Бесконечность-не предел• 11 августа в 15:45
Глікований гемоглобін 5.9 і АД
Чи може бути цей показник високий через стреси? Мені призначили антидепресанти, (тривожний розлад).
В квітні цей показник був 5.8, не їла багато солодкого, мучного, в міру. Але їла багато фруктів. Стає гірше... Думаю, може через мій психічний стан і якщо пону пити АД трохи налагодиться все. Чи це не має впливу?
Бесконечность-не предел
• 11 августа в 15:46
Лікар ендокринолог тоді взагалі сказала, що ви ж худа, перездайте через 3 міс.все буде в нормі, думаю. Помилялась вона.
Скорая помощь• 11 августа в 15:51
У меня тоже повышен этот показатель. Врач посоветовал поставить Добовий моніторинг глюкози Гардіан коннект, Медтронік. Говорит, там приходит инфа на телефон и видео, из-за чего сахар повышается. И, да, чаще всего повышается от стресса
Добро с Кулаками• 11 августа в 15:57
У меня был 5,6, тоже худая
По вечерам стала гулять в хорошем темпе 3-4 км, стал 5,1 через 3 месяца.
Если бы упорно не снижался показатель, я бы повесила либре на 2 недели.
Посмотрела бы, как организм реагирует на разную еду, какие показатели перед сном и рано утром, насколько быстро нормализуется сахар в крови после еды через 2-3 часа.
Бесконечность-не предел
• 11 августа в 15:57
Ответ дляСкорая помощь
Дякую. Почитаю. Це самому можна цей апарат поставити?
Бо я не знаю що дієтою коригувати, харчуюсь нормально. Не супер як книжка пише, але не мало б бути росту так швидко. 😞
всемВсёИмного• 11 августа в 16:17
Ну так фрукти мають в собі фруктозу і підвищують рівень цукру в крові.
5.9 і 5.8 не така і велика різниця.
ЧупакабраЗеБест• 11 августа в 16:31
Ответ дляБесконечность-не предел
по советским нормам сахар должен быть до 5,5.
вам бы уже ставили диагноз диабет,
пока не поздно решайте чтото с едой. он полезет вверх.
Вообще у инсулина есть антогонисты - это кортизол и адреналин.
каждый раз когда переживаете бомбежку, падает уровень инсулина, в крови остается высокий сахар.
вам бы уже ставили диагноз диабет,
Скорая помощь• 11 августа в 17:18
Ответ дляБесконечность-не предел
Так, самому можна. Я ще не ставила. Але треба. І побачите як на стрес реагує цукор. Бо казали, що від макдональса не підвищується, а від гречки з куркою росте))) Бо Макдональдс це задоволення.
Бесконечность-не предел
• 11 августа в 17:57
Ответ дляСкорая помощь
Так, я почитала, дякую за пораду. Куплю точно. Тільки не знаю який, щоб точно достовірно показував. Ще буду ввечері читати відгуки.
Скорая помощь• 12 августа в 14:40
Ответ дляБесконечность-не предел
Можна вас попросити, якщо зупинетесь на якійсь моделі, написати її мені. Теж вибирати буду, цікавить і ваша думка.