Мочалкин блюз• Изменено 10 сентября 2025
Зробила йому маленький подарунок
Суто символічний. Потім ще один. Потім досить цікавий і корисний сюрприз. Це було декілька разів. Не дорого, але від душі. У відповідь …нічого! Один раз сказала, хочу квіти…, що задовбалася натякати, словесно і діями. Приніс, якісь нещасні, які за ніч опустилися. І знову нічого. Як думаєте? Варіант 1) жлоб. Варіант 2) це не серйозне відношення, від даруватиме лише в більш міцних стосунках
размахер• 10 сентября 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Ой так. Він точно все розуміє)) і як прикинутися шлангом теж добре розуміє))) зручно іноді 🤣
Мой мужчина, вырос в семье, где не дарили подарков,
вот от слова вообще, он не понимает, что такое подарок.
У них было принято любую вещь покупать если она нужна.
У меня вот велосипед, могли купить летом, а подарить на день рождения мне зимой.
А у него даже если день рождение зимой, велосипед покупали летом и он сразу ездил.
И он не понимает, зачем если уже что-то купили детям, не отдать сразу, а зачем ждать дня рождения например.
Вообщем, от него не бывает подарков, все покупается ровно тогда, когда кому-то нужно.
Невидимка Майя• 10 сентября 2025
Ответ дляМочалкин блюз
А як давно ви разом? живете теж разом? хто сплачує за житло?
Мюллерная• 10 сентября 2025
З усього вище описаного, можливо - не хоче чогось більш серйозного і йому так зручно. Або вважає що дає вам достатньо
Муууумие• 10 сентября 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Ще раз. Ми двоє дорослих людей. Відношення і на сексі побудоване теж, в тому числі (якщо сказати правильно)
Ну для вас - в тому числі, для нього - тільки на безкоштовному сексі за який він не планує платити подарунками і все.
Ні за холодну воду• 10 сентября 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Саме так) хз що з цим робити
искать нового, этот жлоб, вот и все
Ангел-предохранитель• 10 сентября 2025
Ответ дляМочалкин блюз
От ви знаєте, я справді люблю робити подарунки, сюрпризи. Отримувати також. Це моя мова кохання, піклування і дарувати радість в тому числі
Так у вас язык любви это - секс или подарки?
Мочалкин блюз
• 10 сентября 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
моєму треба прямо казати купи ОЦЕ, воно продається ТАМ - тоді купить, майже гарантовано. А натяки він не розуміє.
От я думаю, чи не розуміють вони, чи зручно прикидатися таким))) бо я якось казала, що зручно він влаштувався )))) то він сам із себе посміявся ))))
Мочалкин блюз
• 10 сентября 2025
Ответ дляразмахер
Впевнена, що все в ваших руках) треба тільки трошки запастися терпінням і можна їх всьому навчити)
Мочалкин блюз
• 10 сентября 2025
Ответ дляМюллерная
Так!!! Я з вами погоджуся. Зручно, плюс розуміння, шо достатньо. Але мені не достатньо))) ось, діалоги ведемо, пояснюю)))
Мочалкин блюз
• 10 сентября 2025
Ответ дляМуууумие
Ок)) бажаю, щоб вам добре «платили за секс»😉
Мочалкин блюз
• 10 сентября 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Хіба одне іншому заважає?)😉
ЭмчЭндЭм• 10 сентября 2025
Ответ дляразмахер
у меня в семье было точно также как у вашего мужчины. Поскольку я не умственно отсталая, это никак не мешает мне догадаться делать подарки людям на праздники или без повода. Было бы желание лишний раз напрячь мозг и заморочиться. А если кому-то лень, то конечно, зачем. Если ты нормально зарабатываешь и не жадный, то как бы проблем нет кинуть в зубы денег тому кто просит. Или пойти и купить получив подробную инструкцию. А вот самому заморочиться - то ж лишние УСИЛИЯ нужны, понимаете? А усилия прилагаются если человеком дорожишь, а не просто потому что удобно.
Ангел-предохранитель• 10 сентября 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Хіба одне іншому заважає?)😉
Я бы даже сказала - противоречит ))
Мочалкин блюз
• 10 сентября 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Я бы даже сказала - противоречит ))
Навіть не знаю що вам сказати) це ваше бачення
Муууумие• 10 сентября 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Я зрозуміла. Ви все правильно робите, продовжуйте далі. Так те що ви хотіли?
дамаБезСобачки• 11 сентября 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Хіба одне іншому заважає?)😉
А что вы ему дарили?
дамаБезСобачки• 12 сентября 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Что вы ему подарили?