Астановитесь• 11 сентября в 11:09

Дівчатка, оцініть комплект постільної білизні на подарунок.

Хоча зауважити, що в комплекті йде не підковдра, а покривало з мереживом. І ще, хочу доповнити цей подаруночок, пляшкою вина з гарними келихами у подарунковій упаковці. Як вам ідея?
Марафетчица• 11 сентября в 12:45
Ответ дляПарова машина
А ви навіть не розумієте , що то покривало, а на покривалі не сплять?!
На покривало сідають в одягу. Без покривала в білизні.
Марафетчица• 11 сентября в 12:47
Ответ дляАстановитесь
Знайшла такий, теж гарно виглядає.
Другий варіант краще.
Скіфська пектораль• 11 сентября в 12:57
В мене мама вже навіть дорогі свої комплекти з квітами поступово замінила на сатинові однотонні і світлі. Те що на фото хіба що для фотосесії у стилі шебі чи як він там.
За дизайн промовчу, але намистини, мереживо, акрил і тіло, то несумісні речі. )
Жертва интернета• 11 сентября в 13:16
Ответ дляАстановитесь
Жінці,50+
вона циганка ?
Мама Карло• 11 сентября в 13:19
Как по мне ужас, но на вкус и цвет...
ЗдесяЯ• 11 сентября в 13:31
Ответ дляА поговорить?
А тут ікони стилю?
Як почитаю що люди їдять і в чому ходять, точно ніби форум 60+
Ну автор же мнения об этом чуде спросила. Вы б хотели себе такое? Я реально подумала, что автор стебется
ДелайКак_Я• 11 сентября в 13:33
Ответ дляАстановитесь
Жінці,50+
Мне 51 А я бы просто выкинула это
автор Астановитесь • 11 сентября в 13:41
Ответ дляДелайКак_Я
Мне 51 А я бы просто выкинула это
А таку постіль викинули б?
Бритоножка• 11 сентября в 13:51
І ця ганчірка на промі коштує 4 тис. Брєд. Нафіга взагалі комплекти без підковдри?!
ДелайКак_Я• 11 сентября в 13:54
Ответ дляАстановитесь
А таку постіль викинули б?
Ну это же совсем другое дело. если в составе хлопок то Прекрасный вариант
ДелайКак_Я• 11 сентября в 13:56
Ответ дляБритоножка
Я не знаю с чем это связано в Польше тоже продаются комплекты наволочки с пододеяльником. В Чехии простыни вместе с наволочками. А пододеяльник покупаешь отдельно. Что мешает продавать сразу комплекты Я не знаю
ЗдесяЯ• 11 сентября в 14:17
Ответ дляДелайКак_Я
Мне наоборот так намного удобнее. У нас с мужем комплекты разных размеров, а матрас один.
ЗдохниПуйло• 11 сентября в 14:42
Ответ дляАстановитесь
А як вам, ось такий варіант?
У мене є два таких комплекти, один купила дешевший, думала акція, геть схожий, а виявився один супер, а шнший якподушках з´явились не дихає, потім катишки з´явились
Майская киска• 11 сентября в 15:07
жах
Ганцю в кєдах• 11 сентября в 16:51
Ответ дляАстановитесь
Жінці,50+
Мне 48,я бы выкинула сразу.
Реанимация• 11 сентября в 17:17
Ответ дляАстановитесь
Бавовна і акрил-100%.
Це неіснуючий склад тканини)
Томатико• 11 сентября в 18:23
ні. воно гарне, на фотосесію в студію можна, але спати на такому - ні
Рогнеда Карповна• 11 сентября в 18:40
Ответ дляДомашка
я бы первое что сделала с таким бельем, отрезала бы бусинки
А я бы спрятала подальше даже не знаю на какой случай))))
Домашка• 11 сентября в 18:53
Ответ дляРогнеда Карповна
ol_kin• 11 сентября в 19:14
Виглядає як саван. Те що кладеться в домовину. Жуть а не комплект.
Перекус беру завжди• 11 сентября в 20:01
Это на большого любителя. Лучше комплект из качественного сатина чем синтетические кружева.
Сиреневенькая• 11 сентября в 23:00
Ото шо в стартовому пості, як, пробачте, в труну комплект
Красавица писяная• 11 сентября в 23:03
Ответ дляАстановитесь
Бавовна і акрил-100%.
Хочете чесну відповідь від 48 річної? ФУМЛЯЯЯЯ!
Красавица писяная• 11 сентября в 23:04
Ответ дляАстановитесь
Жінці,50+
Моя б сестра чайкою орала те ж саме , що і я. ФУМЛЯЯЯЯ!
Красавица писяная• 11 сентября в 23:05
Ответ дляАстановитесь
Ну дивіться, комусь подобаються такі речі. Зрозуміло, що подарунок розрахований не для молодої дівчинки, а для жінки, яка вже в роках. Я знаю, таких жінок, які полюбляють таке і користуються.
Жінка в роках -це 70+, а не 50+. Моїй мамі 75 і свекрусі 72 і то вони б не зацінили такого ’подарунка’.
Отжигающая• 11 сентября в 23:19
Це що, для пенсіонерів подарунок?