Кошка Мурка• Изменено 11 сентября 2025
Духи на зиму. D&G Devoution чи Burberry Goddess?
Щоб відразу зняти питання чого не куплю те, що не викликає сумнівів - бо зайвих грошей немає, а на ці духи знижка зараз майже 50 відсотків.
Досвідчені парфюмерні юзери допоможіть вибрати). Аромати схожі і там і там ваніль, але от не можу визгачитися
Значить в Девоушен не подобаються перші ноти, далі розкривається прям гарно. Але вони мені геть не стійкі - нанесла о 9:30 і вже майже не чую.
Годдес наче більш стійкі, але як на мене дуже плаский аромат - я саму ваніль. Хоча ваніль класна. Таки схиляюся до Годдес, але цікавить чи не душить він в процесі і як зі стійкістю
Забобонний фрукт• 11 сентября 2025
Ответ дляРаботать надо
Goddess там ванильная ваниль, других нот и не слышно
Если резкая ваниль, то капец)))
Карусель-весель• 11 сентября 2025
Для меня оба аромата, стойкие, зимние, уютные. Но девоушн нравится больше, в годесс это просто про ваниль, а девоушн это выпечка, лимонный тарт, он интересный.
Работать надо• 11 сентября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Если резкая ваниль, то капец)))
не она не резкая, он просто плоский, сплошная ваниль
Кошка Мурка
• 11 сентября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я по настроению ношу. Даже если нестойкие
У мене це будуть не єдині духи, але перша покупка ’зимових’ за останні 4 роки. Хочеться чогось новенького і щоб носилося. Боюся що куплю і стоятимуть на поличці
От літні довго не могла вибрати, в тоді попала прям ідеально і ношу з задоволенням
Забобонний фрукт• 11 сентября 2025
Ответ дляРаботать надо
Смотря сколько на себя нальют
Кошка Мурка
• 11 сентября 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Если резкая ваниль, то капец)))
Ні, вона не різка, ваніль класна. Але він плаский, прям моноаромат
Диверсификация• 11 сентября 2025
Ответ дляКошка Мурка
А які у вас літні?
Забобонний фрукт• 11 сентября 2025
Ответ дляКошка Мурка
Может это чисто ваше восприятие?
СМСница• 11 сентября 2025
Годесс для меня это пасхальная выпечка, имеет место быть, наверное. Девоушн не тестила
Забобонний фрукт• 11 сентября 2025
Автор, для зимы лучше всего ланком)) вот они красавцы для приятного и ценника и аромата
Ответ дляКошка Мурка
Які у вас літні?
Кошка Мурка
• 11 сентября 2025
Ответ дляДиверсификация
А які у вас літні?
Ескада Тай сансет
Кошка Мурка
• 11 сентября 2025
Ответ дляjabka ya
Які у вас літні?
Ескада Тай сансет. Так само обирала з розпродажу і от прямо ідеально підійшли на даний момент. Хоча раніше вподобання були зовсім інші. Чи то вагітність, чи то ковід підрахували ніс і тепер складно щось собі вибрати
Электричка• 11 сентября 2025
Мне devotion никакие, для молоденьких девушек, флакон красивее, но goddess дороже звучат, взяла сначала 30, недавно 100 офлаконилась
Ответ дляКошка Мурка
Подивіться інші парфуми, запах це особиста історія, в мене є міньки обох парфумів, вони різні, навіть групи різні девош це гурманіка, годдес фужер. Я люблю гурманіку, Девош подобається, може куплю повнорозмірник, потім, а зараз мій любимый теплий аромат це Лоева Елла із грушею,, а із ваніллю фланкери Опіума. Моя вам порада , наберіть пробників і носіть, інколи запах може всісится і зайти пізніше, або навпаки.
Кошка Мурка
• 11 сентября 2025
Ответ дляЭлектричка
А як у них зі стійкістю?
Кошка Мурка
• 11 сентября 2025
Ответ дляAnasta25
А где смотрите на devotion? Я тоже сегодня думаю брать его или нет. В тестере 55$ за сотку.
В німецькому Мюллері, але там 40 з чимось євро за 30 грам