Коник-стрибунець• 10 сентября в 18:04

Можна поєднувати силові тренування з пробіжками, чи краще обрати щось одне?

Чи чередувати?
Спішу - перекидаюсь• 10 сентября в 18:05
А вы уже занимаетесь спортом?
Маю сечі• 10 сентября в 18:05
Я вважаю це супер!
Творческий типаж• 10 сентября в 18:06
Смотря какая цель тренировки. Если это для похудения, то начать тренировку и заканчивать нужно кардио. Если просто для тонуса и поддержки формы, то можно по разному.
Маю сечі• 10 сентября в 18:07
Я люблю спочатку 30 хв бігова доріжка 5-7 км час з нахилом, потім силове 45 хв, потім велотренажер 20 хв зі змінним навантаженням, потім розятжка-самомасаж. Це для мене ідеальне тренування.
Трільчиха• 10 сентября в 18:07
Не знаю можно или нет, но 20 минут орбитрек, 2 минут велик, 20 минут силовые. Потом бассейн 30 минут и 45 акватренировка. Я так хожу.
Правильно или нет, но так по времени получается
Маю сечі• 10 сентября в 18:08
Ответ дляТрільчиха
а зо за 20 хв силових можна встигнути? якось зовсім мало
Трільчиха• 10 сентября в 18:10
Ответ дляМаю сечі
Ну мало, но у меня колени больные, денег на тренера нет. Да и цели особой, стать качком тоже. Просто держу себя в форме по мере возможностей, чуть худею, когда калории считаю.
Время иногда меняю, меняю велик и орбитрек, когда то велик после силовых
Маю сечі• 10 сентября в 18:13
Ответ дляТрільчиха
Не зовсім зрозумілий мені підхід, але тут кожен сам собі обирає...
Santander• 10 сентября в 18:14
В мене кардіо і силові в більшості в різні дні, або хоча б в різний час
Santander• 10 сентября в 18:15
Ответ дляТрільчиха
Навіть займаючись годину, тричі на тиждень качком не станеш
Трільчиха• 10 сентября в 18:25
Ответ дляМаю сечі
Підкажіть, будь ласка, як треба?
Единорог помог• 10 сентября в 18:29
Ответ дляМаю сечі
Після 30 хвилин інтенсивного бігу не може бути якісна силова ніяк.
Маю сечі• 10 сентября в 18:51
Ответ дляЕдинорог помог
От же ж... аби написати... ну де ви побачили інтенсивний біг в моєму повідомленні? 5 км це взагалі швидка ходьба, 7 км/ч дуже спокійний біг трусцой.
Маю сечі• 10 сентября в 18:54
Ответ дляSantander
Та навіть і 5 разів :))) В мене сестра в міс бікіні бере участь - там харчування, протеїни, добавки, вагу підімає оогого, шалений режим тренувать 6р силові на тиждень + 2 раза бас + 2 кардіо. і то качком їй не бути... накачатися жінці важко без фармакології...
Мамкиня доця• 10 сентября в 19:11
Для схуднення допомагає завершити силові тренування кардіо