Вимагаю спілкування• 12 сентября 2025

Обличчя в дирочки, чи міг тональний таке спричинити?

Помітила, що в мене останнім часом досить розширені пори, і це так кидається в очі. Тоналкою постійно користуюсь, ввечері змиваю її міцелярною водою, потім тоніком протираю, вмиваю гелем і зверху крем наношу. Інколи бувають дні коли можу протерти міцеляркою і тоніком і лягти спати, але це рідко буває
Teonaa• 12 сентября 2025
Ответ длязаварний look
Вроде все по правилам . Сходите к косметологу .
Яке по правилам
Що значить тоніком, а потім гелем🤯
Тобто закрила пори (базові тоніки), а потім миє…звичайно не правильно!
Садова гойдалка• 12 сентября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
В мене просто чорні точки на носі та на підборідді. Прищів немає. Також в мене ще є кривавий пілінг the ordinary забула про нього написати, і була ще ензимна пудра недорога
Добавьте умывалку с саллициловой кислотой, конечно же, не каждый день пользуйтесь. И на этом предлагаю успокоиться)
Садова гойдалка• 12 сентября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
У меня всю жизнь такая кожа. Сейчас мне 48, поры еще более выраженными стали
Ретинолом пользуетесь?
Teonaa• 12 сентября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Тоніком протираю щоб зняти залишки косметики, які міцелярка не зняла
Тонік до очищення ніякого відношення не має. У нього є функціі, найрізноманітніші. Від зволоження до кислотного відлущення.
М-да
автор Вимагаю спілкування • 12 сентября 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Вы нигде не написали какой у Вас тип кожи - если можно постепенно добавьте в уход какой-то кислотный продукт.
А чем Вы отшелушиваете кожу и как часто?
В мене жирний, зневоднений тип шкіри. Колись мені так сказали. Кислотний пілінг є, the Ordinary я ним 3 рази від сили покористувалась, ефекту не помітила. Ензимна пудра була skinbar, закінчилась доречі, ензимна пудра мені сподобалась дуже
ВільнаНазавжди• 12 сентября 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Ретинолом пользуетесь?
Нет. было 3 попытки, высыпало лоб мелкими не прыщами, а как буграми
Бросала
Думаете еще раз стоит попробовать?) Осень как раз
Ответ дляСадова гойдалка
Краще аптечний сегмент купувати? Бо читаю що є Garnier з саліциловою кислотою
Ответ дляTeonaa
М-да
Мда, я точно налажала з цим тоніком
заварний look• 12 сентября 2025
Ответ дляTeonaa
Яке по правилам
Що значить тоніком, а потім гелем🤯
Ну да ,это я со сна уже невнимательность. Тоники ,тонеры , серумы ,сыворотки после умывания. Потом запечатывеем кремом ,если требуется
Садова гойдалка• 12 сентября 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Бросала
Стоит, только сменить форму ретинола. Или пойти другим путем и попробовать бакучиол. Он не должен давать такой реакции.
А витамин С вам подходит?
Садова гойдалка• 12 сентября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Я вам не могу подсказать по конкретным брендам, посмотрите корейцев. Можно на том же айхербе.
Инста_Богиня• 12 сентября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Если есть возможность возьмите эту - https://medik8.ua/products/surface-radiance-cleans...

Салициловую кислоту Вам лучше не использовать, она подсушивает, а Вы пишите, что кожа у Вас обезвожена
Садова гойдалка• 12 сентября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Мда, я точно налажала з цим тоніком
Та ладно, смыли и смыли) Главное что мицеллярку не оставляете на коже. Я и такое встречала)
Ответ длязаварний look
В мене такий
Ответ дляИнста_Богиня

Так, зневоднена
заварний look• 12 сентября 2025
Ответ дляСадова гойдалка
👍
Садова гойдалка• 12 сентября 2025
Ответ дляИнста_Богиня

Это же не на каждый день) Чтобы не была обезвожена кожа, нужно использовать хороший уход. Умывалка с саллицилкой здесь не при чем)
Ответ дляИнста_Богиня

