Мочалкин блюз• 12 сентября в 14:38

Який догляд для шкіри після 40 ви використовуєте?

Дано:
43 роки, шкіра скоріше жирна, розширені пори. Порадьте чим користуватись?
іронічна антитеза• 12 сентября в 14:56
Ответ дляКили и Манджаро
44 роки.
Шкіра комбі.
Ніколи не була в косметолога.
Догляд Kiehl´s, Lancome і рандомні корейські тканинні маски.
Головне -кожного дня зранку і ввечері.
45 років
Юцерін, ЛяРош, тканинні маски з Єви та простора, скраб та 2 маски Ahava
Попельшка• 12 сентября в 15:00
Утро. Умывалка, сыворотка с молочной кислотой 10% де ординари/сыворотка с ресвиратролом ДМАЕ/ ницеанамид с цинком де ординари чередую через день, нейтральный крем, сонцезащитный, макияж
Вечер. Гидрофилка, умывалка, сыворотка с ретинолом Паула чойс/ витамин С паула чойс/ транексамовая кислота Кос бе баха чередую через день, нейтральный крем.
Раз в неделю - ензимная пудра, кислотный пилинг, маска карбокситерапия
Оце потужно• 12 сентября в 15:04
Никакой,ботокс и биоревитализация,крем за 300 грн
Щебетушка• 12 сентября в 15:06
А вже треба?
автор Мочалкин блюз • 12 сентября в 15:06
Ответ дляШанельКуКу
Чим ви користуєтесь?
Умивалка, крем зволожуючий - кожного дня
ензимна пудра і маски тканинні пару раз на тиждень.
Гірчинка• 12 сентября в 15:22
Ответ дляПринцепесочка
Нема легкого крему з сечовиною. Я такий шукала собі для тіла, бо маю фолікулярний гіперкератоз. Наношу лосьон і то лиш на вологу шкіру і на ніч
Яким лосьоном користуєтесь? Чи підійде молодій шкірі?
Принцепесочка• 12 сентября в 15:49
Ответ дляГірчинка
Eucerine 10% urea. Але для тіла, не на обличчя
Дрібка щастя• 12 сентября в 16:09
Ответ дляПринцепесочка
Ну мені підходить тому я написала свій досвід. Я його на обличчі взагалі не відчуваю як будь які інші зволожуючі , сиворотки чи ще щось.
Принцепесочка• 12 сентября в 16:19
Ответ дляДрібка щастя
Який саме у вас? Може, зможу хоч на плечі щось краще мастити, змучилась