Гостра на язик• Изменено 11 сентября в 13:06
Хто приймав АД, зайдіть. Флуоксетин.
Колись давно психотерапевт призначав мені антидепресанти - серед них був флуоксетин. На даний момент теж виникла потреба у АД. Маю неконтрольований апетит, шалені переїдання і як наслідок стрімкий набір ваги, яку не можу скинути, що заганяє мене в апатію. Я тренуюсь вже рік, але скинула всього 8 кг з 17. Я не можу контролювати їжу. То їм адекватно (по кбжв), то закидаю в себе 5000+ ккал на нервах. І не треба писати про силу волі, це психологічне і я про це знаю. Я намагалась себе переламати з їжею, в мене так і не вийшло. Зрозуміла, що потребую допомоги. Але боюсь, щоб лікар не призначив препарат, від якого може рости вага - тоді я взагалі ніяк не вилізу з цього кола. Флуоксетин допомагає при апатії і не піднімає вагу, але ж я не можу просити виписати саме його. У когось були такі проблеми з переїданнями? Ви пили АД? Чи допомогли вони вам?
Ручки-Крючки• 11 сентября в 13:08
З переїданням проблем не було поки не почала пити ад. Планую звернутися до лікаря для зміни препарату. Пʼю серталін
Гостра на язик
• 11 сентября в 13:09
Ответ дляРучки-Крючки
А в мене саме це і є проблемою…
А вагу я маю скинути
Я приймаю себе зараз такою, як є, але ще 8 кг зайвих точно
З харчуванням не справляюсь
Наїдаюсь до болю в шлунку і нудоти
А вагу я маю скинути
З харчуванням не справляюсь
Наїдаюсь до болю в шлунку і нудоти
Кофе в лобби• 11 сентября в 13:12
У меня не было прям критического переедания
Но я никогда и не считала калории
Но да особенно в войну начала поджирать лишнего чтобы успокоиться
То орехи, то фрукты
Лишний бутерброд
Или ещё десертик небольшой
Пару месяцев назад начала принимать ад (но совсем по другим вопросам)
Частично сошло это перенапряжение и я заметила, что мне больше не хочется именно дополнительно есть
Из-за нервов
Я просто ем полноценно три раза в день как в детстве и юности
И всё
Похудела на 4 кг
Я так понимаю, что скорее всего до весны (скорее всего весной буду сходить с них) я приду в свою идеальную форму
Это ещё 5-6 кг
Но вообще у меня такой цели нет
И я не думаю, что после отмены опять начну переедать
Я много занималась с психологом и смогла решить свои вопросы
Но я никогда и не считала калории
То орехи, то фрукты
Лишний бутерброд
Или ещё десертик небольшой
Из-за нервов
И всё
Похудела на 4 кг
Это ещё 5-6 кг
Но вообще у меня такой цели нет
Марфа Українівна• 11 сентября в 13:13
Я сидела в группах типа ’типичная анорексичка’ и ’40 кг’, там было круто принимать флуоксетин. Видимо, он таки подавляет апетит
После 18• 11 сентября в 13:14
Како вес у вас? Имт? Вы сбросили уже 8 кг самостоятельно, это отлично, сходите на консультацию по пищевому поведению, вы же не сможете всю жизнь сидеть на таблетках
Звожу з розуму• 11 сентября в 13:16
Чому б не сказати лікарю, що Ви б хотіли саме флуоксетин.
Більш того, він безкоштовний по рецепту психіатра
Гостра на язик
• 11 сентября в 13:25
Ответ дляКофе в лобби
Но я никогда и не считала калории
То орехи, то фрукты
Лишний бутерброд
Или ещё десертик небольшой
Из-за нервов
И всё
Похудела на 4 кг
Это ещё 5-6 кг
Но вообще у меня такой цели нет
Но я никогда и не считала калории
То орехи, то фрукты
Лишний бутерброд
Или ещё десертик небольшой
Из-за нервов
И всё
Похудела на 4 кг
Это ещё 5-6 кг
Но вообще у меня такой цели нет
Я теж підключаю психолога зараз🙏
Гостра на язик
• 11 сентября в 13:28
Ответ дляПосле 18
Вага 73, зріст 171
Але моя звична вага 65 кг і я розумію, що ті кг зайві + якщо я себе не змушую займатись і буквально не стримую від їжі, я набираю
Максимальна вага була 81 кг, це вже забагато
Працюю з тренером вже рік, але проблема саме в тривожності та заїданні стресу
Коли я спокійна - я нормально харчуюсь (каші, мʼясо, салати, фрукти), коли нервую - чіпси і кола, і не можу себе стримати, доходить до істерик
Гостра на язик
• 11 сентября в 13:28
Ответ дляЗвожу з розуму
Я боюсь, що лікар саме його не випише
Звожу з розуму• 11 сентября в 13:31
Ответ дляГостра на язик
Я боюсь, що лікар саме його не випише
У Вас держаний лікар чи приватний?