Оо, чула за цей гель. В мене зараз Avene cleanance, думаю наступний спробую цей
Садова гойдалка• 12 сентября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
В мене такий
Ниацинамид - хорошо, как раз для пор)
Teonaa• 12 сентября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Ланком підкреслює, Ерборіан ні. Але Ерборіан пливе швидко
24 роки Вам. Це просто соромно читати. Я Вас прошу, уберіть нахрін тональний засіб. Вже років 10 , наскільки мені відомо, в тренді гарна здорова своя шкіра, я розумію в 34 роки це ще якось важко вже може, і то - роблять ін‘єкціі, а не замазують! А в 24 - Ви мене зараз просто дивуєте.
Насолоджуйтеся поки є можливість. Ви бачили склад тих Тоналок? Як це можна намазувати, і ходити в цьому кілька годин (або до вечора🤯)??? Зараз осінь, купляйтеине віші (безтолкові засоби, нуль активу), а серії для догляду з «чимось». Наприклад з віт. С
І розберіться в кроках догляду. Хочете розкажу. А не безтолковий тоній нанести спочатку і тут же його безтолково змити гелем….ну що це
Teonaa• 12 сентября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Виходьте з тої аптеки)) принаймні поки вас туди косметолог не відправив
Ответ дляTeonaa
Я не можу різко зійти з тоналки. Без тоналки в менк шкіра червона, розарцея мені здається в мене.
Ответ дляTeonaa
А куди йти?)
Инста_Богиня• 12 сентября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Есть тип кожи - то, что заложено природой и по большому счету не сильно меняется в течении жизни, в Вашем случае - жирный тип кожи, а вот обезвоженность - это состояние кожи, временное, т.е. если Вы займетесь этой проблемой, то обезвоженность можно и нужно убрать.
Энзимную пудру есть смысл использовать регулярно, около 2-х раз в неделю.
Пилинг Оридинари красный - это не то, нужно более мягкое средство, которое будет работать постепенно и не раздражая кожу, что-то вроде этого:
https://makeup.com.ua/product/92119/
https://makeup.com.ua/product/215095/ - есть концентрация 5 и10%

Но учитывайте, что кислоты нужно вводить постепенно, начиная с 2-х раз в неделю на ночь и постепенно увеличивая
Инста_Богиня• 12 сентября 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Но мы ж даем советы именно этой девушке и у нее вследствии непродуманного ухода (что логично для 24 лет) уже есть проблема обезвоженности, поэтому именно в этом случае лучше подобрать продукты, которые дополнительно не будут ее высушивать.
Ответ дляИнста_Богиня
https://makeup.com.ua/product/92119/

Дякую
Teonaa• 12 сентября 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Знаю таке. Моя подруга ходить без неї. Хоча дійсно тон не той. Але от саме розпцеа - це типу можна і до дерматолога. Це не косметична проблема. Тоді як раз можна в вашу любиму аптеку, але явно не за цими розрекламованими пустишками.

Але якщо розацеа там нема, бо ви могли придумати, то приведете за пів-року шкіру в порядок, трохи звикните до неї, і я впевнена все там нормально. Врешті решт це ВИ. І це треба поважати і любити. Мені 34. Я і сама в 24 (і в 16) ходила в тій штукатурці. Проходили, знаємо. Бо про себе уявлення не мала, комплекс на комплексі мабуть, я хз. Зараз я вже 4й рік не мажусь. Оно лежить тоналка, термін придатності 2021)) нової нема в природі у мене.

Вам радили медік8, це супер. Але мені ціна велика. Я люблю корейську, іспанську. Коротше треба АКТИВНУ коспетику, а не дурістіку типу віши , ля рош, авен. Є крем віши у Вас? Подивіться на склад. Там ноль. Це схрже як просто гліцерином розбавленим намазатися.
Teonaa• 12 сентября 2025
Ответ дляИнста_Богиня
https://makeup.com.ua/product/92119/

Вот да
Оце читайте гарно
Teonaa• 12 сентября 2025
Влітку одне. На зиму - принципово інше. Будете крем купляти на холода - дивіться щоб були кераміди в складі. Зволожуючий (це центела, гіалурова к-та) - не можна. Пантенол або кераміди шукайте. Пишіть «крем з керамідами» в гугл, і дивіться.
Я 3 роки назад теж ото як Ви сиділа, слово «керамід» не знала. А зараз я непогано орієнтуюся.
Тонік тоже не вичищає. Міцелярка - це туш взагалі змивати (але це не точно); те що ви хочете - це скоріше мала б бути гідрофільна олія+гель/пінка для вмивання. Після цього вже догляд.
Агент Пинкертона• 12 сентября 2025
В любом случае, крем тональный коже здоровья не добавляет.