ПробілНеПрацює• 12 сентября 2025
Булінг доньки
Їй 13, дуже чутлива. Висока, красива, худа. І її постійно будять деякі хлопці з компанії, друзі її подруги. Вона прийшла щойно вся в сльозах, я не розумію, в чому причина. Вона їх ігнорує, не чіпає, а на запитання чому - просто так...
ПробілНеПрацює
• 13 сентября 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Пять человек. Пацаны же как стадо. Один начинает Двое гавкают и ещё присоединяются подгавкивающие. Это была новая школа поэтому друзей не было
О, так воно і є...
ПробілНеПрацює
• 13 сентября 2025
Ответ длялюблю_тортики
А буллить могут просто из-за зависти.
Та ні, чому там хлопцям заздрити і вони значно заможніші. Хоча я дружила і з багатими, і бідними і для мене всі рівні, головне, щоб були людьми
люблю_тортики• 13 сентября 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Подругу моей дочери мальчишки буллили за то что модельная фигура, а им доска😰
ПробілНеПрацює
• 13 сентября 2025
Ответ длялюблю_тортики
Ну в моєї теж, худа, висока, але і розмір 3...
Місячне Сяйво• 14 сентября 2025
Ответ длялюблю_тортики
Идиоты.
Місячне Сяйво• 14 сентября 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Идите навешайте им наорите так чтоб смотреть боялись в сторону дочки