Звожу з розуму• 11 сентября в 13:35
Ответ дляГостра на язик
Я боюсь, що лікар саме його не випише
Якщо у Вас є Хелсі, знайдіть ’Термінова онлайн консультація’, оберіть там психіатра, вартість консультації 350 грн.
Я там працюю.
Поспілкуємось, випишу флуоксетин, якщо бажаєте, безкоштовний по Доступним лікам.
Подумаємо, може якісь аналізи додатково варто здати.
Звертайтесь.
Я там працюю.
Звертайтесь.
Гостра на язик
• 11 сентября в 13:40
Ответ дляЗвожу з розуму
У Вас держаний лікар чи приватний?
Державний
Гостра на язик
• 11 сентября в 13:40
Ответ дляЗвожу з розуму
Я там працюю.
Звертайтесь.
Я там працюю.
Звертайтесь.
Дякую, після роботи гляну!
Ку-кусик• 11 сентября в 13:59
Ответ дляГостра на язик
Вага 73, зріст 171
А не пробовали убрать причину?
Хропочка з гривкою• 11 сентября в 14:03
Ответ дляПукимончиг
Мені флуоксетин не підійшов, навпаки жерла на ньому.
И я набрала на нем
Когда пишу об этом ,то мало кто верит
Я не ела больше обычного ,но у меня была апатия ,сонливость постоянная. Я реально почти все время спала ,мало двигалась и соответственно набрала вес .
Когда пишу об этом ,то мало кто верит
Гостра на язик
• 11 сентября в 14:04
Ответ дляКу-кусик
А не пробовали убрать причину?
Причина - тривожність
Сама прибрати її не можу
Гостра на язик
• 11 сентября в 14:05
Ответ дляЗвожу з розуму
Я там працюю.
Звертайтесь.
Я там працюю.
Звертайтесь.
А як вас знайти?
В розділі «лікарі онлайн», так?)
Ку-кусик• 11 сентября в 14:13
Ответ дляГостра на язик
Причина - тривожність
Сама прибрати її не можу
У тревожности тоже есть причина.
Гостра на язик
• 11 сентября в 14:16
Ответ дляКу-кусик
У тревожности тоже есть причина.
Не думаю, що в умовах в нашій країні можна прибрати причину тривожності))
Карапулька• 11 сентября в 15:36
Ответ дляГостра на язик
Але можна знизити гостроту сприйняття. І вже буде легше
Ку-кусик• 11 сентября в 16:00
Ответ дляГостра на язик
Если Вы про войну, то если она не коснулась конкретно Вашей семьи, то не даст такую тревожность, чтобы до такого дойти.
Триндю-бриндю• 11 сентября в 18:12
Мені лікар виписала бупрінол, це антидепресант, який часто прописують вже наче для ’після депресії´, коли подолали тривожність. І виписують в тому числі щоб схуднути після прийому попереднього антидепресанту. Тобто він додає активності і з побічних - сприяє схудненню і пригнічує апетит. Але я ще не приймала його.
Триндю-бриндю• 11 сентября в 18:14
Ответ дляГостра на язик
Причина - тривожність
Сама прибрати її не можу
Для тривожності - психотерапія. Є багато технік для зменшення/подолання тривожності/прийняття навіть якщо причину усунути не можливо.
Триндю-бриндю• 11 сентября в 18:17
Ответ дляЗвожу з розуму
Я там працюю.
Звертайтесь.
Я там працюю.
Звертайтесь.
Сама консультація і її подробиці будуть відображатися в хелсі? Бо не дуже б хотілося, щоб в медичній історії психіатр відмітився, але теж хотіла б проконсультуватися.
СкумбріяП8• 15 сентября в 21:22
Ответ дляПукимончиг
А долго пили? Набрали?
СкумбріяП8• 15 сентября в 21:24
Ответ дляТриндю-бриндю
Тоже интересно