Кошка Мурка• Изменено 11 сентября в 14:51
Духи на зиму. D&G Devoution чи Burberry Goddess?
Щоб відразу зняти питання чого не куплю те, що не викликає сумнівів - бо зайвих грошей немає, а на ці духи знижка зараз майже 50 відсотків.
Досвідчені парфюмерні юзери допоможіть вибрати). Аромати схожі і там і там ваніль, але от не можу визгачитися
Значить в Девоушен не подобаються перші ноти, далі розкривається прям гарно. Але вони мені геть не стійкі - нанесла о 9:30 і вже майже не чую.
Годдес наче більш стійкі, але як на мене дуже плаский аромат - я саму ваніль. Хоча ваніль класна. Таки схиляюся до Годдес, але цікавить чи не душить він в процесі і як зі стійкістю
Забобонний фрукт• 11 сентября в 14:51
Ответ дляРаботать надо
Goddess там ванильная ваниль, других нот и не слышно
Если резкая ваниль, то капец)))
Карусель-весель• 11 сентября в 14:51
Для меня оба аромата, стойкие, зимние, уютные. Но девоушн нравится больше, в годесс это просто про ваниль, а девоушн это выпечка, лимонный тарт, он интересный.
Работать надо• 11 сентября в 14:52
Ответ дляЗабобонний фрукт
Если резкая ваниль, то капец)))
не она не резкая, он просто плоский, сплошная ваниль
Кошка Мурка
• 11 сентября в 14:52
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я по настроению ношу. Даже если нестойкие
У мене це будуть не єдині духи, але перша покупка ’зимових’ за останні 4 роки. Хочеться чогось новенького і щоб носилося. Боюся що куплю і стоятимуть на поличці
От літні довго не могла вибрати, в тоді попала прям ідеально і ношу з задоволенням
Забобонний фрукт• 11 сентября в 14:52
Ответ дляРаботать надо
Смотря сколько на себя нальют
Кошка Мурка
• 11 сентября в 14:52
Ответ дляЗабобонний фрукт
Если резкая ваниль, то капец)))
Ні, вона не різка, ваніль класна. Але він плаский, прям моноаромат
Диверсификация• 11 сентября в 14:53
Ответ дляКошка Мурка
А які у вас літні?
Забобонний фрукт• 11 сентября в 14:53
Ответ дляКошка Мурка
Может это чисто ваше восприятие?
СМСница• 11 сентября в 14:57
Годесс для меня это пасхальная выпечка, имеет место быть, наверное. Девоушн не тестила
Забобонний фрукт• 11 сентября в 15:00
Автор, для зимы лучше всего ланком)) вот они красавцы для приятного и ценника и аромата
Ответ дляКошка Мурка
Які у вас літні?
Кошка Мурка
• 11 сентября в 15:19
Ответ дляДиверсификация
А які у вас літні?
Ескада Тай сансет
Кошка Мурка
• 11 сентября в 15:20
Ответ дляjabka ya
Які у вас літні?
Ескада Тай сансет. Так само обирала з розпродажу і от прямо ідеально підійшли на даний момент. Хоча раніше вподобання були зовсім інші. Чи то вагітність, чи то ковід підрахували ніс і тепер складно щось собі вибрати
Электричка• 11 сентября в 15:25
Мне devotion никакие, для молоденьких девушек, флакон красивее, но goddess дороже звучат, взяла сначала 30, недавно 100 офлаконилась
Ответ дляКошка Мурка
Подивіться інші парфуми, запах це особиста історія, в мене є міньки обох парфумів, вони різні, навіть групи різні девош це гурманіка, годдес фужер. Я люблю гурманіку, Девош подобається, може куплю повнорозмірник, потім, а зараз мій любимый теплий аромат це Лоева Елла із грушею,, а із ваніллю фланкери Опіума. Моя вам порада , наберіть пробників і носіть, інколи запах може всісится і зайти пізніше, або навпаки.
Кошка Мурка
• 11 сентября в 15:40
Ответ дляЭлектричка
А як у них зі стійкістю?
Кошка Мурка
• 11 сентября в 19:26
Ответ дляAnasta25
А где смотрите на devotion? Я тоже сегодня думаю брать его или нет. В тестере 55$ за сотку.
В німецькому Мюллері, але там 40 з чимось євро за 30 грам