году и весной брала его же за 1000:(
не існує справжнього меду, який не кристалізується. швидше або повільніше, але кристалізуються всі, це властивість меду.
але розкажу Вам правду - деякі пасічники дають бджолам цукровий сироп, особливо навесні або восени, коли не багато цвіту. іноді додають у сироп минулогічний мед. бджоли його переробляють і складають у стільники. а пасічники тоді його викачують. і ось цей мед таки довго не кристалізується - зрозуміло, чому.
якщо один сироп, то колір меду буде світлий, як акація. якщо до сиропу додають мед, то колір такого меду буде світло-янтарний.
на око не відрізниш від справжнього (по суті, він у деякій мірі справжній, але не квітковий), только лабораторно.
от і весь секрет. але ж ви все одно не повірите - ну кому захочеться бути наіобаним?
Примарочка
• 10 сентября 2025
Ответ дляУкол Разума
Значить теж щось намішали.
Укол Разума• 10 сентября 2025
Ответ дляПримарочка
Значить теж щось намішали.
Даже отвечать не хочу.. липа никогда, с моего детства не застывала..но у вас иначе.. пусть
Балаболка• 10 сентября 2025
Дніпро купую у сусідів по 180 л. Це аліменти, бо бджоли харчуються у мене на медоносних квітах.
Moon shine• 10 сентября 2025
в 2020 році я купувала мед у пасічника з Херс.обл. лівий берег,який тепер під окупацією. так,от різнотрав*я було в 2019 -2020 р 130- 150 грн.коріандровий 180 грн.. акація 200 грн. луговий( з заливних лугів) 180 грн. але він мав 100 вуликів. і там впахувала уся родина. то був мед! відкрив і аромат на всю кухню.
Примарочка
• 10 сентября 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я б не сказала, що адська. Це, якщо велика пасіка, то, мабуть. Мої сказали, що були б раді і по 200 продати, коли я сказала, що дешево. Тому така ціна.
Тишком_нишком• 10 сентября 2025
Ответ дляПочемучка
Миколаїв 600 грн бутиль, різнотрав´я
Є 300 грн/л, ’породистий’ софора або ванда. Але я ’за ’ різнотравя по 200 грн/л
Покращена• 10 сентября 2025
Ответ дляПримарочка
Ого!!!. Анріал. Не застигає акацієвий, здається.
і акацієвий кристалізується теж. але досить повільно. це властивість меду - вище писала.
якщо соняшниковий майже зразу після викачки, то акація десь до листопада-грудня ще не сідає. гусне потроху, так.
по вартості цьогорічного меду (Київська область, Лівобережжя): 600 грн (сонях, різнотрав*я), 750-850 грн (акація, липа, ліс). здавати оптом будемо по 100-110 грн, я гадаю - хоч літо було не медове, погода не радувала, та тонни півтори все ж накачали, у нас велика пасіка.
Я_з_Франека• 10 сентября 2025
Купувала нещодавно у пасічника, у якого постійно купую-900 гривень квітковий( 3 л.) і гречаний-1000(то він уступив, бо взагалі по 1200 продають. Але то мед був не його, а його брата, тому так)До речі, дуже смачний.
Тишком_нишком• 10 сентября 2025
Ответ дляУкол Разума
Ви щось плутали. Липовий застигає, а справжній акацієвий ні.
Кондуктор маршрутки• 10 сентября 2025
Ответ дляБалаболка
у вас своє поле? бо якщо ні то це дурість. бджолі не накажеш куди летіти і з малого квітника вони мало що мають. бджола летить за 10 км
Примарочка
• 10 сентября 2025
Ответ дляПокращена
А чому здавати? Немає часу на продаж?
Покращена• 10 сентября 2025
Ответ дляПримарочка
А чому здавати? Немає часу на продаж?
так промислові пасіки всі здають. спробуйте продати 2 тонни меду баночками.
Тишком_нишком• 10 сентября 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
То має бути лабораторним аналіз, знайома здає на Європу і продає по 200грн/л.
Примарочка
• 10 сентября 2025
Ответ дляПокращена
Всю зиму на базарах-ярмарках, через інсту, продукт не псується.